Wzorowa oferta na laptopy dla Nauczyciela!
Wzorowa oferta na laptopy dla Nauczyciela! sprawdź
close Kontakt
Sortuj
z 0

Produkty z tej kategorii są czasowo niedostępne.

Sprawdź inne produkty w kategorii Laptopy
Laptopy

Lenovo ThinkPad X1 Carbon 10 - nowa generacja wydajności

Laptopy Lenovo ThinkPad X1 Carbon 10 stworzono między innymi w oparciu o wytyczne platformy Intel® Evo. Oznacza to nie tylko niezwykle wysoką wydajność, ale również mobilność, zapewnianą przez jego małą wagę oraz wytrzymałą baterię. Komputer ten jest jednym z najlepiej wyglądających narzędzi pracy spośród dostępnych na rynku, nie wspominając o jego dużej wytrzymałości. Zawiera także wiele zróżnicowanych technologii i pomysłów, dzięki którym jego właściciele są w stanie produktywnie spędzić dzień. ThinkPad X1 Carbon 10 stanowi jedno z najlepszych rozwiązań, jeśli użytkownicy potrzebują wydajności, mobilności i elegancji zintegrowanej w pojedynczym urządzeniu.

Jeszcze większa wydajność

Komputery przenośne ThinkPad X1 Carbon 10 generacji wyposażono w najnowsze osiągnięcia technologiczne. Obecność procesorów najnowszej generacji zapewni jeszcze większą wydajność względem jego poprzednika. Z procesorem współpracuje pamięć RAM DDR5 o ponadprzeciętnym taktowaniu. Umożliwi ona swobodną pracę z wieloma programami w tym samym momencie, bez konieczności obawiania się o spadek wydajności. Przestrzeń na zapisanie plików zapewniają dyski SSD o dobrych parametrach pracy, dzięki czemu transfer danych odbywa się błyskawicznie. Docenić należy również zastosowane w laptopie matryce. Ich ponadprzeciętna rozdzielczość i dobra jasność sprawia, że obraz jest wyraźny i czytelny nawet w jasnych pomieszczeniach. Oferują również dokładne odwzorowanie kolorów, dzięki ich pełnemu pokryciu palet barw sRGB lub DCI-P3.

Stworzony do pracy terenowej

Materiały zastosowane w konstrukcji laptopów ThinkPad X1 Carbon 10 pozwalają sądzić, że jest on propozycją dla osób często podróżujących. Cechują się one między innymi znaczną wytrzymałością, co np. podniosło w istotnym stopniu odporność laptopa na upadki. Potwierdzono to stosownym certyfikatem wytrzymałości klasy wojskowej MIL-STD-810H. Bardzo ważną zaletą komputera w kontekście mobilności są jego gabaryty. Dzięki zmniejszonej wadze oraz płaskiej obudowie, laptop z łatwością zmieści się w bagażu podręcznym. Warto również wspomnieć o pojemnej baterii, która zapewnia długi czas pracy urządzenia w czasie braku dostępu do sieci elektrycznej. 

Strażnik informacji przechowywanych na komputerze

Komputery, które mają sprawdzać się w pracy terenowej, powinny być wyposażone w wiele zabezpieczeń na wypadek kradzieży lub innych nieoczekiwanych zdarzeń. Nie inaczej jest w przypadku tej serii laptopów. ThinkPad X1 Carbon 10 generacji zawierają między innymi moduł szyfrowania TPM. Jego głównym zadaniem jest uniemożliwienie odczytania zawartości dysku twardego komputera przez osoby postronne. Wśród opcjonalnych rozwiązań znaleźć też można czytniki linii papilarnych i kamery na podczerwień. Laptop dysponuje też przesłoną kamery interenetowej, dzięki czemu jego użytkownicy mogą być spokojni o swoją prywatność.

Najlepsze laptopy Lenovo ThinkPad X1 Carbon 10 - Czerwiec 2024

Sortuj