Wzorowa oferta na laptopy dla Nauczyciela!
Wzorowa oferta na laptopy dla Nauczyciela! Sprawdź
close Kontakt

Słuchawki z mikrofonem Jabra Engage 55 USB-C MS Convertible DECT - 9555-470-111

ID Produktu: 86688
Producent: Jabra
Centrum pomocy Pobierz
PDF
9555-470-111 1
ID Produktu:
86688
949,00 zł
netto: 771,54 zł
Microsoft Teams
Mono
Stacja ładowania: Brak
Na zamówienie 90 dni Dowiedz się więcej
Dostawa 9,00 zł Dowiedz się więcej
Raty Santander
Raty w Santander już od 22,46 zł Oblicz ratę
Finansowanie dla firm Dowiedz się więcej

Omówienie

Engage 55 Convertible MS - baner

Odkryj Engage 55 Convertible

Sposób na komfortowe rozmowy

Jabra Engage 55 Convertible to zestaw słuchawkowy przewidziany dla osób ceniących sobie komfort podczas rozmów. Mowa tutaj nie tylko o wygodzie noszenia, ale też czystym, niczym niezakłóconym dźwięku płynącym z słuchawki. Pierwszy z tych aspektów ma swoje źródło w trzech wymiennych rodzajach mocowania, dostarczonych w zestawie z urządzeniem. Daje to sposobność dobrania najbardziej odpowiedniego dla każdego z użytkowników, którzy zdecydują się na jego zakup. Wysoką jakość dźwięku można z kolei przypisać mikrofonowi z funkcją wyciszania szumów oraz zoptymalizowanemu głośnikowi słuchawki. Szereg wielu innych zalet sprawia również, że użyteczność Engage 55 Convertible wychodzi poza granice zwykłych biur. Łatwo wyobrazić sobie jego wykorzystywanie np. w domu, podczas pracy zdalnej lub konferencji online z współpracownikami.

Wygoda podczas noszenia

Bezpieczna i stabilna łączność

Dbałość o zdrowy słuch

Certyfikowana zgodność oraz wysoka jakość dźwięku

Wygoda podczas noszenia

Engage 55 Convertible oferuje swoim posiadaczom opcje łatwego dostosowania sposobu jego noszenia. Zestaw zawiera bowiem 3 różne mocowania, które można bez trudu wymienić na to najbardziej przypadające do gustu użytkownika. Jest to istotne ze względu na to, iż bateria urządzenia może wystarczyć nawet na 9 godzin nieprzerwanej pracy. Wskaźnik zajętości będzie w tym czasie informował współpracowników o każdej aktualnie prowadzonej rozmowie.

Wygoda podczas noszenia

Bezpieczna i stabilna łączność

Engage 55 Convertible wykorzystuje łączność bezprzewodową DECT, którą charakteryzuje kilka istotnych cech. Dzięki wykorzystywaniu przez nią dedykowanej częstotliwości pracy, staje się ona o wiele stabilniejsza niż inne dostępne na rynku rozwiązania. Jej maksymalny zasięg wynosi 150m, co gwarantuje swobodę w przemieszczaniu się podczas powadzenia rozmowy. Dodatkowo zestaw wykorzystuje algorytmy FIPS 140-2 w celu zabezpieczenia transmitowanego sygnału, chroniąc go przed ewentualnym podsłuchiwaniem.

Bezpieczna i stabilna łączność

Dbałość o zdrowy słuch

Zastosowane w Engage 55 Convertible technologie ochrony słuchu firmy Jabra stoją na naprawdę wysokim poziomie. SafeTone 2.0 składa się między innymi z rozwiązania, które zapobiega nagłym wzrostom natężenia dźwięku (PeakStop). Eliminuje ono zatem również potencjalne szkody zdrowotne, związane z wystawianiem się na tego typu bodźce. IntelliTone 2.0 ogranicza natomiast ogólną ekspozycję na dźwięk, poprzez utrzymywanie jej na stałym, bezpiecznym poziomie.

Dbałość o zdrowy słuch

Certyfikowana zgodność oraz wysoka jakość dźwięku

Dwa dostępne warianty zestawu Engage 55 Convertible przystosowano do pracy z różnymi platformami komunikacyjnymi. Ten oznaczony literami UC (skrót od ang. Unified Communications) zapewnia bezproblemowe działanie z np. Amazon Chime, Google Meet i Zoom. Dla użytkowników programu Microsoft Teams przygotowano certyfikowany do niego model, który daje się rozpoznać po literach MS zawartych w jego nazwie. Obie wersje gwarantują wysoką jakość dźwięku podczas rozmów. Przyczyn tego należy doszukiwać się w mikrofonie z funkcją wyciszania szumów oraz zoptymalizowanym głośniku wysokiej jakości.

Certyfikowana zgodność oraz wysoka jakość dźwięku

Specyfikacja techniczna

Produkt

Producent Jabra
Rodzina produktu Engage
Seria produktu Engage 55
Model produktu Engage 55 Convertible
Typ słuchawek Mono
Rodzaj słuchawek Nauszne
Typ wykorzystywanej łączności Bezprzewodowa
Typ łączności bezprzewodowej DECT
Zasięg łączności bezprzewodowej słuchawek 150 m
Złącze odbiornika bezprzewodowego USB-C
Regulacja głośności Tak
Zakres częstotliwości 150 - 6800 Hz
Mikrofon Tak
Rodzaj mikrofonu ECM
Pasmo przenoszenia mikrofonu 100 - 7300 Hz
Wyłącznik/wyciszenie mikrofonu Tak
Obsługiwane technologie IntelliTone - Automatyczne dostosowanie głośności, Jabra SafeTone - Ochrona słuchu przed skokami głośności oraz zmęczeniem, PeakStop - Eliminacja nagłych skoków głośności rozmów
Funkcje słuchawek Wskaźnik zajętości
Posiadane certyfikaty/spełnione wymogi Microsoft Teams
Czas pracy na wbudowanym akumulatorze Do 9 godzin
Typ gwarancji Producenta
Czas trwania gwarancji 24 miesiące
Kolor produktu Czarny
Waga produktu 0,02 kg

Opinie o produkcie

Opinia została dodana

Oceń produkt

Twoja ocena: