Komputer AiO Lenovo ThinkCentre M90a Gen 6 13AT000VPB Ultra 5 235 23.8" FHD 16GB 512GB Int W11Pro
178993
Skonfiguruj swoje urządzenie Lenovo ThinkCentre M90a Gen 6 13AT000VPB
Wybierz oprogramowanie Microsoft Office lub Microsoft 365 dopasowane do Twoich potrzeb. Porównaj produkty >.
Rozbudowana pamięć jest objęta gwarancją jej producenta, realizowaną przez sprzedawcę.
W przypadku wymiany dysku zawierającego system operacyjny, dokonujemy jego przeniesienia na nowy nośnik przed wysłaniem komputera. Wymieniony dysk jest objęty gwarancją jego producenta, realizowaną przez sprzedawcę.
Dodatkowy dysk jest objęty gwarancją jego producenta, realizowaną przez sprzedawcę.
Promocje
Omówienie Lenovo ThinkCentre M90a Gen 6 13AT000VPB
Odkryj Lenovo ThinkCentre M90a Gen 6
Wydajność i elegancja w jednym urządzeniu
ThinkCentre M90a Gen 6 to komputer typu All-in-One, który łączy nowoczesne technologie z wysoką kulturą pracy. Procesory Intel® Core™ Ultra serii 200 oraz wsparcie dla Intel® AI Boost zapewniają płynne działanie aplikacji biznesowych, inteligentne zarządzanie zadaniami i komfortową pracę wielozadaniową – nawet przy najbardziej wymagających projektach.
Obraz i dźwięk na poziomie premium
Ergonomia i funkcjonalność w jednym
Bezpieczeństwo, które chroni dane i użytkownika
Zrównoważony wybór dla odpowiedzialnego biznesu
Obraz i dźwięk na poziomie premium
23,8-calowy ekran FHD z certyfikatem Eyesafe 2.0 oferuje wyraźny obraz i komfort pracy przez cały dzień. Zintegrowane głośniki Dolby Atmos® oraz mikrofony z redukcją szumów wspierają efektywną komunikację. Natomiast opcjonalna kamera IR z czujnikiem obecności użytkownika zwiększa wygodę i bezpieczeństwo podczas wideokonferencji.
Ergonomia i funkcjonalność w jednym
Dzięki opcjonalnej podstawie UltraFlex V, ekran można dostosować do indywidualnych preferencji – od kąta nachylenia po wysokość. Bogaty zestaw portów, w tym Thunderbolt™ 4, HDMI, DisplayPort i USB-C, zapewnia pełną łączność z urządzeniami peryferyjnymi, a kompaktowa konstrukcja pozwala zaoszczędzić miejsce na biurku.
Bezpieczeństwo, które chroni dane i użytkownika
Zintegrowany moduł TPM 2.0, fizyczna osłona kamery oraz opcjonalne czujniki obudowy zapewniają ochronę zgodną z korporacyjnymi standardami. Funkcja wykrywania obecności użytkownika automatycznie blokuje lub wybudza urządzenie, zwiększając bezpieczeństwo i wygodę pracy.
Zrównoważony wybór dla odpowiedzialnego biznesu
ThinkCentre M90a Gen 6 spełnia rygorystyczne normy środowiskowe, w tym ENERGY STAR®, EPEAT Gold i TCO Certified. Wykonany z materiałów pochodzących z recyklingu, wspiera zrównoważony rozwój, nie rezygnując z wydajności i jakości.
Specyfikacja techniczna Lenovo ThinkCentre M90a Gen 6 13AT000VPB
Produkt | |
| Producent | Lenovo |
| Rodzina produktu | ThinkCentre |
| Seria produktu | ThinkCentre M |
| Model produktu | ThinkCentre M90a Gen 6 |
| Kod producenta (MPN) | 13AT000VPB |
| EAN / GTIN-13 | 198158376020 |
| Klasa produktu | Komputer All-in-One |
| Przeznaczenie | Biznes |
Matryca | |
| Przekątna matrycy | 23,8'' |
| Standard matrycy | Full HD |
| Rozdzielczość matrycy | 1920 x 1080 |
| Powłoka matrycy | Matowa |
| Technologia ekranu | IPS |
| Jasność matrycy | 250 nit |
| Kontrast | 1500:1 |
| Pokrycie palety barw | 99% sRGB |
| Częstotliwość odświeżania matrycy | 120 Hz |
Procesor | |
| Producent procesora | Intel® |
| Rodzina procesora | Core™ Ultra 5 |
| Model procesora | Core™ Ultra 5 235 |
| Liczba rdzeni procesora | czternaście |
| Liczba rdzeni performance | sześć |
| Liczba rdzeni efficient | osiem |
| Maksymalne taktowanie rdzeni performance | 5,0 GHz |
| Maksymalne taktowanie rdzeni efficient | 4,4 GHz |
| Pamięć cache procesora | 26 MB |
| Wbudowane NPU | Intel® AI Boost |
Pamięć RAM | |
| Zainstalowana pojemność pamięci RAM | 16 GB |
| Ilość slotów pamięci RAM | 2 |
| Ilość wolnych slotów pamięci RAM | 1 |
| Możliwość rozbudowy pamięci RAM do | 64 GB |
| Częstotliwość pamięci RAM | 5600 MHz |
| Technologia wykonania pamięci RAM | SODIMM DDR5 |
Dysk | |
| Ilość zainstalowanych dysków | 1 szt |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność dysku podstawowego | 512 GB |
| Interfejs dysku | M.2 (PCIe/NVMe Gen 4) |
| Wolne sloty | 2x M.2 (PCIe Gen 4) |
Karta graficzna | |
| Producent karty zintegrowanej | Intel |
| Model karty zintegrowanej | Intel® Graphics |
| Model karty dedykowanej | Brak |
Komunikacja | |
| Karta sieciowa przewodowa | 10/100/1000 Mbps |
| Typ bezprzewodowej karty sieciowej | WiFi 6E (802.11 ax) |
| Bluetooth | 5.3 |
Interfejsy WE/WY | |
| HDMI | 1 szt |
| Display Port | 1 szt - DP 1.4a |
| USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) | 2 szt (tylny panel) |
| USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps) | 1 szt (boczny panel), 2 szt (tylny panel) |
| USB 3.2 Gen 2 typ C (10 Gbps) | 1 szt (boczny panel) |
| Thunderbolt | 1 szt - Thunderbolt 4 (z Display Port) |
| RJ-45 [LAN] | 1 szt |
| Wyjście słuchawkowe | Combo |
| Wejście mikrofonu | Combo |
Multimedia | |
| Karta dźwiękowa | HD Audio |
| Ilość głośników | 2 |
| Moc głośników | 3 W |
| Kamera | 5,0 Mpix + IR |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
System operacyjny | |
| Wersja systemu operacyjnego | Windows 11 Pro |
| Architektura systemu | 64 bit |
| Wersja językowa systemu operacyjnego | polska |
Zabezpieczenia | |
| Gniazdo linki zabezpieczającej | Tak |
| Szyfrowanie TPM | Tak |
Zarządzanie | |
| Możliwość zarządzania | Tak |
| Intel® vPro™ | Intel® vPro™ Enterprise |
Zasilanie | |
| Moc zasilacza | 180 W |
| Sprawność zasilacza | 90 % |
Gwarancja | |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Rodzaj gwarancji | On-Site (Naprawa u klienta), Premier Support (Naprawa u klienta ze wsparciem technicznym 24/7) |
| Czas trwania gwarancji | 36 miesięcy (12 miesięcy Premier Support + 24 miesiące on-site) |
| Szczegółowe warunki gwarancji | Pobierz |
Właściwości fizyczne | |
| Montaż na ścianie (VESA) | 100 x 100 mm |
| Możliwość pochylenia panelu (tilt) | Tak |
| Obrotowa podstawa (swivel) | Tak |
| Panel obrotowy (pivot) | Tak |
| Regulacja wysokości (height adjustment) | Tak |
| Materiał wykonania obudowy | Tworzywa sztuczne |
| Certyfikaty | ENERGY STAR® 9.0, EPEAT™ Gold, ErP Lot 3, Eyesafe® Certified 2.0, GREENGUARD®, MIL-STD-810H, RoHS compliant, TCO Certified 10.0, TCO Edge, TÜV Rheinland® Flicker Free, TÜV Rheinland® Low Blue Light (Hardware Solution), Anti-dust, SGS Performance Tested certification : Super Quiet@Hi-Performance Grade 1 |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Typ stojaka | Monitor stand |
| Waga produktu | 8,96 kg |
| Wysokość (mm) | 393 - 543 |
| Szerokość (mm) | 540 |
| Głębokość (mm) | 222 |
Uwagi | |
| Klawiatura w zestawie | Przewodowa |
| Mysz w zestawie | Przewodowa |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | Lenovo Group Limited; 23rd Floor, Lincoln House, Taikoo Place, 979 King's Road, Quarry Bay, Hong Kong S.A.R. of China |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | Lenovo (Slovakia), Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovakia, [email protected] |