Sprawdź inne produkty w kategorii Tablety
Tablety
Czy to tablet czy już laptop? W głównej mierze zależeć to będzie od Ciebie – z opcjonalną klawiaturą i gładzikiem będziesz pracować jeszcze wydajniej. Obraz poprawi za to ekran rozpięty do 85% powierzchni tabletu i rozdzielczości 2k. Jednakże nie samą pracą żyje człowiek, dlatego z tych samych wartości skorzystać można podczas odpoczynku, czy to samemu, czy z rodziną. Dzięki niesamowitej technologii Dolby Atmos® wspólnie dacie się porwać seansom z iście filmowym udźwiękowieniem.
Niesamowity streaming
Wyjątkowa klasa dźwięku
Wszystko dla dzieci
Efektywnie wykonuj zadania
TB: Niech poniesie Cię fala rozrywki. Tab P11 to urządzenie stworzone do oglądania multimediów dzięki niesamowitemu wyświetlaczowi TDDI IPS o przekątnej 11 cali i rozdzielczości 2K. Niewielka ramka z każdej strony maksymalizuje współczynnik powierzchni ekranu do poziomu 85%, a wyświetlacz ma certyfikat potwierdzający odpalanie filmów i seriali z Netflixa w jakości HD. Możesz również oglądać wideo pod gołym niebem, dzięki zastosowaniu ekran LCD z jasnością dochodzącą do 400 nitów.
Cztery głośniki tabletu Lenovo Tab P11 pozwalają na jeszcze głębsze doznania sfery dźwiękowej, jak i znaczące wzmocnienie doznań wizualnych. Poprzez technologię Dolby Atmos® poczujesz się jakbyś przebywał w środku hali koncertowej. Dźwięk kinowej jakości opływa słuchacza dookoła i z góry, dzięki którym świetnie wczujesz się w dany klimat, a emitowany przez cztery głośniki audio zachowuje efekt stereo bez znaczenia w jakim miejscu znajduje się tablet.
Tab P11 ma osobne konto dla dzieci i Google Kids Space, które zawiera ponad 10 000 aplikacji i gier zatwierdzonych przez nauczycieli oraz setki bezpłatnych książek. Pomogą one im odkrywać nowe, ciekawe informacje, tworzyć i rozwijać się. Wyraźne rozmowy wideo, a przez to też łatwiejsza nauka i praca z domu, zapewniane są przez wysokiej rozdzielczości kamerę 8MP.
Dzięki opcjonalnej, ultracienkiej klawiaturze z wbudowanym gładzikiem i klawiszami skrótów możesz pisać szybko i dokładnie. Ten tablet pozwala pracować równie komfortowo jak na laptopie. Za pomocą opcjonalnego pióra Lenovo Precision Pen 2 możesz szkicować, rysować i robić notatki w dowolnym miejscu i czasie. Rysik może wyczuć 4096 poziomów nacisku oraz pochylenia i może wytrzymać 200 godzin na jednym ładowaniu.
Produkt | |
| Producent | Lenovo |
| Rodzina produktu | Tab |
| Seria produktu | Tab P |
| Model produktu | Tab P11 |
| Kod producenta (MPN) | ZA7R0154PL |
| EAN / GTIN-13 | 195235850305 |
| Klasa produktu | Tablet |
| Przeznaczenie | Biznes |
Procesor | |
| Producent procesora | Qualcomm® |
| Rodzina procesora | Snapdragon® |
| Model procesora | Snapdragon™ 662 |
| Liczba rdzeni procesora | osiem |
| Taktowanie rdzeni procesora | 2,0 GHz |
Matryca | |
| Przekątna matrycy | 11'' |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Technologia dotyku | 10-cio punktowa |
| Standard matrycy | 2K |
| Rozdzielczość matrycy | 2000 x 1200 |
| Technologia ekranu | IPS |
Pamięć / dysk | |
| Zainstalowana pojemność pamięci RAM | 4 GB |
| Technologia wykonania pamięci RAM | LPDDR4X |
| Pojemność dysku podstawowego | 128 GB |
Komunikacja | |
| Typ bezprzewodowej karty sieciowej | WiFi 5 (802.11 a/b/g/n/ac) |
| Bluetooth | 5.1 |
| Wbudowany modem | Brak |
Multimedia | |
| Karta dźwiękowa | HD Audio |
| Ilość głośników | 4 |
| Wbudowana kamera przednia | 8 MPix |
| Wbudowana kamera tylna | 13 MPix |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
Interfejsy WE/WY | |
| USB 2.0 typ C (480 Mbps) | 1 szt |
System operacyjny | |
| Rodzaj systemu operacyjnego | Android |
| Wersja systemu operacyjnego | Android 10 |
Akumulator | |
| Pojemność baterii | 7500 mAh |
Gwarancja | |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Rodzaj gwarancji | Carry-In/Door-To-Door (Naprawa w serwisie) |
| Czas trwania gwarancji | 24 miesiące |
| Szczegółowe warunki gwarancji | Pobierz |
Właściwości fizyczne | |
| Klasa IP (pyło i wodoszczelność) | IP52 |
| Materiał wykonania obudowy | Metal, Szkło, Tworzywa sztuczne |
| Kolor obudowy | Szary |
| Waga produktu | 0,49 kg |
| Wysokość (mm) | 163 |
| Szerokość (mm) | 258 |
| Głębokość (mm) | 8 |
Uwagi | |
| Zastosowane technologie | Akcelerometr, Czujnik światła, Hall sensor, Żyroskop |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | Lenovo Group Limited; 23rd Floor, Lincoln House, Taikoo Place, 979 King's Road, Quarry Bay, Hong Kong S.A.R. of China |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | Lenovo (Slovakia), Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovakia, [email protected] |