Wzorowa oferta na laptopy dla Nauczyciela!
Wzorowa oferta na laptopy dla Nauczyciela! sprawdź
close Kontakt
Sortuj
z 0

Produkty z tej kategorii są czasowo niedostępne.

Sprawdź inne produkty w kategorii Laptopy
Laptopy

Lenovo ThinkPad E15 – wszystko co niezbędne do pracy

Laptopy Lenovo ThinkPad E15 oferują swojemu właścicielowi wszystko, co będzie mu niezbędne do efektywnej pracy. Spoglądając na dostępne w niej modele od razu można zauważyć ich kompaktowość. Smukła konstrukcja notebooka powoduje, że użytkownik z łatwością przetransportuje urządzenie w torbie podręcznej. Wąskie ramki wokół ekranu dodają nowoczesnego wyglądu. Zastosowana klawiatura z panelem numerycznym sprawdzi się w wielu zróżnicowanych warunkach. Oprócz stylowego, klasycznego wyglądu, komputery przekonują również swoją odpornością. Materiały zastosowane w ich konstrukcji powodują, że są bardziej odporne na uszkodzenia czy upadki. Zostało to potwierdzone certyfikatem standardu wojskowego MIL-STD-810. ThinkPad E15 to propozycja dla wszystkich, którzy cenią sobie komfort pracy oraz mobilność.

Moc w małym wydaniu

Wysoką wydajność laptopów Lenovo zapewniają odpowiednio dobrane podzespoły. Nowoczesne procesory, współpracujące z pamięcią RAM o dobrym taktowaniu, dostarczają moc obliczeniową pozwalającą na swobodną pracę biurową. Zastosowane dyski SSD posiadają dobre parametry zapisu i odczytu, a także nierzadko duże pojemności. Zapewnia to zarówno szybkość podczas transferu plików, jak i dość przestrzeni na ich długotrwałe przechowywanie. W niewielkiej obudowie umieszczono również szereg nowoczesnych złącz multimedialnych. Dane przechowywane na dysku twardym są chronione przez opcjonalne zabezpieczenia. W specyfikacji notebooków dostrzec można moduły szyfrowania TPM, czy też czytniki linii papilarnych, chroniące przed nieautoryzowanym dostępem do urządzenia. Gniazdo linki zabezpieczającej jest z kolei formą ochrony umożliwiającą przymocowanie komputera na stałe do stanowiska. Chroni to przed jego fizyczną kradzieżą. Zabezpieczenie sprawdzi się szczególnie w miejscach, w których laptop przebywa w często zatłoczonej i otwartej przestrzeni, jak np. w sklepie.

Mobilność i wydajność w jednym

ThinkPad E15 dysponuje też wbudowaną baterią, której pojemność pozwala na wiele godzin mobilnej pracy. Wyposażano ją również w funkcję szybkiego ładowania, znacząco skracającą czas oczekiwania na uzupełnienie energii. Powoduje to, że właściciel komputera jest w stanie szybciej przygotować się np. do podróży służbowej. Z tego względu laptopy te są świetną propozycją dla osób pracujących w różnych miejscach. Kamera internetowa z opcjonalną przesłoną i wbudowany mikrofon to idealne wsparcie dla takich osób. Dzięki nim są oni w stanie porozmawiać ze swoimi współpracownikami lub uczestniczyć w spotkaniach online. Nowoczesne rozwiązania i technologie zadbają między innymi o eliminowanie zakłóceń tak, aby każda ze stron była w stanie łatwo zrozumieć swoje wypowiedzi.

Przejmij kontrolę nad wizualnym doznaniem

Ekrany stosowane w laptopach Lenovo ThinkPad E15 to matryce gwarantujące dobrą jakość obrazu. Wysokie rozdzielczości, dobry kontrast i odwzorowanie kolorów sprawiają, że będzie on żywy oraz ostry. Odpowiednia jasność matrycy to ponownie ukłon w stronę pracowników mobilnych. Dzięki niej bowiem właściciel notebooka może swobodnie pracować w zróżnicowanych warunkach oświetleniowych.

Najlepsze laptopy Lenovo ThinkPad E15 - Maj 2024

Sortuj