Stworzone dla Ambitnych Firm - Laptopy HP ProBook oraz EliteBook teraz do 500zł taniej!
Stworzone dla Ambitnych Firm - Laptopy HP ProBook oraz EliteBook teraz do 500zł taniej! Sprawdź
close Kontakt
Kategorie
Filtry

Znaleziono produktów:: 6
Cena
-
Rodzina procesora
Przekątna matrycy
-
[6]
Standard matrycy
[6]
Technologia ekranu
IPS
[6]
Częstotliwość odświeżania matrycy
[6]
Zainstalowana pojemność pamięci RAM
[3]
[3]
Pojemność dysku
[2]
[2]
[2]
Seria karty dedykowanej
Model karty dedykowanej
Podświetlenie klawiatury
Wersja systemu operacyjnego
[6]
Gwarancja
Waga produktu
-
Producent
[6]
Rodzina produktu
[6]
Seria produktu
[6]
Model produktu
Klasa produktu
[6]
Przeznaczenie
[6]
Producent procesora
[6]
Model procesora
Liczba rdzeni procesora
Liczba rdzeni performance
[6]
Liczba rdzeni efficient
[6]
Taktowanie rdzeni procesora
Taktowanie trybu turbo procesora
Pamięć cache procesora
[6]
Rozdzielczość matrycy
Powłoka matrycy
[6]
Ilość slotów pamięci RAM
2
[6]
Ilość wolnych slotów pamięci RAM
0
[6]
Możliwość rozbudowy pamięci RAM do
[6]
Częstotliwość pamięci RAM
[6]
Technologia wykonania pamięci RAM
Ilość zainstalowanych dysków
[6]
Typ dysku
SSD
[6]
Pojemność dysku podstawowego
[2]
[2]
[2]
Interfejs dysku
Producent karty zintegrowanej
[6]
Model karty zintegrowanej
Producent karty dedykowanej
[6]
Pamięć karty dedykowanej
[6]
Technologia pamięci karty dedykowanej
[6]
TGP dedykowanej karty graficznej
Karta sieciowa przewodowa
Typ bezprzewodowej karty sieciowej
Bluetooth
5.0
[6]
HDMI
USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps)
[6]
USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps)
[6]
Thunderbolt
RJ-45 [LAN]
[6]
Wyjście słuchawkowe
[6]
Wejście mikrofonu
[6]
Karta dźwiękowa
[6]
Ilość głośników
2
[6]
Kamera
[6]
Wbudowany mikrofon
Tak
[6]
Układ klawiatury
Panel numeryczny klawiatury
Tak
[6]
Typ urządzenia wskazującego
[6]
Technologia wykonania baterii
Ilość komór baterii
Pojemność baterii
[6]
Gniazdo linki zabezpieczającej
Tak
[6]
Typ gwarancji
Rodzaj gwarancji
Czas trwania gwarancji
Materiał wykonania obudowy
Kolor obudowy
[6]
Kolor pokrywy
[6]
Kolor klawiatury
[6]
Kolor ramki matrycy
[6]
Sortuj
z 1
Omówienie Specyfikacja techniczna
4 799,00 zł
netto: 3 901,63 zł
Omówienie Specyfikacja techniczna
4 949,00 zł
netto: 4 023,58 zł
Omówienie Specyfikacja techniczna
5 249,00 zł
netto: 4 267,48 zł
Omówienie Specyfikacja techniczna
5 099,00 zł
netto: 4 145,53 zł
Omówienie Specyfikacja techniczna
5 549,00 zł
netto: 4 511,38 zł
Omówienie Specyfikacja techniczna
5 249,00 zł
netto: 4 267,48 zł
Pokaż

Acer Nitro – doładowanie, którego potrzebuje każdy gracz

Laptopy Acer z serii Nitro są ofertą skierowaną dla graczy, którzy chcą otrzymać maksimum wartości w stosunku do ceny komputera. Łatwo jest tutaj znaleźć konfigurację z matrycami o wysokim odświeżaniu, mocną kartą graficzną i procesorem. Wraz z wszystkimi tymi zaletami użytkownicy mogą cieszyć się także wydajnym układem chłodzenia. To właśnie on odpowiedzialny jest za utrzymanie niskiej temperatury komponentów, zapobiegając ich przegrzewaniu się. Tworzy to idealną kombinację dla graczy, którzy chcą doświadczać płynnej rozgrywki przez długi czas i dzięki temu osiągnąć więcej. Bo kiedy komputer nie ma zamiaru zwalniać, dlaczego miałby to robić jego właściciel?

Co za prędkość!

Seria laptopów Acer Nitro to sprzęt, w którym znaleźć można nawet najmocniejsze podzespoły dostępne na rynku. Za wysoką wydajność, a w konsekwencji brak lagów, odpowiadają CPU firm Intel oraz AMD. W każdym przypadku są to procesory gwarantujące bardzo dobre wrażenia użytkowe. Dzięki temu bez problemu uruchomisz nawet wymagające produkcje, bez obawy o brak potrzebnej do tego mocy obliczeniowej. Wszystko uzupełnia chłodzenie, które aktywnie dba o odpowiednią temperaturę podzespołów. Jego efektywność czuć również w codziennej pracy, kiedy to obciążające zadania nie przekładają się na wzrost temperatury obudowy. Co ciekawe, można nim także dowolnie sterować za pomocą autorskiej aplikacji Acer. Dopełnieniem procesora jest bardzo szybka pamięć RAM oraz dysk SSD. Taka kombinacja podzespołów to gwarancja szybkiej i bezproblemowej pracy. Koniec z wiecznymi ekranami ładowania! 

Wydajny... również pod względem graficznym

Jak na laptopa gamingowego przystało, seria Acer Nitro oferuje w swoich konfiguracjach bardzo mocne karty graficzne. Dzięki nim uruchomisz nawet najbardziej wymagające produkcje, bez obaw o spadki ilości FPS w kluczowych momentach. W połączeniu z ekranem o przekątnych sięgających 17,3 cala, wysokiej częstotliwości odświeżania i dobrej rozdzielczości, wyświetlany obraz jest jeszcze bardziej urzekający. Zadbano także o odpowiednią kolorystykę dzięki świetnemu kontrastowi i bardzo dobremu odwzorowaniu palety barw. Specyfikację serii Acer Nitro uzupełnia szeroka gama opcjonalnych złącz multimedialnych, które umożliwiają podłączenie ulubionej myszki komputerowej czy innego sprzętu peryferyjnego. Ciemne kolory obudowy i jaskrawe akcenty to bardzo eleganckie połączenie, a podświetlana i ergonomiczna klawiatura nie tylko jest bardzo funkcjonalna, ale również sprawia, że całość wygląda schludnie i estetycznie. 

Potężny sprzęt nie tylko do gier

Komputery przenośne Acer Nitro to nie tylko bardzo udany sprzęt do gier. Laptop znajdzie swoje zastosowanie również w wielu innych zadaniach. Jeżeli Twoja praca wymaga dużej mocy obliczeniowej oraz ponadprzeciętnych możliwości graficznych, seria ta jest bardzo dobrą propozycją. Mocne procesory, wydajne karty graficzne i szybka pamięć RAM umożliwia swobodne wykonywanie wszelkiego rodzaju zadań. Z tego względu seria cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony grafików, montażystów wideo czy osób pracujących z animacjami. Laptopy Acer Nitro to urządzenia, które nie uznają kompromisów!

Najlepsze laptopy serii Acer Nitro - kwiecień 2023.

1. Acer Nitro 5 NH.QGZEP.009

Laptop Acer Nitro 5 o kodzie producenta NH.QGZEP.009 jest produktem o przeznaczeniu gamignowym. Wyposażono go w procesor AMD® Ryzen™ 5 6600H, pamięć RAM o pojemności 16 GB oraz dysk 512 GB SSD. Matowa, 15,6" matryca Full HD pozwala na wyświetlenie obrazu o maksymalnej rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli. Zastosowane układy graficzne – Zintegrowany: AMD® Radeon™ 680M, Dedykowany: NVIDIA® GeForce RTX 3060. Łączność bezprzewodową zapewnia karta pracująca w standardzie WiFi 6E (802.11 ax). Czarny kolor pokrywy oraz obudowy laptopa to dominujące barwy w jego designie, a waga notebooka to około 2,50 kg. Materiał wykorzystany do konstrukcji jego obudowy to tworzywo sztuczne. Produkt objęty jest gwarancją Carry-In/Door-To-Door (Naprawa w serwisie) producenta, a okres obowiązywania to 24 miesiące. Dodatkowe informacje: Częstotliwość odświeżania ekranu 165 Hz, podświetlenie RBG klawiatury, moduł Bluetooth 5.2.

2. Acer Nitro 5 NH.QFWEP.003

Laptop Acer Nitro 5 o kodzie producenta NH.QFWEP.003 jest produktem o przeznaczeniu gamignowym. Wyposażono go w procesor Intel® Core™ i5-12500H o taktowaniu 3,3 GHz, pamięć RAM o pojemności 8 GB oraz dysk 512 GB SSD. Matowa, 17,3" matryca Full HD pozwala na wyświetlenie obrazu o maksymalnej rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli. Zastosowane układy graficzne – Zintegrowany: Intel® Iris Xe Graphics, Dedykowany: NVIDIA® GeForce RTX 3060. Łączność bezprzewodową zapewnia karta pracująca w standardzie WiFi 6 (802.11 ax). Czarny kolor pokrywy oraz obudowy laptopa to dominujące barwy w jego designie, a waga notebooka to około 3,00 kg. Materiał wykorzystany do konstrukcji jego obudowy to tworzywo sztuczne. Produkt objęty jest gwarancją Carry-In/Door-To-Door (Naprawa w serwisie) producenta, a okres obowiązywania to 24 miesiące. Dodatkowe informacje: Częstotliwość odświeżania ekranu 165 Hz, podświetlenie RBG klawiatury, moduł Bluetooth 5.2.

3. Acer Nitro 5 NH.QGZEP.008

Laptop Acer Nitro 5 o kodzie producenta NH.QGZEP.008 jest produktem o przeznaczeniu gamignowym. Wyposażono go w procesor AMD® Ryzen™ 7 6800H, pamięć RAM o pojemności 16 GB oraz dysk 512 GB SSD. Matowa, 15,6" matryca Full HD pozwala na wyświetlenie obrazu o maksymalnej rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli. Zastosowane układy graficzne – Zintegrowany: AMD® Radeon™ 680M, Dedykowany: NVIDIA® GeForce RTX 3060. Łączność bezprzewodową zapewnia karta pracująca w standardzie WiFi 6E (802.11 ax). Czarny kolor pokrywy oraz obudowy laptopa to dominujące barwy w jego designie, a waga notebooka to około 2,50 kg. Materiał wykorzystany do konstrukcji jego obudowy to tworzywo sztuczne. Produkt objęty jest gwarancją Carry-In/Door-To-Door (Naprawa w serwisie) producenta, a okres obowiązywania to 24 miesiące. Dodatkowe informacje: Częstotliwość odświeżania ekranu 165 Hz, podświetlenie RBG klawiatury, moduł Bluetooth 5.2.

Sortuj