Sprawdź inne produkty w kategorii Tablety
Tablety
Wszystko w jednym miejscu. Lenovo Tab M10 to gwarancja jakości na jaką zasługujesz. Uchwyć najlepsze momenty dzięki przedniej stałoogniskowej kamerze z 5MP lub tylną z autofokusem i 8MP. Oglądaj programy z całą rodziną w pięknej rozdzielczości i z wysoką jakością dźwięku, dodatkowo nie męcząc oczu, co zapewnia technologia zmniejszania światła niebieskiego. Wszystkie te funkcje ukryte w pięknej gładkiej metalowej obudowie.
Trwała i gustowna konstrukcja
Nie przeocz żadnej ważnej chwili
Odpoczynek dla oczu
Wartki i ekonomiczny
Lenovo Tab M10 HD (2. Generacji) posiada gładką obudowę z metalu w ekskluzywnym stylu. Dysponuje też ekranem o 85 procentowym współczynniku płaszczyzny do całości wyświetlacza. Jednocześnie gustowny i nowoczesny – cała rodzina będzie chciała z niego korzystać.
Uwiecznij najpiękniejsze rodzinne chwile ze wspaniałą wyrazistością. Jest to możliwe dzięki przedniej kamerze stałoogniskowej z rozdzielczością 5MP oraz tylnej z autofokusem i rozdzielczością 8MP.
Tab M10 HD (2. Generacji) posiada certyfikat protekcji wzroku TÜV Rheinland®. To znaczy, że Twoje oczy będą mniej zmęczone dzięki specjalnej konstrukcji wyświetlacza. Zmniejsza ona bowiem ilość emitowanego szkodliwego niebieskiego światła.
Ciesz się z całą rodziną wyjątkową rozrywką, dzięki ośmiordzeniowemu procesorowi o podstawowej częstotliwości taktowania 2,3 GHz oraz super szybkiej łączności Wi-Fi. Nadadzą one tabletowi Tab M10 HD (2. Generacji) mocy i sprawności działania. Ciesz się ulepszonym dźwiękiem dzięki dwóm głośnikom z Dolby Atmos®.
Produkt | |
| Producent | Lenovo |
| Rodzina produktu | Tab |
| Seria produktu | Tab M |
| Model produktu | Tab M10 HD 2nd Gen |
| Kod producenta (MPN) | ZA6V0012PL |
| EAN / GTIN-13 | 195042521078 |
| Klasa produktu | Tablet |
| Przeznaczenie | Uniwersalne |
Procesor | |
| Producent procesora | MediaTek |
| Rodzina procesora | Helio |
| Model procesora | Helio P22T |
| Liczba rdzeni procesora | osiem |
| Taktowanie trybu turbo procesora | 2,3 GHz |
Matryca | |
| Przekątna matrycy | 10,1'' |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Technologia dotyku | 10-cio punktowa |
| Standard matrycy | HD |
| Rozdzielczość matrycy | 1280 x 800 |
| Technologia ekranu | TDDI |
Pamięć / dysk | |
| Zainstalowana pojemność pamięci RAM | 4 GB |
| Technologia wykonania pamięci RAM | LPDDR4X |
| Częstotliwość pamięci RAM | 3200 MHz |
| Pojemność dysku podstawowego | 64 GB |
| Typ dysku | Flash |
Komunikacja | |
| Typ bezprzewodowej karty sieciowej | WiFi 5 (802.11 b/g/n/ac) |
| Bluetooth | 5.0 |
| Wbudowany modem | 4G/LTE |
Multimedia | |
| Karta dźwiękowa | HD Audio |
| Wbudowana kamera przednia | 5,0 MPix |
| Wbudowana kamera tylna | 8,0 MPix |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Formaty kart obsługiwane przez czytnik | microSD |
Interfejsy WE/WY | |
| USB 2.0 typ C (480 Mbps) | 1 szt |
| Wyjście słuchawkowe | Combo |
| Wejście mikrofonu | Combo |
System operacyjny | |
| Rodzaj systemu operacyjnego | Android |
| Wersja systemu operacyjnego | Android 10 |
| Wersja językowa systemu operacyjnego | polska |
Akumulator | |
| Technologia wykonania baterii | Litowo-jonowa |
| Pojemność baterii | 5000 mAh |
Gwarancja | |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Rodzaj gwarancji | Carry-In/Door-To-Door (Naprawa w serwisie) |
| Czas trwania gwarancji | 24 miesiące |
| Szczegółowe warunki gwarancji | Pobierz |
Właściwości fizyczne | |
| Materiał wykonania obudowy | Metal, Szkło, Tworzywa sztuczne |
| Kolor obudowy | Szary |
| Waga produktu | 0,42 kg |
| Wysokość (mm) | 242 |
| Szerokość (mm) | 150 |
| Głębokość (mm) | 8,3 |
Uwagi | |
| Zastosowane technologie | Akcelerometr, Czujnik światła, Czujnik zbliżeniowy, Hall sensor |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | Lenovo Group Limited; 23rd Floor, Lincoln House, Taikoo Place, 979 King's Road, Quarry Bay, Hong Kong S.A.R. of China |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | Lenovo (Slovakia), Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovakia, [email protected] |