close Kontakt
Kategorie
Filtry

Znaleziono produktów:: 10
Cena
-
Rodzina procesora
Przekątna matrycy
-
[6]
16"
[4]
Standard matrycy
[6]
[2]
[2]
Powłoka matrycy
[10]
Zainstalowana pojemność pamięci RAM
[5]
[3]
[2]
Pojemność dysku
[6]
[3]
[1]
Seria karty dedykowanej
Model karty dedykowanej
[8]
[1]
[1]
Podświetlenie klawiatury
Wersja systemu operacyjnego
Gwarancja
Waga produktu
-
Producent
[10]
Rodzina produktu
[10]
Seria produktu
[10]
Model produktu
Klasa produktu
Przeznaczenie
[10]
Producent procesora
[10]
Model procesora
Liczba rdzeni procesora
[6]
Liczba rdzeni performance
[4]
Liczba rdzeni efficient
[4]
Taktowanie rdzeni procesora
[6]
Taktowanie trybu turbo procesora
[6]
Pamięć cache procesora
[6]
[3]
[1]
Rozdzielczość matrycy
Technologia ekranu
[9]
IPS
[1]
Jasność matrycy
[6]
[2]
[2]
Pokrycie palety barw
[1]
Częstotliwość odświeżania matrycy
[2]
Ilość slotów pamięci RAM
4
[10]
Ilość wolnych slotów pamięci RAM
2
[5]
3
[3]
1
[2]
Możliwość rozbudowy pamięci RAM do
[10]
Częstotliwość pamięci RAM
[6]
[4]
Technologia wykonania pamięci RAM
Ilość zainstalowanych dysków
[10]
Typ dysku
SSD
[10]
Pojemność dysku podstawowego
[6]
[3]
[1]
Interfejs dysku
Producent karty zintegrowanej
[10]
Model karty zintegrowanej
Producent karty dedykowanej
[10]
Pamięć karty dedykowanej
[6]
[2]
[2]
Technologia pamięci karty dedykowanej
[9]
Karta sieciowa przewodowa
Typ bezprzewodowej karty sieciowej
Bluetooth
5.0
[6]
5.3
[4]
HDMI
Display Port
USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps)
[6]
[4]
Thunderbolt
RJ-45 [LAN]
[10]
Wyjście słuchawkowe
[10]
Wejście mikrofonu
[10]
Karta dźwiękowa
[10]
Ilość głośników
2
[10]
Kamera
Wbudowany mikrofon
Tak
[10]
Czytnik kart pamięci
Tak
[6]
Układ klawiatury
Panel numeryczny klawiatury
Tak
[10]
Odporność na zachlapanie klawiatury
Tak
[10]
Typ urządzenia wskazującego
[10]
Architektura systemu
[10]
Wersja językowa systemu operacyjnego
[4]
Technologia wykonania baterii
Ilość komór baterii
[10]
Pojemność baterii
[6]
[4]
Gniazdo linki zabezpieczającej
Tak
[4]
Czytnik linii papilarnych
Tak
[10]
Czytnik Smart Card
Tak
[6]
Szyfrowanie TPM
Tak
[10]
Typ gwarancji
[10]
Rodzaj gwarancji
Czas trwania gwarancji
Materiał wykonania obudowy
Wzmocniona konstrukcja
Tak
[10]
Certyfikaty
Kolor obudowy
[6]
[4]
Kolor pokrywy
[6]
[4]
Kolor klawiatury
[10]
Kolor ramki matrycy
[10]
Sortuj
z 1
Pokaż

HP ZBook Fury – kiedy moc liczy się najbardziej

Laptopy HP ZBook Fury to mobilne stacje robocze, stanowiące ucieleśnienie wysokiej mocy obliczeniowej, którą zamknięto w mobilnej obudowie. Notebooki te są w stanie zastąpić komputery stacjonarne, które normalnie wykorzystywałyby takie osoby jak analitycy danych, naukowcy, inżynierowie, projektanci etc. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu najnowszych i najwydajniejszych podzespołów, zapewniając w ten sposób jednocześnie uzyskanie wielu certyfikacji ISV. W efekcie powstało przenośne narzędzie pracy, którego moc obliczeniowa rywalizuje z większymi, niemobilnymi rozwiązaniami. Obecność autorskich rozwiązań bezpieczeństwa firmy HP, daje również gwarancję ochrony osiągniętych w pracy rezultatów oraz poufnych informacji użytkownika.

Moc potwierdzona certyfikatami

Seria ZBook Fury to mobilne stacje robocze, wyposażone w niezwykle wydajne podzespoły. Gwarantują one zwiększoną moc obliczeniową, która jest niezbędna do wykonywania wymagających zadań pokroju analizy danych, tworzenia projektów 3D etc. Zaawansowane procesory współpracujące z nowoczesną pamięcią RAM to przede wszystkim płynne przetwarzanie każdego żądania użytkownika. Wraz z dyskiem twardym, charakteryzującym się bardzo dobrymi parametrami zapisu i odczytu, laptop tej serii może z powodzeniem stać się wydajnym narzędziem pracy architektów, programistów itp. Opcjonalna dedykowana karta graficzna to ukłon w stronę osób pracujących z programami graficznymi lub służącymi do obróbki materiałów wideo. Wydajność komputerów potwierdzono uzyskaniem certyfikatów niezależnych dostawców oprogramowania (ISV). W praktyce oznacza to kompatybilność urządzeń z aplikacjami takich producentów jak Adobe, Autodesk, ANSYS etc.

Wydajna praca w dowolnym miejscu

Czynnikiem wyróżniającym mobilne stacje robocze od tradycyjnych komputerów stacjonarnych to możliwość przenoszenia. Co ważne, laptopy takie jak ZBook Fury wciąż oferują zbliżoną do ich stacjonarnych odpowiedników moc obliczeniową. Wydajność komputera zamknięto w maksymalnie zmniejszonej obudowie, umożliwiając jego przenoszenie w komfortowy sposób. Materiały, z jakich wykonana jest obudowa wpływa nie tylko na wagę notebooka, ale również na ogólną prezencję. Jest to sprzęt, za pomocą którego pracownik będzie w stanie przedstawić projekt w ciekawy, angażujący sposób, ale również umożliwi wydajną pracę. Wielokomorowa bateria, w którą wyposażono serię, zapewni stały dostęp do energii przez długi czas. 

Zaawansowane formy zabezpieczeń

ZBook Fury to komputer przenośny posiadający wiele form zabezpieczeń. Podstawowe mechanizmy, takie jak szyfrowanie TPM, dbają o bezpieczeństwo plików, uniemożliwiając ich odczytanie osobom niepowołanym. Bardzo efektywnymi metodami ochrony dostępu są natomiast opcjonalne czytniki linii papilarnych oraz kamery z czujnikiem podczerwieni. Dzięki indywidualności danych biometrycznych każdego człowieka, skutecznie blokują każdą próbę włamania się do systemu operacyjnego.

Najlepsze laptopy serii HP ZBook Fury - grudzień 2022

1. HP ZBook Fury 15 G8 62T71EA

Mobilna stacja robocza HP Inc. ZBook Fury 15 G8 o kodzie producenta 62T71EA jest produktem o przeznaczeniu biznesowym. Wyposażono go w procesor Intel® Core™ i7-11800H, pamięć RAM o pojemności 16 GB oraz dysk 512 GB SSD. Matowa, 15,6" matryca Full HD pozwala na wyświetlenie obrazu o maksymalnej rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli. Zastosowane układy graficzne – Zintegrowany: Intel® UHD Graphics, Dedykowany: Nvidia T1200 4 GB . Łączność bezprzewodową zapewnia karta pracująca w standardzie WiFi 6 (802.11 ax). Szary kolor pokrywy oraz obudowy laptopa to dominująca barwa w jego designie, a waga notebooka to około 2,50 kg. Materiały wykorzystane do konstrukcji jego obudowy to aluminium i tworzywa sztuczne. Produkt objęty jest gwarancją Carry-In/Door-To-Door (Naprawa w serwisie) producenta, a okres obowiązywania to 36 miesięcy. System operacyjny: Windows 11 Pro. Dodatkowa charakterystyka tego modelu: laptop spełnia wymogi standardu MIL-STD 810H.

2. HP ZBook Fury 16 G9 62U31EA

Mobilna stacja robocza HP Inc. ZBook Fury 16 G9 o kodzie producenta 62U31EA jest produktem o przeznaczeniu biznesowym. Wyposażono go w procesor Intel® Core™ i7-12800HX, pamięć RAM o pojemności 16 GB oraz dysk 512 GB SSD. Matowa, 16" matryca WUXGA pozwala na wyświetlenie obrazu o maksymalnej rozdzielczości 1920 x 1200 pikseli. Zastosowane układy graficzne – Zintegrowany: Intel® UHD Graphics, Dedykowany: RTX A1000 4 GB . Łączność bezprzewodową zapewnia karta pracująca w standardzie WiFi 6E (802.11 ax). Srebrny kolor pokrywy oraz obudowy laptopa to dominująca barwa w jego designie, a waga notebooka to około 2,44 kg. Materiały wykorzystane do konstrukcji jego obudowy to tworzywa sztuczne. Produkt objęty jest gwarancją Carry-In/Door-To-Door (Naprawa w serwisie) producenta, a okres obowiązywania to 36 miesięcy. System operacyjny: Windows 11 Pro. Dodatkowa charakterystyka tego modelu: laptop spełnia wymogi standardu MIL-STD-810H.

Sortuj