Sprawdź inne produkty w kategorii Drukarki
Drukarki Produkt | |
| Producent | Brother |
| Klasa produktu | Urządzenie wielofunkcyjne |
| Model produktu | MFC-B7710DN |
| EAN / GTIN-13 | 4977766810883 |
| Przeznaczenie | Biznes |
Pamięć RAM | |
| Standardowa pamięć urządzenia | 128 MB |
Drukowanie | |
| Metoda uzyskiwania wydruku | laserowa monochromatyczna |
| Maks. prędkość drukowania mono | 34 str/min |
| Maks. rozdzielczość drukowania mono | 1200 x 1200 dpi |
| Czas pierwszego wydruku czarno-białego | 8,5 sek |
| Automatyczny dupleks | Tak |
| Sterowniki drukarki / emulacje | BR-Script 3, PCL 6, PDF 1.7 |
Kopiowanie | |
| Typ kopiarki | Cyfrowa |
| Maks. prędkość kopiowania | 34 str/min |
| Maks. rozdzielczość kopiowania | 600 x 600 dpi |
| Maks. powiększenie kopiowanego dokumentu | 400% |
| Maks. pomniejszenie kopiowanego dokumentu | 25% |
| Maks. ilość kopii | 99 |
Skanowanie | |
| Rozdzielczość optyczna skanowania | 1200 x 1200 dpi |
| Skala szarości skanowania | 8 bit |
| Głębia koloru skanowania | 24 bit |
| Element skanujący | CIS |
Nośniki | |
| Typ obsługiwanych nośników | etykiety, karty, papier bond, papier makulaturowy, papier zwykły |
| Rozmiary obsługiwanych nośników | A4 (210 x 297 mm), A5 (148 x 210 mm), A6 (105 x 148 mm), Executive (184 x 267 mm), od 76,2 × 127 do 215,9 × 355,6 mm |
| Minimalna gramatura nośnika | 60 g/m2 |
| Maks. gramatura nośnika | 230 g/m2 |
| Typ zastosowanych podajników | Podajnik główny, Podajnik uniwersalny, Taca odbiorcza |
| Pojemność zastosowanych podajników | Podajnik główny - 250 arkuszy, Podajnik uniwersalny - 1 arkusz |
Komunikacja | |
| Porty komunikacji | RJ-45, USB |
Gwarancja | |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Czas trwania gwarancji | 36 miesięcy |
| Rodzaj gwarancji | Carry-In/Door-To-Door (Naprawa w serwisie) |
| Szczegółowe warunki gwarancji | Pobierz |
Właściwości fizyczne | |
| Kolor obudowy | Szary |
| Kolor pokrywy | Szary |
| Materiał wykonania obudowy | Tworzywa sztuczne |
| Waga produktu | 12,00 kg |
| Wysokość (mm) | 319 |
| Szerokość (mm) | 410 |
| Głębokość (mm) | 399 |
Dodatkowe informacje | |
| Obsługiwane materiały eksploatacyjne | DR-B023, TN-B023 |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | Brother Industries Ltd; 15-1 Naeshiro-cho, Mizuho-ku, Nagoya, 467-8561, Japan |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | Brother International (Nederland) B.V.; Zanderij 25, 1185 ZM Amstelveen, The Netherlands; +44 161 931 4820, [email protected] |