Sprawdź inne produkty w kategorii Akcesoria
Akcesoria Produkt | |
| Producent | Microsoft |
| Rodzina produktu | Surface |
| Seria produktu | Surface Earbuds |
| EAN / GTIN-13 | 889842703931 |
| Przeznaczenie | Biznes, Uniwersalne |
Parametry | |
| Rodzaj słuchawek | Douszne |
| Typ wykorzystywanej łączności | Bezprzewodowa |
| Typ łączności bezprzewodowej | Bluetooth 4.2 |
| Zasięg łączności bezprzewodowej słuchawek | 10 m |
| Wielkość przetwornika | 13,6 mm |
| Regulacja głośności | Tak |
| Zakres częstotliwości | 20 - 20000 Hz |
| Pasmo przenoszenia słuchawek | 20 - 20000 Hz |
| Mikrofon | Tak |
| Wyłącznik/wyciszenie mikrofonu | Tak |
| Wbudowany akumulator | Tak |
| Czas pracy na wbudowanym akumulatorze | Do 24 godzin, Do 7 godzin |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Czas trwania gwarancji | 24 miesiące |
| Kolor produktu | Jasnoszary |
| Waga produktu | 0,055 kg |
| Wysokość (mm) | 25 |
| Szerokość (mm) | 75 |
| Głębokość (mm) | 33,2 |
| Wyposażenie | Dwie słuchawki douszne Surface Earbuds Etui ładujące 3 pary silikonowych nakładek (rozmiary S/M/L) Przewód USB-C™ do USB-A Przewodnik Szybki start Dokumentacja dotycząca bezpieczeństwa i ochrony gwarancyjnej |
| Dodatkowe informacje | Podana waga to łączna wartość dla słuchawek oraz etui, natomiast wymiary to wymiary samego etui. Czas pracy do 24 godzin dotyczy przypadków kiedy słuchawki były kilkakrotnie ładowane za pośrednictwem etui; w przypadku ładowania bez wykorzystania etui czas pracy to maksymalnie 7 godzin. |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | Microsoft Corporation; 1 Microsoft Way Redmond, WA 98052, U.S.A.; +1 (425) 882-8080 |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | Microsoft Ireland Operations Limited, One Microsoft Place, South County Business Park, Dublin D18 P521 IRELAND, [email protected] |