Sprawdź inne produkty w kategorii Drukarki
Drukarki Produkt | |
| Producent | Brother |
| Klasa produktu | Urządzenie wielofunkcyjne |
| Model produktu | DCP-1512E |
| EAN / GTIN-13 | 4977766721677 |
| Przeznaczenie | Uniwersalne |
Pamięć RAM | |
| Standardowa pamięć urządzenia | 16 MB |
Drukowanie | |
| Metoda uzyskiwania wydruku | laserowa monochromatyczna |
| Maks. prędkość drukowania mono | 20 str/min |
| Maks. rozdzielczość drukowania mono | 2400 x 600 dpi |
| Czas pierwszego wydruku czarno-białego | 10 sek |
| Sterowniki drukarki / emulacje | GDI |
Kopiowanie | |
| Maks. rozdzielczość kopiowania | 600 x 600 dpi |
Skanowanie | |
| Typ skanera | Płaski |
| Rozdzielczość optyczna skanowania | 600 x 1200 dpi |
Nośniki | |
| Typ obsługiwanych nośników | papier makulaturowy, papier zwykły |
| Rozmiary obsługiwanych nośników | A4 (210 x 297 mm), ANSI A (Letter) (216 x 279 mm), Folio (216 x 330 mm), Legal (216 x 356 mm) |
| Minimalna gramatura nośnika | 65 g/m2 |
| Maks. gramatura nośnika | 105 g/m2 |
| Pojemność zastosowanych podajników | Podajnik główny - 150 arkuszy, Taca odbiorcza - 50 arkuszy |
Komunikacja | |
| Porty komunikacji | USB typ B |
Gwarancja | |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Czas trwania gwarancji | 36 miesięcy |
| Rodzaj gwarancji | Carry-In/Door-To-Door (Naprawa w serwisie) |
| Szczegółowe warunki gwarancji | Pobierz |
Właściwości fizyczne | |
| Kolor obudowy | Czarny, Szary |
| Kolor pokrywy | Czarny |
| Materiał wykonania obudowy | Tworzywa sztuczne |
| Waga produktu | 7,00 kg |
| Wysokość (mm) | 255 |
| Szerokość (mm) | 385 |
| Głębokość (mm) | 340 |
Dodatkowe informacje | |
| Obsługiwane materiały eksploatacyjne | DR-1030, TN-1030 |
| Obsługiwane platformy systemowe | Linux, Mac OS, Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows Vista, Windows XP, Windows 11 |
| Wyposażenie | Toner startowy (o wydajności 700 stron) |
| Dodatkowe informacje | 3-letnia gwarancja produktu wymaga rejestracji na stronie producenta. |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | Brother Industries Ltd; 15-1 Naeshiro-cho, Mizuho-ku, Nagoya, 467-8561, Japan |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | Brother International (Nederland) B.V.; Zanderij 25, 1185 ZM Amstelveen, The Netherlands; +44 161 931 4820, [email protected] |