Fortinet FortiGate 60F FG-60F-BDL-809-12 Enterprise Protection 1 rok
Profit + dla Firm Sprawdź wszystkie korzyści
Centrum pomocy Pobierz
PDF
ID Produktu:
108845
108845
7 254,00 zł
netto: 5 897,56 zł
Licencja: Enterprise Protection
Długość trwania licencji: 1 rok
Na zamówienie 14 dni Dowiedz się więcej
Darmowa dostawa Dowiedz się więcej
Raty w Santander od 171,68 zł Pierwsza rata za 5 miesięcy - oblicz
Leasing Oblicz ratę
Finansowanie dla firm Dowiedz się więcej
Fortinet Advocate Partner Dlaczego warto kupować u Autoryzowanego Partnera
Specyfikacja techniczna Fortinet FortiGate FG-60F FG-60F-BDL-809-12
Produkt | |
| Producent | Fortinet |
| Seria produktu | FortiGate 60F |
| Model produktu | FortiGate FG-60F |
| Kod producenta (MPN) | FG-60F-BDL-809-12 |
Funkcjonalność | |
| Klasa urządzenia | Next Generation Firewall |
| Firewall | Tak |
| IPSec VPN | Tak |
| Advanced Networking / Clustering | Tak |
| IPS | Tak |
| Kontrola aplikacji | Tak |
| Antywirus | Tak |
| Antyspam / Zabezpieczenie e-mail | Tak |
| Model centralnego zarządzania | Zarządzalne – usługa w chmurze |
Wydajność | |
| Wydajność ochrony przed zagrożeniami | 700 Mbps |
| Wydajność Firewalla | 6000 Mbps (64 byte UDP), 10000 Mbps (1518 byte UDP), 10000 Mbps (512 byte UDP) |
| Wydajność Next Generation Firewall | 1000 Mbps |
| Wydajność IPS | 1400 Mbps |
Parametry | |
| Porty Ethernet | 2 x 1 GbE WAN, 8 x 1 GbE LAN |
| Porty USB | 1 |
| Obudowa | Desktop |
| Zasilanie wejściowe | 100 – 240V, 50 – 60 Hz |
| Parametry zasilacza | 12V/3A |
| Maksymalny pobór energii | 18,5 W |
Licencja | |
| Pakiet licencji w zestawie | Enterprise Protection |
| Długość trwania licencji | 1 rok |
Gwarancja | |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Rodzaj gwarancji | Carry-In/Door-To-Door (Naprawa w serwisie) |
| Czas trwania gwarancji | 12 miesięcy |
Właściwości fizyczne | |
| Waga produktu | 1,01 kg |
| Wysokość (mm) | 39 |
| Szerokość (mm) | 216 |
| Głębokość (mm) | 160 |