Sprawdź inne produkty w kategorii Tablety
Tablety Produkt | |
| Producent | Lenovo |
| Rodzina produktu | Tab |
| Seria produktu | Tab M |
| Model produktu | Tab M7 |
| Kod producenta (MPN) | ZA550038PL |
| EAN / GTIN-13 | 193386747604 |
| Klasa produktu | Tablet |
| Przeznaczenie | Uniwersalne |
Procesor | |
| Producent procesora | MediaTek |
| Rodzina procesora | MT |
| Model procesora | MT8321 |
| Liczba rdzeni procesora | cztery |
| Taktowanie rdzeni procesora | 1,3 GHz |
Matryca | |
| Przekątna matrycy | 7'' |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Technologia dotyku | 5-cio punktowa |
| Standard matrycy | HD |
| Rozdzielczość matrycy | 1024 x 600 |
| Technologia ekranu | IPS |
Pamięć / dysk | |
| Zainstalowana pojemność pamięci RAM | 1 GB |
| Pojemność dysku podstawowego | 16 GB |
| Typ dysku | Flash |
Komunikacja | |
| Typ bezprzewodowej karty sieciowej | 802.11 b/g/n |
| Bluetooth | 4.0 |
| Wbudowany modem | Brak |
| Nawigacja | GPS |
Multimedia | |
| Ilość głośników | 1 |
| Wbudowana kamera przednia | 2,0 MPix |
| Wbudowana kamera tylna | 2 MPix |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Formaty kart obsługiwane przez czytnik | microSD |
Interfejsy WE/WY | |
| USB 2.0 (480 Mbps) | 1 szt (microUSB) |
| Wyjście słuchawkowe | Combo |
| Wejście mikrofonu | Combo |
System operacyjny | |
| Rodzaj systemu operacyjnego | Android |
Akumulator | |
| Technologia wykonania baterii | Litowo-jonowa |
| Pojemność baterii | 3500 mAh |
Gwarancja | |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Rodzaj gwarancji | Carry-In/Door-To-Door (Naprawa w serwisie) |
| Czas trwania gwarancji | 24 miesiące |
| Szczegółowe warunki gwarancji | Pobierz |
Właściwości fizyczne | |
| Materiał wykonania obudowy | Tworzywa sztuczne |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Waga produktu | 0,24 kg |
| Wysokość (mm) | 176 |
| Szerokość (mm) | 103 |
| Głębokość (mm) | 8 |
Uwagi | |
| Zastosowane technologie | Akcelerometr, Czujnik wibracji |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | Lenovo Group Limited; 23rd Floor, Lincoln House, Taikoo Place, 979 King's Road, Quarry Bay, Hong Kong S.A.R. of China |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | Lenovo (Slovakia), Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovakia, [email protected] |