Fortinet FortiGate 40F FG-40F-3G4G-BDL-809-36 LTE Enterprise Protection 3 lata
Profit + dla Firm Sprawdź wszystkie korzyści
Centrum pomocy Pobierz
PDF
ID Produktu:
108839
108839
17 348,00 zł
netto: 14 104,07 zł
Licencja: Enterprise Protection
Długość trwania licencji: 3 lata
Na zamówienie 14 dni Dowiedz się więcej
Darmowa dostawa Dowiedz się więcej
Raty w Santander od 410,57 zł Pierwsza rata za 5 miesięcy - oblicz
Leasing Oblicz ratę
Finansowanie dla firm Dowiedz się więcej
Fortinet Advocate Partner Dlaczego warto kupować u Autoryzowanego Partnera
Specyfikacja techniczna Fortinet FortiGate FG-40F FG-40F-3G4G-BDL-809-36
Produkt | |
| Producent | Fortinet |
| Seria produktu | FortiGate 40F |
| Model produktu | FortiGate FG-40F |
| Kod producenta (MPN) | FG-40F-3G4G-BDL-809-36 |
Funkcjonalność | |
| Klasa urządzenia | Next Generation Firewall |
| Firewall | Tak |
| IPSec VPN | Tak |
| Advanced Networking / Clustering | Tak |
| IPS | Tak |
| Kontrola aplikacji | Tak |
| Filtrowanie URL | Tak |
| Antywirus | Tak |
| Antyspam / Zabezpieczenie e-mail | Tak |
Wydajność | |
| Wydajność ochrony przed zagrożeniami | 600 Mbps |
| Wydajność Firewalla | 5000 Mbps (1518 byte UDP), 5000 Mbps (512 byte UDP), 5000 Mbps (64 byte UDP) |
| Wydajność Next Generation Firewall | 800 Mbps |
| Wydajność IPS | 1000 Mbps |
Parametry | |
| Porty Ethernet | 1 x 1 GbE WAN, 4 x 1 GbE LAN |
| Porty USB | 1 |
| Wsparcie dla 3G/4G/5G | Tak (3G/4G/LTE) |
| Obudowa | Desktop |
| Zasilanie wejściowe | 100 – 240V, 50 – 60 Hz |
| Parametry zasilacza | 12V/3A |
| Maksymalny pobór energii | 18,6 W |
Licencja | |
| Pakiet licencji w zestawie | Enterprise Protection |
| Długość trwania licencji | 3 lata |
Gwarancja | |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Rodzaj gwarancji | Carry-In/Door-To-Door (Naprawa w serwisie) |
| Czas trwania gwarancji | 36 miesięcy |
Właściwości fizyczne | |
| Waga produktu | 1,00 kg |
| Wysokość (mm) | 41 |
| Szerokość (mm) | 216 |
| Głębokość (mm) | 160 |