Sprawdź inne produkty w kategorii Drukarki
Drukarki Produkt | |
| Producent | Brother |
| Klasa produktu | Urządzenie wielofunkcyjne |
| Model produktu | DCP-J105 |
| EAN / GTIN-13 | 4977766731768 |
| Przeznaczenie | Biznes, Uniwersalne |
Pamięć RAM | |
| Standardowa pamięć urządzenia | 64 MB |
Drukowanie | |
| Metoda uzyskiwania wydruku | atramentowa kolorowa |
| Maks. prędkość drukowania mono | 27 str/min |
| Maks. prędkość drukowania kolor | 10 str/min |
| Automatyczny dupleks | Nie |
Kopiowanie | |
| Maks. rozdzielczość kopiowania | 1200 x 2400 dpi |
| Maks. powiększenie kopiowanego dokumentu | 400% |
| Maks. pomniejszenie kopiowanego dokumentu | 25% |
| Maks. ilość kopii | 99 |
Skanowanie | |
| Rozdzielczość optyczna skanowania | 1200 x 2400 dpi |
| Skala szarości skanowania | 8 bit |
| Głębia koloru skanowania | 24 bit (wyjście) / 30 bit (wejście) |
Nośniki | |
| Typ obsługiwanych nośników | koperty, papier błyszczący, papier zwykły |
| Rozmiary obsługiwanych nośników | A4 (210 x 297 mm), A5 (148 x 210 mm), A6 (105 x 148 mm), ANSI A (Letter) (216 x 279 mm), Executive (184 x 267 mm) |
| Minimalna gramatura nośnika | 64 g/m2 |
| Maks. gramatura nośnika | 220 g/m2 |
| Rozmiar obsługiwanych kopert | Com-10 (105 x 241 mm), Międzynarodowy C5 (162 x 229 mm), Międzynarodowy DL (110 x 220 mm), Monarch (98, 4 x 190, 5 mm) |
| Typ zastosowanych podajników | Podajnik główny, Taca odbiorcza |
| Pojemność zastosowanych podajników | Podajnik główny - 100 arkuszy, Taca odbiorcza - 50 arkuszy |
Komunikacja | |
| Porty komunikacji | USB typ B, WiFi |
| Możliwe AirPrint | Tak |
| Protokoły bezpieczeństwa i własności | AES, TKIP, WEP |
Gwarancja | |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Czas trwania gwarancji | 36 miesięcy |
| Rodzaj gwarancji | Carry-In/Door-To-Door (Naprawa w serwisie) |
| Szczegółowe warunki gwarancji | Pobierz |
Właściwości fizyczne | |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Kolor pokrywy | Czarny |
| Materiał wykonania obudowy | Tworzywa sztuczne |
| Waga produktu | 7,10 kg |
| Wysokość (mm) | 161 |
| Szerokość (mm) | 435 |
| Głębokość (mm) | 374 |
Dodatkowe informacje | |
| Obsługiwane materiały eksploatacyjne | BP60MA, BP60PA, LC525XLC, LC525XLM, LC525XLY, LC529XLBK |
| Obsługiwane platformy systemowe | Mac OS, Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows Server 2003, Windows Server 2008, Windows Server 2012 , Windows Vista, Windows XP |
| Dodatkowe informacje | 3-letnia gwarancja produktu wymaga rejestracji na stronie producenta |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | Brother Industries Ltd; 15-1 Naeshiro-cho, Mizuho-ku, Nagoya, 467-8561, Japan |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | Brother International (Nederland) B.V.; Zanderij 25, 1185 ZM Amstelveen, The Netherlands; +44 161 931 4820, [email protected] |