close Kontakt
Kategorie
Filtry

Znaleziono produktów:: 0
Sortuj
z 0

Produkty z tej kategorii są czasowo niedostępne.

Sprawdź inne produkty w kategorii Laptopy
Laptopy

Lenovo Legion 7 – laptop dla zapalonych graczy

Laptopy gamingowe Lenovo Legion 7 to propozycja dla prawdziwych zapalonych graczy. Flagowa seria marki łączy w sobie wysoką wydajność z nowoczesnym i futurystycznym wzornictwem. Notebooki wyposażone są w technologie pozwalające na uzyskanie świetnej płynności animacji oraz dużej ilości klatek na sekundę. Dodatkowo, duży wybór laptopów z tej rodziny powoduje, że każdy będzie w stanie odnaleźć model odpowiadający jego wymaganiom. Koniec kompromisów - osiągnij pełną moc! 

Zapomnij o lagach

Notebooki Legion 7 to seria laptopów, przy której projektanci postawili na wysoką wydajność w grach. Zapewniają to procesory nowych generacji oraz pamięć RAM, będące w stanie szybko przesłać CPU potrzebne informacje. Dedykowane karty graficzne zadbają o dużą ilość klatek na sekundę, nawet przy wyborze wysokich ustawieniach graficznych uruchamianego tytułu. Za prawidłowe oddanie szczegółów obrazu odpowiadają z kolei matryce, które nierzadko posiadają ponadprzeciętne częstotliwości odświeżania lub pełne pokrycie różnego rodzaju palet barw. Wszystkie te elementy sprawiają, że obok laptopów Legion 7 nie można przejść obojętnie. Ich wydajność stanowi przyczynę, dla której nawet w najnowszych i najbardziej wymagających produkcjach, sprzęt umożliwi uzyskanie bardzo dobrych wyników. Dzięki karcie graficznej oraz bardzo dobremu ekranowi, obraz będzie płynny i niezwykle satysfakcjonujący dla oka. Zaawansowany system chłodzenia automatycznie dostosuje swoją pracę do obciążenia, jakiemu poddawany jest komputer. Jego wysoka efektywność sprawia, że urządzenie pozostaje przyjemne w dotyku, nawet po wielu godzinach nieprzerwanej rozgrywki. 

Dodatki specjalnie dla graczy

Laptopy Legion 7 posiadają szereg opcjonalnych udogodnień przeznaczonych specjalnie dla graczy. Dzięki dużej ilości dostępnych portów, użytkownik będzie w stanie podłączyć ulubione peryferia. Głośniki stereo wyposażone w zaawansowaną technologię zapewnią kinową jakość dźwięku. Dzięki łączności bezprzewodowej na dobre zapomnisz o kablach. Ukłonem w stronę graczy jest ergonomiczna klawiatura z podświetleniem, którą można personalizować i dostosowywać do własnych preferencji, dzięki dedykowanej aplikacji firmy Lenovo. Innymi słowy – laptopy Legion 7 zapewnią Ci pełną swobodę!

Nowoczesny design

Podczas tworzenia notebooków serii Legion 7, projektanci połączyli elegancję oraz nowoczesność. Aluminiowa obudowa nie tylko lepiej chronią przed uszkodzeniami, ale również dodają klasy. W obudowie zamontowano podświetlenie dzięki czemu użytkownik jest w stanie diametralnie zmienić wygląd urządzenia w bardzo łatwy sposób. Na docenienie zasługuje również zastosowanie wąskich ramek wokół ekranu. Sprawia to wrażenie, że wypełnia on niemal całą powierzchnię pokrywy, co dodaje nowoczesności. 

Najlepsze laptopy Lenovo Legion 7 - grudzień 2022

1. Lenovo Legion 7 16IAX7 82TD003MPB

Laptop Lenovo Legion 7 16IAX7 o kodzie producenta 82TD003MPB jest produktem o przeznaczeniu gamingowym. Wyposażono go w procesor Intel® Core™ i9-12900HX, pamięć RAM o pojemności 32 GB oraz dysk 1000 GB SSD. Matowa, 16" matryca WQXGA pozwala na wyświetlenie obrazu o maksymalnej rozdzielczości 2560 x 1600 pikseli. Zastosowane układy graficzne – Zintegrowany: Intel® UHD Graphics, Dedykowany: GeForce RTX 3080 Ti 16 GB GDDR6. Łączność bezprzewodową zapewnia karta pracująca w standardzie WiFi 6E (802.11 ax). Szary kolor pokrywy laptopa oraz czarno-szary obudowy to dominujące barwy w jego designie, a waga notebooka to około 2,53 kg. Materiał wykorzystany do konstrukcji jego obudowy to aluminium. Produkt objęty jest gwarancją Premium Care (Naprawa u klienta) producenta, a okres obowiązywania to 24 miesiące. System operacyjny: Windows 11 Home. Dodatkowa charakterystyka tego modelu: laptop jest wyposażony w przesłonę kamery.

2. Lenovo Legion 7 16IAX7 82TD003LPB

Laptop Lenovo Legion 7 16IAX7 o kodzie producenta 82TD003LPB jest produktem o przeznaczeniu gamingowym. Wyposażono go w procesor Intel® Core™ i9-12900HX, pamięć RAM o pojemności 32 GB oraz dysk 1000 GB SSD. Matowa, 16" matryca WQXGA pozwala na wyświetlenie obrazu o maksymalnej rozdzielczości 2560 x 1600 pikseli. Zastosowane układy graficzne – Zintegrowany: Intel® UHD Graphics, Dedykowany: GeForce RTX 3080 Ti 16 GB GDDR6. Łączność bezprzewodową zapewnia karta pracująca w standardzie WiFi 6E (802.11 ax). Szary kolor pokrywy laptopa oraz czarno-szary obudowy to dominujące barwy w jego designie, a waga notebooka to około 2,53 kg. Materiał wykorzystany do konstrukcji jego obudowy to aluminium. Produkt objęty jest gwarancją Premium Care (Naprawa u klienta) producenta, a okres obowiązywania to 24 miesiące. System operacyjny: Brak. Dodatkowa charakterystyka tego modelu: laptop jest wyposażony w przesłonę kamery.

Sortuj