close Kontakt

ZAKOŃCZONA - Lenovo Accidental Damage Protection One

Lenovo Accidental Damage Protection One

Ochrona przed uszkodzeniami nieobjętymi gwarancją za kilka groszy dziennie.

Standardowe warunki gwarancji nie obejmują przypadkowych uszkodzeń, a doświadczenie uczy, że znaczna część urządzeń użytkowników ulegnie uszkodzeniu nieobjętemu gwarancją w ciągu pierwszych trzech lat. W porównaniu z kosztami naprawy lub wymiany, usługa Accidental Damage Protection pozwala oszczędzić nawet 80% (w zależności od typu urządzenia i potrzebnych napraw). Lenovo Accidental Damage Protection chroni systemy przed nieumyślnymi, ale nieuniknionymi incydentami, do których regularnie dochodzi w wysoce mobilnych, aktywnych, nowoczesnych środowiskach IT.

Aktualnosc do srodka

Przed czym uchroni Cię Accidental Damage Protection One?

1

Przypadkowe upadki, zalania, uderzenia i uszkodzenia strukturalne

2

Przepięcia elektryczne

3

Uszkodzenia wbudowanego ekranu LCD

ADP One

CO SIĘ DZIEJE PO ZGŁOSZENIU USZKODZENIA?

1

Lenovo używa kompleksowych narzędzi diagnostycznych, aby zidentyfikować ukryte uszkodzenia, które w przeciwnym razie mogłyby pozostać niezauważone.*

2

Wykwalifikowani technicy dokonują napraw, używając wyłącznie części certyfikowanych przez Lenovo.*

3

Naprawione komputery są zwracane użytkownikom, a jeśli naprawa jest niemożliwa, Lenovo wymienia je bez dodatkowej opłaty.**

* Jeśli użytkownik jest uprawniony do napraw gwarancyjnych w swojej siedzibie (on-site) na warunkach Ograniczonej Gwarancji Lenovo, a usługodawca ustali, że produkt można naprawić w siedzibie klienta, usługodawca naprawi lub wymieni produkt na miejscu u klienta. Niektóre uszkodzenia mogą wymagać naprawy w centrum serwisowym; w takim przypadku usługodawca wyśle produkt do centrum serwisowego na własny koszt. W razie zakupu gwarancji on-site z ubezpieczeniem Accidental Damage Protection, naprawy u klienta są ograniczone do ekranów LCD oraz klawiatur nieprzeznaczonych do wymiany przez klienta. Jeśli systemu nie uda się naprawić podczas pierwszej wizyty u klienta, zostanie on wysłany do centrum serwisowego Lenovo. Obsługa on-site może nie być dostępna we wszystkich regionach.
** Ograniczenie do jednej wymiany produktu. Jeśli koszt naprawy przekracza cenę produktu, produkt może zostać wymieniony według uznania Lenovo.

Sprawdź produkty objęte promocją!

Promocja trwa do 25.12.2022

PROMOCJA ZAKOŃCZONA