Wzorowa oferta na laptopy dla Nauczyciela!
Wzorowa oferta na laptopy dla Nauczyciela! sprawdź
close Kontakt

Iiyama SPRING

Odkryj wiosenne promocje iiyama

Odkryj wiosenne promocje iiyama warstwa
1

Dodaj wybrany produkt uczestniczący w promocji do torby.

2

Wpisz kod promocyjny.
MAY2024

3

Ciesz się udzielonym rabatem!

Promocja trwa od 10.05.2024r. do 02.06.2024r. lub do wyczerpania zapasów. Regulamin promocji
Sortuj
z 1
Omówienie Specyfikacja techniczna
1 359,00 zł
netto: 1 104,88 zł
Omówienie Specyfikacja techniczna
1 419,00 zł
netto: 1 153,66 zł
Omówienie Specyfikacja techniczna
1 069,00 zł
netto: 869,11 zł
Omówienie Specyfikacja techniczna
479,00 zł
netto: 389,43 zł
Omówienie Specyfikacja techniczna
1 849,00 zł
netto: 1 503,25 zł
Omówienie Specyfikacja techniczna
1 147,00 zł
netto: 932,52 zł
Omówienie Specyfikacja techniczna
579,00 zł
netto: 470,73 zł
Omówienie Specyfikacja techniczna
389,00 zł
netto: 316,26 zł
Omówienie Specyfikacja techniczna
797,00 zł
netto: 647,97 zł
Omówienie Specyfikacja techniczna
3 399,00 zł
netto: 2 763,41 zł
Pokaż

Monitory – niezbędny element każdego stanowiska komputerowego

Monitor komputerowy to między innymi niezbędny element każdego stanowiska pracy w nowoczesnym przedsiębiorstwie. Umożliwia on wizualizację efektów działań użytkownika w trakcie wykonywania powierzonych mu obowiązków. W zależności od przeznaczenia urządzenia, mogą one posiadać zróżnicowaną charakterystykę i elementy wyposażenia. Monitory przeznaczone do pracy często zaopatrzono w matryce o bardzo dobrej jakości, a dodatkowo posiadają wbudowane formy ochrony wzroku. Egzemplarze do użytku domowego nierzadko cechują się podobnymi zaletami, którym towarzyszą również obecność technologii takich jak np. HDR. Dla graczy przygotowano natomiast jednostki o podwyższonej częstotliwości odświeżania oraz niskim czasie reakcji matrycy. Na szczęście, czołowi producenci sprzętu komputerowego dobrze znają wymagania wielu grup docelowych, proponując nowoczesne rozwiązania dla każdego z wymienionych segmentów rynku. Ogromny wybór dostępnych modeli pozwoli na dobranie idealnego urządzenia, spełniającego stawiane przed nim oczekiwania.

Monitory dla Twojej firmy

Użytkownicy mają różne wymagania co do monitorów. W pracy biurowej poszukują oni przede wszystkim wysokiej rozdzielczości i większej przekątnej ekranu. Pozwala im to uzyskać wysoki komfort i wygodę pracy. Monitory biznesowe są również niezwykle ergonomiczne. Oferują możliwość regulacji położenia ekranu oraz wyposażane są w różne porty, co umożliwia podłączenie wielu urządzeń jednocześnie. Część dostępnych modeli posiada także wbudowane głośniki, przydatne podczas np. prowadzenia rozmów online lub odtwarzania materiałów wideo. Zaprojektowano je specjalnie z myślą o profesjonalistach, potrzebujących wydajnych i funkcjonalnych urządzeń do prowadzenia biznesu.

Jakość dla graczy

Monitory gamingowe są kluczowym urządzeniem potrzebnym do profesjonalnego oraz rekreacyjnego grania. Specjalnie zaprojektowane modele wyświetlaczy są idealnym wyborem dla graczy, którym zależy na wysokiej jakości obrazu. Dzięki szybkiemu czasowi reakcji i zwiększonej częstotliwości odświeżania matrycy pozwalają między innymi na płynne i precyzyjne wykonywanie ruchów. Obecność nowoczesnych technologii, takich jak G-SYNC czy FreeSync, dodatkowo zwiększają wrażenia z przeprowadzanej rozgrywki. Monitory gamingowe są często wyposażone w dodatkowe funkcje, takie jak specjalne tryby gry lub nakładki ekranowe, które np. poprawiają jakość obrazu i dostosowują kontrast do konkretnej produkcji. W niektórych modelach można także znaleźć wbudowane głośniki lub dodatkowe porty wejścia obrazu, co pozwala na łatwe podłączenie konsoli i innych urządzeń.

Uniwersalność to podstawa

Monitory są jednym z podstawowych narzędzi nie tylko w pracy i szkole, ale również domach. Dlatego najważniejszym ich zadaniem jest zapewnienie jakości i płynności obrazu, dostosowanej do każdego z wymienionych zastosowań. Szeroka dostępność monitorów o zróżnicowanych parametrach pozwala dobrać idealny ekran do stanowiska, gdzie ten ma być użytkowany. Większe matryce z pewnością sprawdzą się w pracy z wieloma aplikacjami w tym samym momencie. Niekiedy posiadają one również możliwość regulacji wysokości, kąta nachylenia oraz obrotu ekranu, co umożliwia dostosowanie jego położenia do preferencji właściciela. Niektóre modele oferują specjalne tryby pracy, co pozwala między innymi zmniejszyć potencjalne zmęczenie oczu. Można powiedzieć, że monitory do użytku domowego łączą w sobie niektóre zalety modeli przeznaczonych do biura oraz gamingu. Z jednej strony opcjonalne dostosowanie wysokości i kąta nachylenia, z drugiej natomiast podwyższona rozdzielczość i opcjonalne filtry. To wszystko sprawia, że powinny one zainteresować osoby poszukujące uniwersalnego rozwiązania dla swojego prywatnego stanowiska.

Najlepsze monitory - Czerwiec 2024

1. Monitor Dell P2422HE USB-C Dock 65W 210-BBBG

Monitor Dell P2422HE dysponuje ekranem o rozmiarze 23,8''. Jego matryca w formacie 16:9 wyświetla obraz o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli (znanej także jako Full HD). Charakteryzuje się również czasem reakcji na poziomie 8 ms oraz częstotliwością odświeżania 8 ms. Produkt objęty jest gwarancją Producenta, a okres jej obowiązywania to 36 miesięcy. Odbywa się ona na zasadach On-Site (Naprawa u klienta). Materiał wykorzystany do stworzenia obudowy monitora to Tworzywa sztuczne. Kolorem dominującym w jego designie jest Czarny, Srebrny. Posiada on także dodatkowe funkcje, jakimi są: Funkcjonalność stacji dokującej. Monitor otrzymał oznaczenie klasy energetycznej D w przypadku, gdy wyświetla treści w standardzie SDR. Waga urządzenia oscyluje w granicach . Dodatkowa charakterystyka tego modelu: Jeden z portów DisplayPort jest wyjściem sygnału (MST).

Monitor może funkcjonować jako stacja dokująca:
- Podłączenie urządzenia z wykorzystaniem portu USB-C pozwoli zarówno transmitować obraz, jak i zasilić je mocą do 65W oraz skorzystać z wbudowanego w monitor hub-a USB.
- Podłączenie monitora do sieci (z wykorzystaniem portu RJ-45) udostępnia ją podpiętemu do niego urządzeniu.

2. Monitor Dell UltraSharp U2723QE 210-BCXK UHD 4K USB-C Dock 90W

Monitor Dell U2723QE dysponuje ekranem o rozmiarze 27''. Jego matryca w formacie 16:9 wyświetla obraz o rozdzielczości 3840 x 2160 pikseli (znanej także jako UHD (4K)). Charakteryzuje się również czasem reakcji na poziomie 8 ms oraz częstotliwością odświeżania 8 ms. Produkt objęty jest gwarancją Producenta, a okres jej obowiązywania to 36 miesięcy. Odbywa się ona na zasadach On-Site (Naprawa u klienta). Materiał wykorzystany do stworzenia obudowy monitora to Tworzywa sztuczne. Kolorem dominującym w jego designie jest Czarny, Szary. Posiada on także dodatkowe funkcje, jakimi są: Funkcjonalność stacji dokującej. Monitor otrzymał oznaczenie klasy energetycznej F w przypadku, gdy wyświetla treści w standardzie SDR. Waga urządzenia oscyluje w granicach 6,60 kg. Dodatkowa charakterystyka tego modelu: Regulacja wysokości monitora w zakresie 150mm.

Jeden z portów DisplayPort jest wyjściem sygnału.

Monitor może funkcjonować jako stacja dokująca:
- Podłączenie urządzenia z wykorzystaniem portu USB-C pozwoli zarówno transmitować obraz, jak i zasilić je mocą do 90W oraz skorzystać z wbudowanego w monitor hub-a USB.
- Podłączenie monitora do sieci (z wykorzystaniem portu RJ-45) udostępnia ją podpiętemu do niego urządzeniu.

Jedne z portów USB-C funkcjonuje jako port wbudowanego hub-a oraz dostarcza zasilanie do 15W mocy.

3. Monitor Dell S2421HN 210-AXKS

Monitor Dell S2421HN dysponuje ekranem o rozmiarze 23,8''. Jego matryca w formacie 16:9 wyświetla obraz o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli (znanej także jako Full HD). Charakteryzuje się również czasem reakcji na poziomie 4 ms oraz częstotliwością odświeżania 4 ms. Produkt objęty jest gwarancją Producenta, a okres jej obowiązywania to 36 miesięcy. Odbywa się ona na zasadach On-Site (Naprawa u klienta). Materiał wykorzystany do stworzenia obudowy monitora to Tworzywa sztuczne. Kolorem dominującym w jego designie jest Szary. Posiada on także dodatkowe funkcje, jakimi są: . Monitor otrzymał oznaczenie klasy energetycznej D w przypadku, gdy wyświetla treści w standardzie SDR. Waga urządzenia oscyluje w granicach . Dodatkowa charakterystyka tego modelu:

4. Monitor Dell P2723DE 210-BDEH 27 QHD USB-C Dock 90W RJ45

Monitor Dell P2723DE dysponuje ekranem o rozmiarze 27''. Jego matryca w formacie 16:9 wyświetla obraz o rozdzielczości 2560 x 1440 pikseli (znanej także jako QHD). Charakteryzuje się również czasem reakcji na poziomie 8 ms oraz częstotliwością odświeżania 8 ms. Produkt objęty jest gwarancją Producenta, a okres jej obowiązywania to 36 miesięcy. Odbywa się ona na zasadach On-Site (Naprawa u klienta). Materiał wykorzystany do stworzenia obudowy monitora to Tworzywa sztuczne. Kolorem dominującym w jego designie jest Czarny, Szary. Posiada on także dodatkowe funkcje, jakimi są: Funkcjonalność stacji dokującej. Monitor otrzymał oznaczenie klasy energetycznej F w przypadku, gdy wyświetla treści w standardzie SDR. Waga urządzenia oscyluje w granicach 7,30 kg. Dodatkowa charakterystyka tego modelu: Regulacja wysokości monitora w zakresie 150 mm.

Jeden z portów DisplayPort jest wyjściem sygnału (MST).

Monitor może funkcjonować jako stacja dokująca:
- Podłączenie urządzenia z wykorzystaniem portu USB-C pozwoli zarówno transmitować obraz, jak i zasilić je mocą do 90W oraz skorzystać z wbudowanego w monitor hub-a USB.
- Podłączenie monitora do sieci (z wykorzystaniem portu RJ-45) udostępnia ją podpiętemu do niego urządzeniu.

5. Monitor Dell Curved Gaming S2722DGM 210-AZZD

Monitor Dell S2722DGM dysponuje ekranem o rozmiarze 27''. Jego matryca w formacie 16:9 wyświetla obraz o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli (znanej także jako QHD). Charakteryzuje się również czasem reakcji na poziomie 6 ms oraz częstotliwością odświeżania 6 ms. Produkt objęty jest gwarancją Producenta, a okres jej obowiązywania to 36 miesięcy. Odbywa się ona na zasadach On-Site (Naprawa u klienta). Materiał wykorzystany do stworzenia obudowy monitora to Tworzywa sztuczne. Kolorem dominującym w jego designie jest Czarny. Posiada on także dodatkowe funkcje, jakimi są: . Monitor otrzymał oznaczenie klasy energetycznej F w przypadku, gdy wyświetla treści w standardzie SDR. Waga urządzenia oscyluje w granicach 6,20 kg. Dodatkowa charakterystyka tego modelu:

Sortuj