close Kontakt

Bezpieczeństwo pracowników, sieci i danych - wyzwanie dla małych i średnich firm

mężczyzna-businesman-front

Bezpieczeństwo w świecie IT

Bezpiecznie Inteligentnie Niezawodnie

Szybki i bezpieczny rozwój może być trudny do osiągnięcia. Jako mała firma myślisz o przetrwaniu, gdy biznes zaczyna rosnąć pojawia się wiele wyzwań takich jak dalszy rozwój firmy, utrzymanie klientów czy pokonywanie rynkowej konkurencji. Chciałbyś, aby Twoja sieć i Twoje dane były zawsze bezpieczne. Ilu pracowników może zapewnić w swoim dziale IT? Bezpieczeństwo nie musi oznacza wielu pracowników IT.


Nasze rozwiązanie

Bezpieczeństwo w świecie IT

Ochrona w Twoim zasięgu

Urządzenia Check Point z rodziny Quantum Spark™ dostarczają bezpieczeństwo na poziomie korporacyjnym w prostym, niedrogim, rozwiązaniu zapewniającym bezpieczeństwo i chroniącym pracowników, sieć oraz dane przed cyberprzestępcami. Urządzenia z serii 1500, 1600 oraz 1800 to zintegrowane, wielowarstwowe bezpieczeństwo w kompaktowej, bezgłośnej obudowie. Ochrona przeciw wirusom, spamowi, botom, niebezpiecznym aplikacją, podejrzanym witrynom i atakom typu Zero-Day (w urządzeniach korzystających z SandBlast Threat Emulation).

Najwyżej oceniany firewall następnej generacji (Next Generation Firewall),

Połączenie oddziałów firm bezpiecznym tunelem VPN

Bezpieczny dostęp do danych firmowych dla pracowników mobilnych

Integracja z Active Directory i wszechstronne raporty


Wdrożenie

Profesjonalista w serwerowni

Wygoda i profesjonalizm

Będąc wieloletnim Partnerem Check Point zapewniamy, że wdrożenie realizowane przez ekspertów Delkom to:

• Analiza obecnego środowiska IT i dopasowanie rozwiązania do potrzeb Klienta
• Możliwość opcjonalnego przeprowadzenia rozległych testów bezpieczeństwa przy wykorzystaniu urządzeń Check Point
• Zastosowanie wszystkich najlepszych praktyk dotyczących bezpieczeństwa IT
• Wykonanie większości prac wdrożeniowych i testów w laboratoriach Delkom minimalizuje przestój firmyUruchomienie urządzenia w 3 prostych krokach w mniej niż 3 minuty

1

Rozpakuj urządzenie

2

Podłącz kabel sieciowy do internetu oraz przewód zasilający

3

Wszystko gotowe

Już od 450zł netto

Administracja - czyli eksperci do Twojej dyspozycji

Nawet najlepsze (od wielu lat rozwiązania Check Point zajmują pierwsze miejsce w rankingach bezpieczeństwa) i bardzo intuicyjne rozwiązania zapewniające bezpieczeństwo wymagają administracji i konserwacji. Eksperci Delkom na co dzień administrują urządzeniami dziesiątek firm i mają kilkunastoletnie doświadczenie z produktami Check Point.

Checkpoint-stars-partner-program

Nie inwestuj pieniędzy w szkolenie pracowników z obsługi i administracji urządzeniami Check Point

Nie szukaj dodatkowego pracownika, który zajmie się bezpieczeństwem IT

Zleć to nam, zaufaj ekspertom i spokojnie rozwijaj swój biznes

Niski koszt w co miesięcznych rozliczeniach

Już od 300zł netto miesięcznie

Zaufali nam

Wiesław Borowicki – Właściciel Navigator S.C. "Otwierając nowy oddział w Poznaniu stanęliśmy przed wyzwaniem bezpiecznego połącznia z naszą centralą. Bezpieczeństwo danych jest dla nas priorytetem. Firma Delkom zaproponowała, a w efekcie wdrożyła urządzenia Check Point. Dzięki temu nasi pracownicy mają komfort pracy, a odległość przestała być problemem i stwarzać zagrożenia. Wybraliśmy rozwiązanie czołowego producenta Check Point, wdrożenie i administrację powierzając ekspertom z firmy Delkom."

Sylwia Aleksiejczyk – Prezes Zarządu Evra Fish Sp. z o.o. "Urządzenie Check Point pozwoliło nam zabezpieczyć się przed wszystkimi rodzajami cyber-zagrożeń. Dodatkowo w prosty sposób zoptymalizowaliśmy wykorzystanie łączą internetowego dzięki przejrzystemu systemowi raportowania ruchu w naszej sieci. Wdrożenie i administrację powierzyliśmy naszemu wieloletniemu partnerowi - firmie Delkom 2000 z Wejherowa."


Rozwiązanie w modelu usługowym

Pracownicy działu IT przy pracy

DaaS czyli przyszłość IT w biznesie

Model usługowy Device as a Service (DaaS – sprzęt jako usługa) to nowoczesne i elastyczne podejście do sposobu zarządzania IT w firmie, łączące sprzęt, oprogramowanie, bezpieczeństwo i zarządzanie w jedną kompleksową usługę płatną miesięcznie w ramach abonamentu.

Koniec z wysokimi wydatkami na IT

Jednorazowe koszty inwestycyjne przenieś na operacyjne, bez angażowania dużych środków finansowych na zakupu nowego sprzętu i oprogramowania.

Zwiększ produktywność i optymalizuj koszty działu IT

Model abonamentowy to efektywne kosztowo rozwiązanie, które zapewnia stabilność i przewidywalność kosztów w ramach regularnych opłat miesięcznych, dzięki czemu można starannie zaplanować wydatki.

Nasze rozwiązanie rośnie wraz z Twoją firmą

Technologia i bezpieczeństwo będą zawsze dostosowane do rozwoju Twojej firmy. W optymalnym momencie będziesz mógł skorzystać z oferty wymiany - Twoje urządzenie zostanie przez nas wycofane z użycia, a Ty otrzymasz nowy, technologicznie zaawansowany i bezpieczny sprzęt oraz oprogramowanie na kolejny etap rozwoju Twojego biznesu.

Już teraz urządzenie Check Point z usługą wdrożenia i administracji przez ekspertów Delkom w miesięcznym abonamencie
od 179zł netto miesięcznie

Jesteś zainteresowany, a może masz pytania?

Napisz do nas.

Stopka z kopertą
Dodaj kolejny załącznik