Sprawdź inne produkty w kategorii Monitory
Monitory Produkt | |
| Producent | MSI |
| Rodzina produktu | Optix |
| Seria produktu | Optix MPG |
| Model produktu | Optix MPG321UR QD Xbox Edition |
| Kod producenta (MPN) | MPG321UR QD Xbox Edition |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Klasa produktu | Monitor |
Matryca | |
| Przekątna matrycy | 32'' |
| Standard matrycy | UHD (4K) |
| Rozdzielczość matrycy | 3840 x 2160 |
| Format obrazu | 16:9 |
| Powłoka matrycy | Matowa |
| Technologia ekranu | IPS |
| Kontrast | 1000:1 |
| Jasność matrycy | 600 nit |
| Czas reakcji matrycy | 1 ms |
| Częstotliwość odświeżania matrycy | 144 Hz |
| Kąt widzenia pionowy | 178 stopni |
| Kąt widzenia poziomy | 178 stopni |
Interfejsy WE/WY | |
| Display Port | 1 szt - DP 1.4a |
| HDMI | 2 szt - HDMI 2.1 |
| USB 2.0 (480 Mbps) | 3 szt typ-B, 6 szt |
| USB 3.2 Gen 1 typ C (5 Gbps) | 1 szt (z Display Port) |
| Wyjście słuchawkowe | Combo |
| Wejście mikrofonu | Combo |
Multimedia | |
| Hub USB | Tak |
Gwarancja | |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Rodzaj gwarancji | Carry-In/Door-To-Door (Naprawa w serwisie) |
| Czas trwania gwarancji | 36 miesięcy |
| Szczegółowe warunki gwarancji | Pobierz |
Właściwości fizyczne | |
| Montaż na ścianie (VESA) | Tak |
| Możliwość pochylenia panelu (tilt) | Tak |
| Obrotowa podstawa (swivel) | Tak |
| Regulacja wysokości (height adjustment) | Tak |
| Materiał wykonania obudowy | Tworzywa sztuczne |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Typ stojaka | Monitor stand |
| Waga produktu | 10,10 kg |
| Wysokość (mm) | 482 |
| Szerokość (mm) | 727 |
| Głębokość (mm) | 252 |
Uwagi | |
| Wyposażenie | 1 x kabel HDMI 1 x kabel DisplayPort 1 x kabel USB Type A - USB Type B 1 x kabel USB Type C - USB Type C |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | Micro-Star International Co., Ltd No. 69, Lide St., Zhonghe Dist., New Taipei City 235, Taiwan, Email: [email protected] |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | MSI Computer Europe BV., Science Park Eindhoven 5706, 5692 ER Son., The Netherlands, e-mail: [email protected] |