Słuchawki przewodowe HP Poly Blackwire 3315 Mono USB-C - 76J14AA
104649
Omówienie HP Blackwire 3315 76J14AA
Odkryj HP Poly Blackwire 3315
Monofoniczne słuchawki z dostępem do Microsoft Teams
HP Poly Blackwire 3315 został zbudowany z myślą o stylu i eleganckim wyglądzie, który koncentruje się na komforcie i niezawodności. Gwarantuje jakość dźwięku Poly Signature, dzięki czemu wiesz, że będziesz brzmieć świetnie. Posiada intuicyjne i proste funkcje, dzięki którym każdy użytkownik może łatwo połączyć się z preferowanym urządzeniem.
Łącz się szybko i łatwo
Seria Blackwire 3300 jest całkowicie plug-n-play z urządzeniami USB, dzięki czemu użytkownicy mogą odbierać połączenia w biurze lub w podróży. Posiada przewód USB Type-C® z przewodem USB-A do komputera i 3,5 mm do podłączenia do telefonu komórkowego lub tabletu. Jego solidna konstrukcja zapewnia niezawodność, na której możesz polegać. To jest bezproblemowy zestaw słuchawkowy, którego szukałeś.
Wyglądaj dobrze, czuj się dobrze
Zwiększ swoją pewność siebie podczas rozmowy telefonicznej dzięki profesjonalnej jakości dźwiękowi i indywidualnemu dopasowaniu dzięki zestawowi słuchawkowemu. Urządzenie w łatwy i szybki sposób łączy się z Twoimi urządzeniami i jest gotowy do zabrania ze sobą, gdziekolwiek jesteś. Zapewnia długotrwały komfort noszenia dzięki pluszowemu, wyściełanemu pałąkowi i miękkim poduszkom nausznym.
Elastyczność zestawu słuchawkowego
HP Poly Blackwire 3315 to monofoniczny styl noszenia dla tych, którzy wolą pozostawić jedno ucho otwarte. Dzięki profesjonalnej jakości głosu i niestandardowemu dopasowaniu, ten w pełni regulowany zestaw słuchawkowy ma głośniki obracane o 180 stopni i elastyczny wysięgnik mikrofonu.
Specyfikacja techniczna HP Blackwire 3315 76J14AA
Produkt | |
| Producent | HP |
| Rodzina produktu | Blackwire |
| Seria produktu | Blackwire 3300 |
| Model produktu | Blackwire 3315 |
| Kod producenta (MPN) | 76J14AA |
| EAN / GTIN-13 | 0197029480354 |
Parametry | |
| Typ słuchawek | Mono |
| Rodzaj słuchawek | Nauszne |
| Typ wykorzystywanej łączności | Przewodowa |
| Rodzaj dostępnych złączy | USB-C, 1 x mini-jack 3.5mm (słuchawki+mikrofon) |
| Odłączany przewód słuchawek | Nie |
| Wielkość przetwornika | 32 mm |
| Regulacja głośności | Tak |
| Zakres częstotliwości | 20 - 20000 Hz |
| Czułość słuchawek | 94 dBSPL |
| Impedancja słuchawek | 32 Ohm |
| Materiał wykonania poduszki nausznej | Sztuczna skóra |
| Mikrofon | Tak |
| Czułość mikrofonu | -38 dBV/Pa |
| Pasmo przenoszenia mikrofonu | 100 - 10000 Hz |
| Wyłącznik/wyciszenie mikrofonu | Tak |
| Obsługiwane technologie | SoundGuard - Eliminacja nagłych skoków głośności rozmów |
| Posiadane certyfikaty/spełnione wymogi | Unified Communications |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Czas trwania gwarancji | 24 miesiące |
| Kolor produktu | Czarny, Pomarańczowy |
| Waga produktu | 0,10 kg |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | HP Inc.; 1501 Page Mill Road, Palo Alto, CA 94304, United States; Phone:+ 1 650-857-1501 |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | HP REG 23010; 08028 Barcelona, Spain; Email contact: [email protected] |