Sprawdź inne produkty w kategorii Akcesoria
Akcesoria Produkt | |
| Producent | Microsoft |
| Rodzina produktu | Surface |
| Seria produktu | Surface Modern |
| Model produktu | Surface Modern Wireless Headset |
| Przeznaczenie | Uniwersalne |
Parametry | |
| Rodzaj słuchawek | Nauszne |
| Typ wykorzystywanej łączności | Bezprzewodowa |
| Typ łączności bezprzewodowej | Bluetooth 4.2 |
| Rodzaj dostępnych złączy | USB |
| Odłączany przewód słuchawek | Tak |
| Wielkość przetwornika | 28 mm |
| Regulacja głośności | Tak |
| Zakres częstotliwości | 100 - 20000 Hz |
| Mikrofon | Tak |
| Pasmo przenoszenia mikrofonu | 100 - 10000 Hz |
| Wyłącznik/wyciszenie mikrofonu | Tak |
| Posiadane certyfikaty/spełnione wymogi | Microsoft Teams |
| Czas pracy na wbudowanym akumulatorze | Do 30 godzin |
| Czas ładowania akumulatora | Do 150 min |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Czas trwania gwarancji | 24 miesiące |
| Kolor produktu | Czarny |
| Waga produktu | 0,14 kg |
| Wysokość (mm) | 173 |
| Szerokość (mm) | 167 |
| Głębokość (mm) | 60 |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | Microsoft Corporation; 1 Microsoft Way Redmond, WA 98052, U.S.A.; +1 (425) 882-8080 |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | Microsoft Ireland Operations Limited, One Microsoft Place, South County Business Park, Dublin D18 P521 IRELAND, [email protected] |