Sprawdź inne produkty w kategorii Tablety
Tablety Produkt | |
| Producent | Lenovo |
| Model produktu | Smart Paper |
| Kod producenta (MPN) | ZAC00006PL |
| EAN / GTIN-13 | 196802442237 |
| Klasa produktu | Tablet |
| Przeznaczenie | Uniwersalne |
Procesor | |
| Producent procesora | Rockchip |
| Rodzina procesora | RK |
| Model procesora | RK3566 |
| Liczba rdzeni procesora | cztery |
| Taktowanie rdzeni procesora | 1,8 GHz |
Matryca | |
| Przekątna matrycy | 10,3'' |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Technologia dotyku | 10-cio punktowa |
| Rozdzielczość matrycy | 1872 x 1404 |
| Technologia ekranu | E Ink |
| Powłoka matrycy | Przeciwodblaskowa |
Pamięć / dysk | |
| Zainstalowana pojemność pamięci RAM | 4 GB |
| Technologia wykonania pamięci RAM | LPDDR4X |
| Pojemność dysku podstawowego | 64 GB |
| Typ dysku | eMMC |
Komunikacja | |
| Typ bezprzewodowej karty sieciowej | 802.11 ac |
| Bluetooth | 5.2 |
| Wbudowany modem | Brak |
Multimedia | |
| Ilość głośników | Brak |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
Interfejsy WE/WY | |
| USB 2.0 typ C (480 Mbps) | 1 szt |
System operacyjny | |
| Rodzaj systemu operacyjnego | Android |
| Wersja systemu operacyjnego | Android 11 |
Akumulator | |
| Technologia wykonania baterii | Litowo-polimerowa |
| Pojemność baterii | 3550 mAh |
Gwarancja | |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Rodzaj gwarancji | Carry-In/Door-To-Door (Naprawa w serwisie) |
| Czas trwania gwarancji | 24 miesiące |
| Szczegółowe warunki gwarancji | Pobierz |
Właściwości fizyczne | |
| Materiał wykonania obudowy | Metal, Tworzywa sztuczne |
| Kolor obudowy | Szary |
| Waga produktu | 0,408 kg |
| Wysokość (mm) | 6 |
| Szerokość (mm) | 195 |
| Głębokość (mm) | 226 |
Uwagi | |
| Zastosowane technologie | Akcelerometr, Czujnik światła, Hall sensor |
| Wyposażenie | Lenovo® Smart Paper Pen Lenovo® Smart Paper Folio Case |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | Lenovo Group Limited; 23rd Floor, Lincoln House, Taikoo Place, 979 King's Road, Quarry Bay, Hong Kong S.A.R. of China |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | Lenovo (Slovakia), Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovakia, [email protected] |