Zasilacz UPS Delta Electronics Amplon RT-1K PRO ups102r2rt1b035 1000VA
Profit + dla Firm Sprawdź wszystkie korzyści
Centrum pomocy Pobierz
PDF
ID Produktu:
179868
179868
2 657,00 zł
netto: 2 160,16 zł
Produkt dostępny Dowiedz się więcej
Darmowa dostawa Dowiedz się więcej
Raty w Santander od 62,88 zł Pierwsza rata za 5 miesięcy - oblicz
Leasing Oblicz ratę
Finansowanie dla firm Dowiedz się więcej
Autoryzowany Partner Delta Dlaczego warto kupować u Autoryzowanego Partnera
Specyfikacja techniczna Delta Electronics Amplon RT-1K PRO ups102r2rt1b035
Produkt | |
| Producent | Delta Electronics |
| Rodzina produktu | Amplon |
| Seria produktu | Amplon RT |
| Model produktu | Amplon RT-1K PRO |
| Kod producenta (MPN) | ups102r2rt1b035 |
| Klasa produktu | UPS |
Zasilanie | |
| Moc pozorna | 1000 VA |
| Moc rzeczywista | 1000 W |
| Architektura UPSa | On-line double conversion |
| Czas podtrzymania dla obciążenia 100% | 2,4 min |
| Liczba i rodzaj gniazdek z utrzymaniem zasilania | 2 x IEC C13 |
Komunikacja | |
| Porty komunikacji | REPO, RS232, Styki bezpotencjałowe, 1 x USB 2.0 |
Właściwości fizyczne | |
| Typ obudowy | Compact |
| Rodzaj obudowy | 2U |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Waga produktu | 12,00 kg |
| Wysokość (mm) | 88 |
| Szerokość (mm) | 440 |
| Głębokość (mm) | 335 |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | Delta Electronics (Poland) Sp. z.o.o.; Poleczki 23, 02-822 Warszawa; [email protected] |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | Delta Electronics (Poland) Sp. z.o.o.; Poleczki 23, 02-822 Warszawa; [email protected] |