Monitor Lenovo L29w-30 29 FHD 66E5GAC3EU
Ostatnia cena
899.00 zł
Profit + dla Firm Sprawdź wszystkie korzyści
Centrum pomocy Pobierz
PDF
ID Produktu:
89078
89078
Ostatnia cena
899,00 zł
netto: 730,89 zł
Produkt wycofany ze sprzedaży
Finansowanie dla firm Dowiedz się więcej
Platinum Partner Lenovo Dlaczego warto kupować u Autoryzowanego Partnera
Sprawdź inne produkty w kategorii Monitory
MonitorySpecyfikacja techniczna Lenovo L29W-30 66E5GAC3EU
Produkt | |
| Producent | Lenovo |
| Model produktu | L29W-30 |
| Kod producenta (MPN) | 66E5GAC3EU |
| EAN / GTIN-13 | 195891708125 |
| Przeznaczenie | Biznes |
| Klasa produktu | Monitor |
Matryca | |
| Przekątna matrycy | 29'' |
| Rozdzielczość matrycy | 2560 x 1080 |
| Format obrazu | 21:9 |
| Powłoka matrycy | Matowa |
| Technologia ekranu | IPS |
| Kontrast | 1000:1 |
| Jasność matrycy | 300 nit |
| Czas reakcji matrycy | 4 ms |
| Częstotliwość odświeżania matrycy | 90 Hz |
| Kąt widzenia pionowy | 178 stopni |
| Kąt widzenia poziomy | 178 stopni |
Interfejsy WE/WY | |
| Display Port | 1 szt - DP 1.2 |
| HDMI | 1 szt - HDMI 2.0 |
Multimedia | |
| Ilość głośników | 2 |
| Moc głośników | 3 W |
| Hub USB | Tak |
Gwarancja | |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Rodzaj gwarancji | Carry-In/Door-To-Door (Naprawa w serwisie) |
| Czas trwania gwarancji | 36 miesięcy |
| Szczegółowe warunki gwarancji | Pobierz |
Klasa energetyczna | |
| Klasa energetyczna (tryb SDR) | D |
| Pobór mocy w trybie SDR | 15 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,3 W |
Właściwości fizyczne | |
| Możliwość pochylenia panelu (tilt) | Tak |
| Obrotowa podstawa (swivel) | Tak |
| Regulacja wysokości (height adjustment) | Tak |
| Materiał wykonania obudowy | Tworzywa sztuczne |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Typ stojaka | Monitor stand |
| Waga produktu | 6,30 kg |
| Wysokość (mm) | 507 |
| Szerokość (mm) | 688 |
| Głębokość (mm) | 215 |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | Lenovo Group Limited; 23rd Floor, Lincoln House, Taikoo Place, 979 King's Road, Quarry Bay, Hong Kong S.A.R. of China |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | Lenovo (Slovakia), Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovakia, [email protected] |