Sprawdź inne produkty w kategorii Monitory
Monitory Produkt | |
| Producent | MSI |
| Rodzina produktu | Optix |
| Seria produktu | Optix MPG |
| Model produktu | Optix MPG341QR |
| Kod producenta (MPN) | MPG341QR |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Klasa produktu | Monitor |
Matryca | |
| Przekątna matrycy | 34'' |
| Standard matrycy | UWQHD |
| Rozdzielczość matrycy | 3440 x 1440 |
| Format obrazu | 21:9 |
| Powłoka matrycy | Matowa |
| Technologia ekranu | IPS |
| Kontrast | 1000:1 |
| Jasność matrycy | 400 nit |
| Czas reakcji matrycy | 1 ms |
| Częstotliwość odświeżania matrycy | 144 Hz |
| Kąt widzenia pionowy | 178 stopni |
| Kąt widzenia poziomy | 178 stopni |
Interfejsy WE/WY | |
| Display Port | 1 szt |
| HDMI | 2 szt |
| USB 2.0 (480 Mbps) | 1 szt typ-B, 2 szt |
| USB 3.2 Gen 1 typ C (5 Gbps) | 1 szt (z Display Port) |
| Wyjście słuchawkowe | Minijack |
Multimedia | |
| Hub USB | Tak |
Gwarancja | |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Rodzaj gwarancji | Carry-In/Door-To-Door (Naprawa w serwisie) |
| Czas trwania gwarancji | 36 miesięcy |
| Szczegółowe warunki gwarancji | Pobierz |
Klasa energetyczna | |
| Klasa energetyczna (tryb SDR) | G |
| Klasa energetyczna (tryb HDR) | G |
| Pobór mocy w trybie SDR | 32,6 W |
| Pobór mocy w trybie HDR | 75 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
Właściwości fizyczne | |
| Montaż na ścianie (VESA) | Tak |
| Materiał wykonania obudowy | Tworzywa sztuczne |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Typ stojaka | Monitor stand |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | Micro-Star International Co., Ltd No. 69, Lide St., Zhonghe Dist., New Taipei City 235, Taiwan, Email: [email protected] |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | MSI Computer Europe BV., Science Park Eindhoven 5706, 5692 ER Son., The Netherlands, e-mail: [email protected] |