Wzorowa oferta na laptopy dla Nauczyciela!
Wzorowa oferta na laptopy dla Nauczyciela! Sprawdź
close Kontakt
Kategorie
Filtry

Znaleziono produktów:: 0
Sortuj
z 0

Przepraszamy, ale nie znaleźliśmy wyników dla wpisanej przez Ciebie frazy.

Upewnij się, czy wpisałeś wszystkie słowa poprawnie, lub zmień frazy wyszukiwania.

Laptopy Lenovo – innowacyjne i wydajne komputery dla każdego

Lenovo to chiński producent sprzętu komputerowego, powstały w 1984 roku. Początkowo działalność firmy polegała głównie na redystrybucji towarów pochodzących od innych przedsiębiorstw. Jednak z biegiem czasu zaczęła ona wytwarzanie własnego sprzętu komputerowego, wśród których znajdował się między innymi Legend PC. Dzisiaj firmę Lenovo uznaje się za jednego z największych producentów elektroniki oraz lidera w dziedzinie innowacyjności. Ich produkty mają wielu zwolenników na całym świecie.

Laptopy Lenovo to jedna z wielu gałęzi działalności przedsiębiorstwa. Posiadają oni bardzo szeroką ofertę przeznaczoną zarówno dla biznesu, jak i do użytku prywatnego. Druga z tych kategorii zawiera także sprzęt przeznaczony dla graczy. W każdym przypadku można jednak liczyć na łatwość w odnalezieniu modelu spełniającego zróżnicowane wymagania wielu osób.

Odkryj doskonałe narzędzia do osiągania profesjonalnych celów

Serie laptopów biznesowych Lenovo wyposażono w wiele funkcji, sprawdzających się szczególnie w pracy biurowej. Szereg opcjonalnych zabezpieczeń zadba o ochronę zgromadzonych informacji. Wydajne i energooszczędne podzespoły pozwalają na wielogodzinną pracę na baterii. Wymiary i waga tych przenośnych komputerów umożliwiają łatwy transport w razie potrzeby. Warto również wspomnieć o designie urządzeń. Laptopy biznesowe marki Lenovo projektowane są tak, aby stanowiły integralną część profesjonalnego stylu użytkownika. Wszystkie te czynniki sprawiają, że korzystanie z notebooków Lenovo będzie łatwe i przyjemne. Serie laptopów przeznaczone do biznesu to m.in. Lenovo V, Lenovo ThinkBook, czy też Lenovo ThinkPad.

Wszechstronne narzędzia do pracy, rozrywki i nauki

Lenovo w swojej ofercie posiada również serie laptopów uniwersalnych. Jest to sprzęt, który dobrze sprawdzi się w wykorzystaniu domowym. Rozrywka w postaci przeglądania internetu, czy oglądania filmów nie stanowi dla tych notebooków wyzwania. Ta kategoria komputerów przenośnych sprawdzi się również bardzo dobrze do celów edukacyjnych. Dzięki obsłudze pakietu programów Microsoft Office, opcjonalnej kamerze internetowej oraz wbudowanemu mikrofonowi, Twoje dziecko bez obaw będzie mogło wypełniać szkolne obowiązki i uczestniczyć w zajęciach online. Serie komputerów uniwersalnych spod szyldu Lenovo to m.in. Lenovo IdeaPad lub Lenovo Yoga.

Przemierzaj wirtualne światy w najlepszym stylu

Odpowiedzią na potrzeby graczy są takie serie jak Lenovo Legion lub IdeaPad Gaming. Te komputery wykorzystują podzespoły gwarantujące dobrą wydajność w grach komputerowych. Łatwo wśród nich znaleźć modele wyposażone w najnowszą generację procesorów, czy też dedykowaną kartę graficzną. Takie zestawienie pozwoli cieszyć się stale płynnymi i szczegółowymi animacjami, które wyświetlone zostaną na wysokiej jakości ekranach. Oferują one również inne istotne elementy, takie jak podświetlane klawiatury oraz zaawansowane chłodzenie CPU i GPU. Pomagają one kolejno w korzystaniu z komputera wieczorami oraz dbają o utrzymanie akceptowalnych temperatur w trakcie intensywnych sesji gier.

Najlepsze laptopy Lenovo - styczeń 2024

1. Laptop Lenovo ThinkBook 15 G4 21DJ00D4PB

Lenovo ThinkBook 15 G4 o kodzie producenta 21DJ00D4PB jest laptopem o przeznaczeniu biznesowym. Wyposażono go w procesor Intel® Core™ i7 -1255U, czyli 10-rdzeniową jednostkę o taktowaniu 3,5 GHz. Pamięć RAM stanowią kości SODIMM DDR4 o łącznej pojemności 16 GB i taktowaniu 3200 MHz. Dysk twardy to natomiast jednostka SSD M.2 NVMe o pojemności 512 GB. Matowa, 15,6-calowa matryca Full HD pozwala na wyświetlenie obrazu o maksymalnej rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli. Zastosowany zintegrowany układ graficzny to Intel® Iris Xe Graphics. Łączność bezprzewodową zapewnia karta WiFi 6 pracująca w standardzie 802.11 ax. Szary kolor pokrywy oraz obudowy laptopa to dominująca barwa w jego designie. Materiały wykorzystane do jego konstrukcji to aluminium i tworzywa sztuczne. Dzięki temu urządzenie jest lekkie i bardzo łatwe w transporcie. Waga laptopa to około 1,70 kg. Produkt objęty jest 36-miesięczną gwarancją producenta On-Site (Naprawa u klienta). Dodatkowa charakterystyka tego modelu: szyfrowanie TPM chroniące dane użytkownika, zainstalowany system Windows 11 Pro, certyfikat MIL-STD-810H.

2. Laptop Lenovo Legion 5 Pro 16ITH6H 82JD0041PB

Lenovo Legion 5 Pro 16ITH6H o kodzie producenta 82JD0041PB jest laptopem o przeznaczeniu gamingowym. Wyposażono go w procesor Core™ i7-11800H, czyli 8-rdzeniową jednostkę o taktowaniu 2,3 GHz. Pamięć RAM stanowią kości SODIMM DDR4 o łącznej pojemności 16 GB i taktowaniu 3200 MHz. Dysk twardy to natomiast jednostka SSD M.2 NVMe o pojemności 1000 GB. Matowa, 16-calowa matryca WQXGA pozwala na wyświetlenie obrazu o maksymalnej rozdzielczości 2560 x 1600 pikseli. Zastosowany zintegrowany układ graficzny to Intel® UHD Graphics, dedykowany: NVIDIA® GeForce RTX 3060. Łączność bezprzewodową zapewnia karta WiFi 6 pracująca w standardzie 802.11 ax. Szary kolor pokrywy oraz obudowy laptopa to dominująca barwa w jego designie. Materiały wykorzystane do jego konstrukcji to aluminium. Waga laptopa to około 2,30 kg. Produkt objęty jest 24-miesięczną gwarancją producenta Premium Care (Naprawa u klienta). Dodatkowa charakterystyka tego modelu: szyfrowanie TPM chroniące dane użytkownika, certyfikaty ErP Lot 3, RoHS compliant, TÜV Rheinland® Low Blue Light (Hardware Solution).

3. Laptop Lenovo ThinkBook 15 G4 21DJ00D3PB

Lenovo ThinkBook 15 G4 o kodzie producenta 21DJ00D3PB jest laptopem o przeznaczeniu biznesowym. Wyposażono go w procesor Intel® Core™ i5-1235U, czyli 10-rdzeniową jednostkę o taktowaniu 3,3 GHz. Pamięć RAM stanowią kości SODIMM DDR4 o łącznej pojemności 16 GB i taktowaniu 3200 MHz. Dysk twardy to natomiast jednostka SSD M.2 NVMe o pojemności 512 GB. Matowa, 15,6-calowa matryca Full HD pozwala na wyświetlenie obrazu o maksymalnej rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli. Zastosowany zintegrowany układ graficzny to Intel® Iris Xe Graphics. Łączność bezprzewodową zapewnia karta WiFi 6 pracująca w standardzie 802.11 ax. Szary kolor pokrywy oraz obudowy laptopa to dominująca barwa w jego designie. Materiały wykorzystane do jego konstrukcji to aluminium i tworzywa sztuczne. Dzięki temu urządzenie jest lekkie i bardzo łatwe w transporcie. Waga laptopa to około 1,70 kg. Produkt objęty jest 36-miesięczną gwarancją producenta On-Site (Naprawa u klienta). Dodatkowa charakterystyka tego modelu: szyfrowanie TPM chroniące dane użytkownika, zainstalowany system Windows 11 Pro, certyfikat MIL-STD-810H.

Sortuj