Produkt | |
| Producent | QNAP |
| Model produktu | TS-h1655XeU |
| Kod producenta (MPN) | TS-h1655XeU-RP-8G |
| EAN / GTIN-13 | 4711103089675 |
| Klasa produktu | NAS (Network Access Server) |
| Przeznaczenie | Biznes |
Procesor | |
| Ilość zainstalowanych procesorów | 1 szt |
| Producent procesora | Intel® |
| Rodzina procesora | Atom |
| Model procesora | Atom C5125 |
| Liczba rdzeni procesora | osiem |
| Liczba rdzeni efficient | osiem |
| Taktowanie rdzeni procesora | 2,8 GHz |
| Pamięć cache procesora | 9 MB |
Pamięć RAM | |
| Zainstalowana pojemność pamięci RAM | 8 GB |
| Ilość slotów pamięci RAM | 2 |
| Ilość zajętych slotów pamięci RAM | 1 |
| Ilość wolnych slotów pamięci RAM | 1 |
| Możliwość rozbudowy pamięci RAM do | 64 GB |
| Technologia wykonania pamięci RAM | SODIMM DDR4 |
Kontroler RAID | |
| Obsługiwane poziomy RAID | 1, 5, 6, 10, 50, 60, Triple Mirror, Triple Parity, Single, RAID 0 (Stripe) |
Wnęki / Kieszenie | |
| Ilość wolnych wew. kieszeni 3,5 | 12 szt |
| Ilość wolnych wew. kieszeni 2,5 | 0 szt |
| Wolne sloty M.2 | 4x M.2 2280 PCIe |
Komunikacja | |
| Karta sieciowa przewodowa | 10 Gbps |
Interfejsy WE/WY | |
| RJ-45 [LAN] | 1 szt (10Gbps), 2 szt (2,5Gbps) |
| USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) | 2 szt |
Sloty / Złącza | |
| Ilość slotów PCI-E x4 | 2 szt |
Zasilanie | |
| Ilość zainstalowanych zasilaczy | 2 szt |
| Moc zasilacza | 300 W |
Gwarancja | |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Czas trwania gwarancji | 36 miesięcy |
| Szczegółowe warunki gwarancji | Pobierz |
Właściwości fizyczne | |
| Materiał wykonania obudowy | Tworzywa sztuczne |
| Typ obudowy | RACK |
| Rodzaj obudowy | 3U |
| Waga produktu | 10,80 kg |
| Wysokość (mm) | 133 |
| Szerokość (mm) | 432 |
| Głębokość (mm) | 297 |
| Dodatkowe informacje | W zestawie: Kabel Ethernet 10GB Kabel Zasilający x2 36x śruba dla dysków 2,5" 48x śruba dla dysków 3,5" |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | QNAP Systems Inc.; 3F., No.22, Zhongxing Road, Xizhi District, New Taipei City 221, Tajwan; [email protected] |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | QNAP GmbH; Karl-Arnold-Straße 26, Willich 47877, Niemcy; [email protected] |