Sprawdź inne produkty w kategorii Akcesoria
Akcesoria Produkt | |
| Producent | Microsoft |
| Rodzina produktu | Surface |
| Seria produktu | Surface Headphones |
| Model produktu | Surface Headphones 2 |
| EAN / GTIN-13 | 889842629088 |
| Przeznaczenie | Biznes |
Parametry | |
| Typ słuchawek | Stereo |
| Rodzaj słuchawek | Nauszne |
| Typ wykorzystywanej łączności | Bezprzewodowa, Przewodowa |
| Typ łączności bezprzewodowej | Bluetooth 5.0 |
| Rodzaj dostępnych złączy | USB-C (ładowanie), 1 x mini-jack 3.5mm (słuchawki+mikrofon) |
| Odłączany przewód słuchawek | Tak |
| Długość przewodu słuchawek | 1,2 m |
| Wielkość przetwornika | 40 mm |
| Regulacja głośności | Tak |
| Zakres częstotliwości | 20 - 20000 Hz |
| Czułość słuchawek | 115 dB |
| Mikrofon | Tak |
| Wyłącznik/wyciszenie mikrofonu | Tak |
| Wbudowany akumulator | Tak |
| Czas pracy na wbudowanym akumulatorze | Do 18,5 godziny |
| Czas ładowania akumulatora | Do 120 min |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Czas trwania gwarancji | 24 miesiące |
| Kolor produktu | Szary |
| Waga produktu | 0,29 kg |
| Wysokość (mm) | 204 |
| Szerokość (mm) | 195 |
| Głębokość (mm) | 48 |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | Microsoft Corporation; 1 Microsoft Way Redmond, WA 98052, U.S.A.; +1 (425) 882-8080 |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | Microsoft Ireland Operations Limited, One Microsoft Place, South County Business Park, Dublin D18 P521 IRELAND, [email protected] |