Zasilacz UPS Vertiv Liebert GXT5-750IRT2UXL 750VA
Profit + dla Firm Sprawdź wszystkie korzyści
Centrum pomocy Pobierz
PDF
ID Produktu:
190555
190555
3 869,00 zł
netto: 3 145,53 zł
Produkt dostępny Dowiedz się więcej
Darmowa dostawa Dowiedz się więcej
Raty w Santander od 91,57 zł Pierwsza rata za 5 miesięcy - oblicz
Leasing Oblicz ratę
Finansowanie dla firm Dowiedz się więcej
Silver Partner Vertiv Dlaczego warto kupować u Autoryzowanego Partnera
Specyfikacja techniczna Vertiv GXT5-750IRT2UXL GXT5-750IRT2UXL
Produkt | |
| Producent | Vertiv |
| Rodzina produktu | Liebert |
| Seria produktu | Liebert GXT5 |
| Model produktu | GXT5-750IRT2UXL |
| Kod producenta (MPN) | GXT5-750IRT2UXL |
| EAN / GTIN-13 | 0767041026498 |
| Klasa produktu | UPS |
Zasilanie | |
| Moc pozorna | 750 VA |
| Moc rzeczywista | 750 W |
| Architektura UPSa | On-line double conversion |
| Czas podtrzymania dla obciążenia 100% | 10,5 min |
| Czas podtrzymania przy obciążeniu 50% | 25,7 min |
| Typ gniazda wejściowego | IEC60320 C14 |
| Liczba i rodzaj gniazdek z utrzymaniem zasilania | 8 x IEC60320 C13 |
| Sinus podczas pracy na baterii | Tak |
| Zmienny zakres napięcia wejściowego | 115-288 V |
Właściwości fizyczne | |
| Typ obudowy | RACK, Tower |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Waga produktu | 16,80 kg |
| Wysokość (mm) | 8 |
| Szerokość (mm) | 430 |
| Głębokość (mm) | 400 |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | Vertiv TM; Piove di Sacco (PD); Via Leonardo da Vinci 16/18, Italy; [email protected] |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | VERTIV POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ; UL. KRAKOWIAKÓW 44, 02-255 WARSZAWA; [email protected] |