Wzorowa oferta na laptopy dla Nauczyciela!
Wzorowa oferta na laptopy dla Nauczyciela! sprawdź
close Kontakt
Sortuj
z 0

Produkty z tej kategorii są czasowo niedostępne.

Sprawdź inne produkty w kategorii Laptopy
Laptopy

HP ZBook Firefly 16 – to czego potrzebujesz do komfortowej pracy

Laptopy HP ZBook Firefly 16 stworzono w celu zapewniania wydajnego i wygodnego w użytkowaniu narzędzia pracy. Notebooki te nadal pozostają przy tym bardzo mobilne, co zawdzięczają między innymi swojej małej wadze. Z tego względu sprawdzą się one w wielu scenariuszach, jak np. Home Office, czy też praca w terenie. Ich głównym przeznaczeniem jest jednak realizacja wymagających zadań, przez co można rozumieć edycję grafiki i zdjęć, tworzenie projektów 2D/3D itp. Z tego właśnie względu zainteresują one architektów, inżynierów, programistów oraz wielu innych specjalistów w swoich dziedzinach. Mogą oni być przy tym pewni, że wyniki ich pracy pozostaną bezpieczne. Wszystko za sprawą wbudowanych w komputery zabezpieczeń – zarówno sprzętowych, jak i programowych.

Mobilność i funkcjonalność

Laptopy HP ZBook Firefly 16 to wysoce wydajne sprzęty, które towarzyszyć mogą każdemu użytkownikowi podczas podróży. Duży, przestronny ekran zamknięto w lekkiej i stylowej obudowie. Wyświetlacz oferuje wysokiej jakości, szczegółowość obrazu, a także posiada szerokie kąty widzenia oraz żywe kolory. To sprawia, że komputer jest nie tylko niezwykle funkcjonalny, ale stanowi również doskonałą propozycję dla mobilnych pracowników. Na korzyść serii w kwestiach przenośności przemawia także pojemna bateria, która zapewni energię na wiele godzin pracy. Dzięki zastosowaniu odpowiednich materiałów konstrukcyjnych, urządzenia charakteryzują się zwiększoną odpornością na upadki czy uderzenia. Laptopy wyposażone są w moduły WiFi oraz Bluetooth, co umożliwia połączenie z siecią bezprzewodową oraz urządzeniami peryferyjnymi w dowolnym miejscu. Dodatkowym udogodnieniem jest ergonomiczna klawiatura oraz precyzyjny touchpad.

Wydajność

Laptopy HP ZBook Firefly 16 to wydajne urządzenia, które zaprojektowano z myślą o profesjonalistach i użytkownikach wymagających wysokiej mocy obliczeniowej. Urządzenia wyposażono w nowoczesne procesory najnowszych generacji, które zapewniają szybkość i wydajność. Z procesorami współpracuje nowoczesna pamięć RAM, która za sprawą wysokiej częstotliwości pracy, błyskawicznie dostarczy potrzebne do działania komputera dane. Laptopy posiadają również wydajne dyski, stanowiące magazyn na wspomniane wcześniej pliki użytkownika. Dzięki opcjonalnym, dedykowanym kartom graficznym notebook dostarczy odpowiedniej mocy obliczeniowej do bezproblemowej obróbki grafiki, tworzenia efektów specjalnych etc. Wszystkie wymienione elementy stanowią również podstawy faktu, iż HP ZBook Firefly 16 otrzymał wiele certyfikatów ISV.

Bezpieczeństwo

HP ZBook Firefly 16 oferuje zaawansowane funkcje bezpieczeństwa, które chronią dane użytkownika i zapewniają poufność wrażliwych informacji. Szereg opcjonalnych elementów, z czytnikiem linii papilarnych na czele, zadba o blokadę dostępu do komputera osobom niepowołanym. Ponadto producent wyposażył serię w szereg zabezpieczeń programowych, takich jak „HP Sure Start”, „HP Sure Click” czy „HP Sure Sense”. Ich zadaniem jest np. ochrona przed złośliwym oprogramowaniem czy niebezpiecznymi plikami w sieci. Moduł TPM służy z kolei do generowania kluczy szyfrowania, pozwalających na skuteczne zakodowanie zgromadzonych na dysku informacji. Wszystkie zastosowane technologie zapewniają bezpieczne i komfortowe korzystanie z laptopa, bez obaw przed uszkodzeniami lub utratą cennych danych.

Najlepsze laptopy HP ZBook Firefly 16 - Maj 2024

1. Mobilna stacja robocza HP ZBook Firefly 16 G10 865P5EA i7-1365U Touch 16" WUXGA 16GB 1000SSD RTXA500 W11Pro

Mobilna stacja robocza HP Inc. ZBook Firefly 16 G10 o kodzie producenta 865P5EA jest produktem o przeznaczeniu: Biznes. Wyposażono go w procesor Intel® Core™ i7-1365U, pamięć RAM o pojemności 16 GB oraz dysk 1000 GB SSD. Przeciwodblaskowa, 16'' matryca WUXGA pozwala na wyświetlenie obrazu o maksymalnej rozdzielczości 1920 x 1200 pikseli. Zastosowane układy graficzne – Zintegrowany: Intel Iris Xe Graphics, Dedykowany: RTX A500 4 GB GDDR6. Łączność bezprzewodową zapewnia karta pracująca w standardzie WiFi 6E (802.11 ax). Srebrny kolor pokrywy laptopa oraz Srebrny kolor obudowy to dominujące barwy w jego designie, a waga notebooka to około 1,72 kg. Materiały wykorzystane do konstrukcji jego obudowy to: Tworzywa sztuczne. Produkt objęty jest gwarancją On-Site (Naprawa u klienta) Producenta, a okres obowiązywania to 36 miesięcy. System operacyjny: Windows 11 Pro. Dodatkowa charakterystyka tego modelu: ,

Sortuj