Słuchawki Jabra Evolve 65t MS Titanium Black - 6598-832-109
Profit + dla Firm Sprawdź wszystkie korzyści
Centrum pomocy Pobierz
PDF
ID Produktu:
64319
64319
Produkt wycofany ze sprzedaży
Finansowanie dla firm Dowiedz się więcej
Jabra Video Expert Dlaczego warto kupować u Autoryzowanego Partnera
Sprawdź inne produkty w kategorii Akcesoria
AkcesoriaOmówienie Jabra Evolve 65t MS 6598-832-109
Jabra Video Expert Club
Specyfikacja techniczna Jabra Evolve 65t MS 6598-832-109
Produkt | |
| Producent | Jabra |
| Rodzina produktu | Evolve |
| Seria produktu | Evolve 65 |
| Model produktu | Evolve 65t MS |
| Kod producenta (MPN) | 6598-832-109 |
| EAN / GTIN-13 | 5706991022070 |
| Przeznaczenie | Biznes |
Parametry | |
| Typ słuchawek | Stereo |
| Rodzaj słuchawek | Dokanałowe |
| Typ wykorzystywanej łączności | Bezprzewodowa |
| Typ łączności bezprzewodowej | Bluetooth 5.0 |
| Zasięg łączności bezprzewodowej słuchawek | 10 m |
| Złącze odbiornika bezprzewodowego | USB-A |
| Maksymalna ilość sparowań/jednocześnie podłączonych urządzeń | 8/2 |
| Wielkość przetwornika | 6 x 5,1 mm |
| Regulacja głośności | Tak |
| Zakres częstotliwości | 20 - 20000 Hz |
| Pasmo przenoszenia słuchawek | 20 - 20000 Hz |
| Mikrofon | Tak |
| Pasmo przenoszenia mikrofonu | 100 - 10000 Hz |
| Wyłącznik/wyciszenie mikrofonu | Nie |
| Funkcje słuchawek | Jabra Direct/Jabra Xpress, Jabra Sound+ |
| Posiadane certyfikaty/spełnione wymogi | Microsoft Teams |
| Wbudowany akumulator | Tak |
| Czas pracy na wbudowanym akumulatorze | Do 15 godzin |
| Czas ładowania akumulatora | Do 120 min |
| Stacja ładowania | Tak |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Czas trwania gwarancji | 24 miesiące |
| Kolor produktu | Czarny, Platynowy |
| Waga produktu | 0,08 kg |
| Wyposażenie | Etui ładujące Kabel ładowania microUSB Jabra Link 370 USB-A Bluetooth adapter 3 zestawy wkładek dousznych (rozmiary S, M i L) Miękkie etui podróżne |
| Dodatkowe informacje | Słuchawki obsługują standard łączności Bluetooth 5.0, natomiast dołączony adapter wykorzystuje łączność w standardzie 4.2 LE. Podana waga urządzenia to łączna waga słuchawek oraz etui ładującego. |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | GN Hearing A/S; Lautrupbjerg 7, 2750 Ballerup, Denmark; [email protected] |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | GN Hearing A/S; Lautrupbjerg 7, 2750 Ballerup, Denmark; [email protected] |