Sprawdź inne produkty w kategorii Laptopy
Laptopy
Modele Acer Aspire 7, jako najlepsze ze swojej rodziny, oferują wszystko, czego może potrzebować użytkownik przez cały czas ich użytkowania. Od strony sprzętowej znaleźć można w nich najwydajniejsze podzespoły, umożliwiające łatwą i szybką pracę oraz granie w ulubione tytuły w czasie wolnym. W kwestiach estetycznych również nie ma się czego powstydzić – zarówno design oraz materiały wykonania są pierwszej klasy. Pozostałe aspekty tego laptopa to np. ekran z wąskimi ramkami, niska waga i szybka łączność bezprzewodowa. Kombinacja wszystkich tych cech sprawia, że Aspire 7 jest w stanie łatwo podbić serca i umysły wszystkich dookoła niego.
Zadowolenie płynące z wydajności
Mobilność i elegancja w pakiecie
Bogactwo opcji łączności
Elementy wpływające na wygodę użytkowania
Laptopy Aspire 7 dostępne są w sprzedaży z szeroką gamą wydajnych procesorów, wśród których każdy znajdzie opcję odpowiednią dla siebie. Każdy z nich jednak zapewnia krótki czas reakcji komputera na polecenia wydawane przez użytkownika. Wiąże się to również z obecnością szybkich pamięci: operacyjnej oraz masowej SSD. Gwarantują one krótkie czasy dostępu oraz transferu danych w celu ich wykorzystania przez CPU. Opcjonalne, dedykowane układy graficzne pozwolą na zrelaksowanie się przy ulubionych grach, a także wspomóc mogą bardziej zaawansowane zadania, jak hobbystyczna edycja materiałów wideo.
Aspire 7 oferują swoim użytkownikom dużą dozę mobilności, która ma swoje przyczyny w kilku właściwościach urządzenia. Pierwszą z nich jest jego niska waga całkowita, dzięki czemu nie ciąży on właścicielowi w trakcie transportowania. Obecność wytrzymałej baterii, połączonej z energooszczędnością podzespołów, zapewnia długi czas pracy bez wykorzystywania sieci elektrycznej. Wartym uwagi jest też wykonanie obudowy laptopa, które jest w stanie przykuć uwagę przechodniów. Jej dodatkowym atutem jest również świetne dopasowanie, co między innymi zapobiega nadmiernemu uginaniu lub trzeszczeniu pod wpływem nacisku.
Aspire 7 pozwala z łatwością pozostać w kontakcie ze światem oraz rozszerzyć swoje możliwości z pomocą akcesoriów. Za pierwszy aspekt odpowiada przewodowa oraz bezprzewodowa łączność z siecią domową lub firmowa. Obie zapewniają duże szybkości transferu, czego najlepszym przykładem jest np. brak doładowywania odcinków ulubionego serialu podczas ich streamowania. Szeroki wachlarz dostępnych portów umożliwia skorzystanie z dowolnych akcesoriów, wliczając w to monitory lub też telewizory o wysokich rozdzielczościach obrazu. Łatwo jest w ten sposób przeobrazić osobisty laptop w np. centrum rozrywkowe.
Aspire 7 dysponuje wysokim współczynnikiem wielkości ekranu do powierzchni obudowy, co pozytywnie wpływa na odczucia związane z odbiorem wyświetlanych treści. Opcjonalne podświetlenie klawiatury z kolei świetnie sprawdza się w zacienionych lub nieoświetlonych pomieszczeniach i pozwala bezproblemowo korzystać z laptopa. Jego warianty z matrycami o większych rozmiarach oferują również wydzielone bolki numeryczne wbudowanych klawiatur. Znajdą one wiele zastosowań oraz zwiększą komfort, np. podczas pracy z dużą ilością danych liczbowych lub przy bilansowaniu budżetu domowego.
Produkt | |
| Producent | Acer |
| Rodzina produktu | Aspire |
| Model produktu | Aspire 7 |
| Kod producenta (MPN) | NH.GXCEP.019 |
| EAN / GTIN-13 | 4710180154641 |
| Klasa produktu | Laptop |
| Przeznaczenie | Uniwersalne |
Procesor | |
| Producent procesora | Intel® |
| Rodzina procesora | Core™ i5 |
| Model procesora | Core™ i5-8300H |
| Liczba rdzeni procesora | cztery |
| Taktowanie rdzeni procesora | 2,3 GHz |
| Taktowanie trybu turbo procesora | 4,0 GHz |
| Pamięć cache procesora | 8 MB |
Matryca | |
| Przekątna matrycy | 15,6'' |
| Standard matrycy | Full HD |
| Rozdzielczość matrycy | 1920 x 1080 |
| Powłoka matrycy | Matowa |
| Technologia ekranu | IPS |
Pamięć RAM | |
| Zainstalowana pojemność pamięci RAM | 8 GB |
| Ilość slotów pamięci RAM | 2 |
| Ilość wolnych slotów pamięci RAM | 1 |
| Możliwość rozbudowy pamięci RAM do | 32 GB |
| Częstotliwość pamięci RAM | 2666 MHz |
| Technologia wykonania pamięci RAM | SODIMM DDR4 |
Dysk | |
| Ilość zainstalowanych dysków | 1 szt |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność dysku podstawowego | 256 GB |
| Interfejs dysku | M.2 (PCIe/NVMe) |
| Wolne sloty | 1x 2,5" |
Karta graficzna | |
| Producent karty zintegrowanej | Intel |
| Model karty zintegrowanej | UHD Graphics 630 |
| Producent karty dedykowanej | NVIDIA® |
| Model karty dedykowanej | GeForce GTX 1050Ti |
| Pamięć karty dedykowanej | 4 GB |
Komunikacja | |
| Karta sieciowa przewodowa | 10/100/1000 Mbps |
| Typ bezprzewodowej karty sieciowej | WiFi 5 (802.11 b/g/n/ac) |
| Bluetooth | Tak |
Interfejsy WE/WY | |
| HDMI | 1 szt |
| USB 2.0 (480 Mbps) | 2 szt |
| USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) | 1 szt |
| USB 3.2 Gen 1 typ C (5 Gbps) | 1 szt |
| RJ-45 [LAN] | 1 szt |
| Wyjście słuchawkowe | Combo |
| Wejście mikrofonu | Combo |
Multimedia | |
| Karta dźwiękowa | HD Audio |
| Ilość głośników | 2 |
| Kamera | 1,0 Mpix |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
Klawiatura / Urządzenia wskazujące | |
| Układ klawiatury | Qwerty |
| Podświetlenie klawiatury | Tak - podświetlenie białe |
| Panel numeryczny klawiatury | Tak |
| Typ urządzenia wskazującego | Touchpad |
System operacyjny | |
| Wersja systemu operacyjnego | Windows 10 Home |
| Architektura systemu | 64 bit |
| Wersja językowa systemu operacyjnego | polska |
Akumulator | |
| Technologia wykonania baterii | Litowo-jonowa |
| Ilość komór baterii | 4 komorowa |
| Pojemność baterii | 48 Wh |
Zabezpieczenia | |
| Gniazdo linki zabezpieczającej | Tak |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Czytnik Smart Card | Nie |
Gwarancja | |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Rodzaj gwarancji | Carry-In/Door-To-Door (Naprawa w serwisie) |
| Czas trwania gwarancji | 24 miesiące |
| Szczegółowe warunki gwarancji | Pobierz |
Właściwości fizyczne | |
| Materiał wykonania obudowy | Aluminium, Tworzywa sztuczne |
| Kolor obudowy | Czarny, Srebrny |
| Kolor pokrywy | Czarny |
| Kolor klawiatury | Czarny |
| Kolor ramki matrycy | Czarny |
| Waga produktu | 2,40 kg |
| Wysokość (mm) | 24 |
| Szerokość (mm) | 382 |
| Głębokość (mm) | 263 |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | Acer Inc.; 8F, No. 88, Section 1, Xin Tai 5th Road, Xizhi, New Taipei City 221; https://www.acer.com/corporate/en |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | Acer Italy S.r.l., Viale delle Industrie 1/A, 20044 Arese (MI), Italy; https://www.acer.com/it-it e-mail: [email protected] |