Tablet Lenovo Idea Tab Plus ZAG70961PL 6400 12,1" 2.5K 90Hz 12GB 256GB And15 + rysik Lenovo Tab Pen i klawiatura Lenovo Folio
187635
Omówienie Lenovo Idea Tab Plus ZAG70961PL
Odkryj Lenovo Idea Tab Plus ZAG70961PL
Połączenie wydajności i mobilności
Lenovo Idea Tab Plus ZAG70961PL to nowoczesny tablet zaprojektowany z myślą o użytkownikach, którzy oczekują płynnej pracy, wysokiej jakości. Model ten sprawdzi się zarówno do rozrywki, jak i pracy. To połączenie mocnych podzespołów, dużego ekranu 2,5K oraz bogatego wyposażenia w zestawie (w tym rysik i klawiatura). Urządzenie doskonale sprawdzi się jako mobilne centrum pracy i multimediów. To idealny wybór dla osób szukających uniwersalnego tabletu z systemem Android.
Wydajny procesor i płynna praca
Wyświetlacz 2,5K IPS to obraz, który zachwyca
Pojemna pamięć i szybkie przechowywanie danych
Bogate wyposażenie i długi czas pracy
Wydajny procesor i płynna praca
Podstawą tabletu jest ośmiordzeniowy procesor MediaTek Dimensity 6400, który łączy wysoką wydajność z energooszczędnością. Konfiguracja 2 rdzeni o taktowaniu 2,5 GHz oraz 6 rdzeni 2,0 GHz zapewnia płynne działanie aplikacji, szybkie przełączanie między zadaniami oraz komfort podczas grania czy pracy. W połączeniu z pamięcią RAM LPDDR4X użytkownik może liczyć na stabilność i brak opóźnień nawet przy bardziej wymagających zadaniach.
Wyświetlacz 2,5K IPS to obraz, który zachwyca
Tablet wyposażono w duży ekran o przekątnej 12,1 cala i rozdzielczości 2560 × 1600 pikseli, wykonany w technologii IPS. Matryca oferuje jasność na poziomie 600 nitów, częstotliwość odświeżania 90 Hz oraz szerokie pokrycie palety barw (96% DCI-P3). Przekładając się na jakościowe kolory i wyjątkową szczegółowość obrazu. Dodatkowo przeciwodblaskowa powłoka oraz 10-punktowy dotyk zwiększają komfort użytkowania zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz.
Pojemna pamięć i szybkie przechowywanie danych
Lenovo Idea Tab Plus oferuje 256 GB pamięci wewnętrznej w technologii UFS 2.2. Gwarantując szybki dostęp do danych i uruchamianie aplikacji. Dodatkowo możliwość rozszerzenia pamięci za pomocą kart microSD pozwala przechowywać jeszcze więcej zdjęć, filmów i dokumentów. To rozwiązanie idealne dla osób pracujących mobilnie oraz korzystających z dużej ilości multimediów.
Bogate wyposażenie i długi czas pracy
Tablet wyróżnia się baterią o pojemności 10200 mAh, która zapewnia długie godziny pracy bez konieczności ładowania. Cztery głośniki gwarantują wysokiej jakości dźwięk przestrzenny, a aparaty 13 Mpix (tył) i 8 Mpix (przód) umożliwiają wykonywanie zdjęć. Co istotne, model ten sprawdzi się do prowadzenie wideorozmów. W zestawie znajdują się także Lenovo Tab Pen oraz klawiatura Lenovo Folio Keyboard. Znacząco zwiększają funkcjonalność urządzenia, czyniąc je alternatywą dla laptopa.
Specyfikacja techniczna Lenovo Idea Tab Plus ZAG70961PL
Produkt | |
| Producent | Lenovo |
| Seria produktu | Idea Tab Plus |
| Model produktu | Idea Tab Plus |
| Kod producenta (MPN) | ZAG70961PL |
| Klasa produktu | Tablet |
| Przeznaczenie | Uniwersalne |
Procesor | |
| Producent procesora | MediaTek |
| Rodzina procesora | Dimensity |
| Model procesora | Dimensity 6400 |
| Liczba rdzeni procesora | osiem |
| Taktowanie rdzeni procesora | 2x 2,5 GHz + 6x 2,0 GHz |
Matryca | |
| Przekątna matrycy | 12,1'' |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Technologia dotyku | 10-cio punktowa |
| Standard matrycy | 2,5K |
| Rozdzielczość matrycy | 2560 x 1600 |
| Technologia ekranu | IPS |
| Powłoka matrycy | Przeciwodblaskowa |
| Jasność matrycy | 600 nit |
| Pokrycie palety barw | 96% DCI-P3 |
| Częstotliwość odświeżania matrycy | 90 Hz |
Pamięć / dysk | |
| Zainstalowana pojemność pamięci RAM | 12 GB |
| Technologia wykonania pamięci RAM | LPDDR4X |
| Pojemność dysku podstawowego | 256 GB |
| Typ dysku | UFS 2.2 |
Komunikacja | |
| Typ bezprzewodowej karty sieciowej | WiFi 5 (802.11 a/b/g/n/ac) |
| Bluetooth | 5.2 |
| Wbudowany modem | Brak |
| Nawigacja | Galileo, GLONASS, GPS |
Multimedia | |
| Ilość głośników | 4 |
| Wbudowana kamera przednia | 8 Mpix |
| Wbudowana kamera tylna | 13 Mpix |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Formaty kart obsługiwane przez czytnik | microSD |
Interfejsy WE/WY | |
| USB 2.0 typ C (480 Mbps) | 1 szt |
System operacyjny | |
| Wersja systemu operacyjnego | Android 15 |
Akumulator | |
| Pojemność baterii | 10200 mAh |
| Zasilacz w zestawie | Nie |
Gwarancja | |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Rodzaj gwarancji | Carry-In/Door-To-Door (Naprawa w serwisie) |
| Czas trwania gwarancji | 24 miesiące |
| Szczegółowe warunki gwarancji | Pobierz |
Właściwości fizyczne | |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Klasa wytrzymałości na wielokrotne upadki | E |
| Klasa możliwości naprawy | A |
| Żywotność baterii | 1000 cykli |
| Klasa IP (pyło i wodoszczelność) | IP52 |
| Materiał wykonania obudowy | Metal, Szkło |
| Kolor obudowy | Szary |
| Waga produktu | 0,53 kg |
| Wysokość (mm) | 181 |
| Szerokość (mm) | 279 |
| Głębokość (mm) | 6,3 |
Uwagi | |
| Zastosowane technologie | Akcelerometr, Hall sensor, Czujnik światła otoczenia |
| Dodatkowe informacje | Elektronika urządzenia jest objęta 2 letnią gwarancją, a bateria roczną. |
| Wyposażenie | Lenovo Tab Pen + Lenovo Folio Keyboard for Idea Tab Plus |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | Lenovo Group Limited; 23rd Floor, Lincoln House, Taikoo Place, 979 King's Road, Quarry Bay, Hong Kong S.A.R. of China |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | Lenovo (Slovakia), Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovakia, [email protected] |