close Kontakt
Kategorie
Filtry

Znaleziono produktów:: 7
Cena
-
Ustawienia specjalne
Rodzina procesora
Przekątna matrycy
-
[7]
Standard matrycy
[7]
Powłoka matrycy
[7]
Zainstalowana pojemność pamięci RAM
[3]
[2]
[1]
[1]
Pojemność dysku
[4]
[2]
[1]
Model karty dedykowanej
[5]
Podświetlenie klawiatury
Wersja systemu operacyjnego
Gwarancja
Waga produktu
-
Producent
[7]
Rodzina produktu
[7]
Seria produktu
Model produktu
Klasa produktu
[7]
Przeznaczenie
[7]
Producent procesora
[4]
[3]
Model procesora
Liczba rdzeni procesora
[3]
[1]
Liczba rdzeni performance
dwa
[4]
Liczba rdzeni efficient
[3]
[1]
Taktowanie rdzeni procesora
[2]
[1]
Taktowanie trybu turbo procesora
[2]
[1]
Pamięć cache procesora
[3]
[2]
[1]
[1]
Rozdzielczość matrycy
Technologia ekranu
IPS
[7]
Jasność matrycy
[7]
Kontrast
[7]
Ilość slotów pamięci RAM
1
[7]
Ilość wolnych slotów pamięci RAM
0
[4]
1
[3]
Możliwość rozbudowy pamięci RAM do
[7]
Częstotliwość pamięci RAM
[7]
Technologia wykonania pamięci RAM
Ilość zainstalowanych dysków
[6]
[1]
Typ dysku
SSD
[6]
[1]
Pojemność dysku podstawowego
[5]
[2]
Interfejs dysku
Pojemność drugiego dysku
[1]
Interfejs drugiego dysku
Wolne sloty
Producent karty zintegrowanej
[4]
[3]
Model karty zintegrowanej
Producent karty dedykowanej
[1]
Pamięć karty dedykowanej
[1]
Technologia pamięci karty dedykowanej
[1]
Karta sieciowa przewodowa
Typ bezprzewodowej karty sieciowej
Bluetooth
5.2
[7]
HDMI
[7]
USB 2.0 (480 Mbps)
[7]
USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps)
[7]
Thunderbolt
RJ-45 [LAN]
[7]
Wyjście słuchawkowe
[7]
Wejście mikrofonu
[7]
Karta dźwiękowa
[7]
Ilość głośników
2
[7]
Moc głośników
2 W
[7]
Kamera
Przesłona kamery
Tak
[7]
Wbudowany mikrofon
Tak
[7]
Układ klawiatury
Panel numeryczny klawiatury
Tak
[7]
Typ urządzenia wskazującego
[7]
Architektura systemu
[7]
Wersja językowa systemu operacyjnego
[1]
Technologia wykonania baterii
Pojemność baterii
[7]
Gniazdo linki zabezpieczającej
Tak
[7]
Czytnik linii papilarnych
Tak
[7]
Szyfrowanie TPM
Tak
[7]
Typ gwarancji
Rodzaj gwarancji
Czas trwania gwarancji
Materiał wykonania obudowy
[7]
Wzmocniona konstrukcja
Tak
[7]
Spełniane standardy
Kolor obudowy
[7]
Kolor pokrywy
[7]
Kolor klawiatury
[7]
Kolor ramki matrycy
[7]
Sortuj
z 1
Omówienie Specyfikacja techniczna
4 769,00 zł
netto: 3 877,24 zł
Omówienie Specyfikacja techniczna
5 699,00 zł
netto: 4 633,33 zł
Omówienie Specyfikacja techniczna
4 899,00 zł
netto: 3 982,93 zł
Omówienie Specyfikacja techniczna
4 549,00 zł
netto: 3 698,37 zł
Omówienie Specyfikacja techniczna
4 499,00 zł
netto: 3 657,72 zł
Omówienie Specyfikacja techniczna
5 209,22 zł
netto: 4 235,14 zł
Omówienie Specyfikacja techniczna
5 854,29 zł
netto: 4 759,59 zł
Pokaż

Lenovo ThinkPad E15 – wszystko co niezbędne do pracy

Laptopy serii Lenovo ThinkPad E15 oferują swojemu właścicielowi wszystko, co będzie mu niezbędne do efektywnej pracy. Spoglądając na dostępne w niej modele od razu można zauważyć ich kompaktowość. Smukła konstrukcja notebooka powoduje, że użytkownik z łatwością przetransportuje urządzenie w torbie podręcznej. Wąskie ramki wokół ekranu dodają nowoczesnego wyglądu. Zastosowana klawiatura z panelem numerycznym sprawdzi się w wielu zróżnicowanych warunkach. Oprócz stylowego, klasycznego wyglądu, komputery przekonują również swoją odpornością. Materiały zastosowane w ich konstrukcji powodują, że są bardziej odporne na uszkodzenia czy upadki. Zostało to potwierdzone certyfikatem standardu wojskowego MIL-STD-810. ThinkPad E15 to propozycja dla wszystkich, którzy cenią sobie komfort pracy oraz mobilność.

Wysoką wydajność laptopów Lenovo zapewniają odpowiednio dobrane podzespoły. Nowoczesne procesory, współpracujące z pamięcią RAM o dobrym taktowaniu, dostarczają moc obliczeniową pozwalającą na swobodną pracę biurową. Zastosowane dyski SSD posiadają dobre parametry zapisu i odczytu, a także nierzadko duże pojemności. Zapewnia to zarówno szybkość podczas transferu plików, jak i dość przestrzeni na ich długotrwałe przechowywanie. W niewielkiej obudowie umieszczono również szereg nowoczesnych złącz multimedialnych. Dane przechowywane na dysku twardym są chronione przez opcjonalne zabezpieczenia. W specyfikacji notebooków dostrzec można moduły szyfrowania TPM, czy też czytniki linii papilarnych, chroniące przed nieautoryzowanym dostępem do urządzenia. Gniazdo linki zabezpieczającej jest z kolei formą ochrony umożliwiającą przymocowanie komputera na stałe do stanowiska. Chroni to przed jego fizyczną kradzieżą. Zabezpieczenie sprawdzi się szczególnie w miejscach, w których laptop przebywa w często zatłoczonej i otwartej przestrzeni, jak np. w sklepie.

ThinkPad E15 dysponuje też wbudowaną baterią, której pojemność pozwala na wiele godzin mobilnej pracy. Wyposażano ją również w funkcję szybkiego ładowania, znacząco skracającą czas oczekiwania na uzupełnienie energii. Powoduje to, że właściciel komputera jest w stanie szybciej przygotować się np. do podróży służbowej. Z tego względu laptopy te są świetną propozycją dla osób pracujących w różnych miejscach. Kamera internetowa z opcjonalną przesłoną i wbudowany mikrofon to idealne wsparcie dla takich osób. Dzięki nim są oni w stanie porozmawiać ze swoimi współpracownikami lub uczestniczyć w spotkaniach online. Nowoczesne rozwiązania i technologie zadbają między innymi o eliminowanie zakłóceń tak, aby każda ze stron była w stanie łatwo zrozumieć swoje wypowiedzi.

Ekrany stosowane w laptopach Lenovo ThinkPad E15 to matryce gwarantujące dobrą jakość obrazu. Wysokie rozdzielczości, dobry kontrast i odwzorowanie kolorów sprawiają, że będzie on żywy oraz ostry. Odpowiednia jasność matrycy to ponownie ukłon w stronę pracowników mobilnych. Dzięki niej bowiem właściciel notebooka może swobodnie pracować w zróżnicowanych warunkach oświetleniowych. 

Najlepsze laptopy serii Lenovo ThinkPad E15 - grudzień 2022

1. Lenovo ThinkPad E15 G2 20TD00GNPB

Laptop Lenovo ThinkPad E15 Gen 2 (Intel) o kodzie producenta 20TD00GNPB jest produktem o przeznaczeniu biznesowym. Wyposażono go w procesor Intel® Core™ i5-1135G7, pamięć RAM o pojemności 8 GB oraz dysk 256 GB SSD. Matowa, 15,6" matryca Full HD pozwala na wyświetlenie obrazu o maksymalnej rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli. Zastosowane układy graficzne – Zintegrowany: Intel® Iris Xe Graphics, Dedykowany: Brak . Łączność bezprzewodową zapewnia karta pracująca w standardzie WiFi 6 (802.11 ax). Czarny kolor pokrywy oraz obudowy laptopa to dominująca barwa w jego designie, a waga notebooka to około 1,70 kg. Materiały wykorzystane do konstrukcji jego obudowy to aluminium i tworzywa sztuczne. Produkt objęty jest gwarancją Carry-In/Door-To-Door (Naprawa w serwisie) producenta, a okres obowiązywania to 12 miesięcy. System operacyjny: Windows 11 Pro. Dodatkowa charakterystyka tego modelu: laptop spełnia wymogi standardu MIL-STD-810H, laptop jest wyposażony w przesłonę kamery (Privacy Shutter).

2. Lenovo ThinkPad E15 G4 21E600DWPB

Laptop Lenovo ThinkPad E15 Gen 4 (Intel) o kodzie producenta 21E600DWPB jest produktem o przeznaczeniu biznesowym. Wyposażono go w procesor Intel® Core™ i5-1235U, pamięć RAM o pojemności 16 GB oraz dysk 512 GB SSD. Matowa, 15,6" matryca Full HD pozwala na wyświetlenie obrazu o maksymalnej rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli. Zastosowane układy graficzne – Zintegrowany: Intel® Iris Xe Graphics, Dedykowany: Brak . Łączność bezprzewodową zapewnia karta pracująca w standardzie WiFi 6 (802.11 ax). Czarny kolor pokrywy oraz obudowy laptopa to dominująca barwa w jego designie, a waga notebooka to około 1,80 kg. Materiały wykorzystane do konstrukcji jego obudowy to aluminium i tworzywa sztuczne. Produkt objęty jest gwarancją On-Site (Naprawa u klienta) producenta, a okres obowiązywania to 36 miesięcy. System operacyjny: Windows 11 Pro. Dodatkowa charakterystyka tego modelu: laptop spełnia wymogi standardu MIL-STD-810H.

Sortuj