Sprawdź inne produkty w kategorii Laptopy
Laptopy Produkt | |
| Producent | Acer |
| Rodzina produktu | Predator |
| Seria produktu | Predator Triton |
| Model produktu | Predator Triton 900 |
| Kod producenta (MPN) | NH.Q4VEP.015 |
| EAN / GTIN-13 | 4710180216387 |
| Klasa produktu | Laptop |
| Przeznaczenie | Biznes, Gaming |
Procesor | |
| Producent procesora | Intel® |
| Rodzina procesora | Core™ i9 |
| Model procesora | Core™ i9-9980HK |
| Liczba rdzeni procesora | osiem |
| Taktowanie rdzeni procesora | 2,4 GHz |
| Taktowanie trybu turbo procesora | 5,0 GHz |
| Pamięć cache procesora | 16 MB |
Matryca | |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Przekątna matrycy | 17,3'' |
| Standard matrycy | UHD (4K) |
| Rozdzielczość matrycy | 3840 x 2160 |
Pamięć RAM | |
| Zainstalowana pojemność pamięci RAM | 32 GB |
| Ilość slotów pamięci RAM | 2 |
| Ilość wolnych slotów pamięci RAM | 0 |
| Możliwość rozbudowy pamięci RAM do | 32 GB |
| Częstotliwość pamięci RAM | 2666 MHz |
| Technologia wykonania pamięci RAM | SODIMM DDR4 |
Dysk | |
| Ilość zainstalowanych dysków | 1 szt |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność dysku podstawowego | 1000 GB |
| Interfejs dysku | M.2 (PCIe/NVMe) |
Karta graficzna | |
| Producent karty zintegrowanej | Intel |
| Model karty zintegrowanej | UHD Graphics 630 |
| Producent karty dedykowanej | NVIDIA® |
| Model karty dedykowanej | GeForce RTX 2080 |
| Pamięć karty dedykowanej | 8 GB |
Komunikacja | |
| Karta sieciowa przewodowa | 10/100/1000 Mbps |
| Typ bezprzewodowej karty sieciowej | WiFi 6 (802.11 ax) |
| Bluetooth | 5.0 |
Interfejsy WE/WY | |
| HDMI | 1 szt |
| Display Port | 1 szt |
| USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) | 2 szt |
| USB 3.2 Gen 1 typ C (5 Gbps) | 1 szt |
| Thunderbolt | 1 szt - Thunderbolt 3 |
| RJ-45 [LAN] | 1 szt |
| Wyjście słuchawkowe | Minijack |
| Wejście mikrofonu | Minijack |
Multimedia | |
| Karta dźwiękowa | HD Audio |
| Ilość głośników | 4 |
| Kamera | 2,0 Mpix |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
Klawiatura / Urządzenia wskazujące | |
| Układ klawiatury | Qwerty (International) |
| Podświetlenie klawiatury | Tak - podświetlenie RGB |
| Typ urządzenia wskazującego | Touchpad |
System operacyjny | |
| Wersja systemu operacyjnego | Windows 10 Home |
| Architektura systemu | 64 bit |
| Wersja językowa systemu operacyjnego | polska |
Akumulator | |
| Technologia wykonania baterii | Litowo-jonowa |
| Ilość komór baterii | 4 komorowa |
| Pojemność baterii | 4670 mAh |
Zabezpieczenia | |
| Gniazdo linki zabezpieczającej | Tak |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Czytnik Smart Card | Nie |
Gwarancja | |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Rodzaj gwarancji | Carry-In/Door-To-Door (Naprawa w serwisie) |
| Czas trwania gwarancji | 24 miesiące |
| Szczegółowe warunki gwarancji | Pobierz |
Właściwości fizyczne | |
| Materiał wykonania obudowy | Tworzywa sztuczne |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Kolor pokrywy | Czarny |
| Kolor klawiatury | Czarny |
| Kolor ramki matrycy | Czarny |
| Waga produktu | 4,10 kg |
| Wysokość (mm) | 24 |
| Szerokość (mm) | 428 |
| Głębokość (mm) | 303 |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | Acer Inc.; 8F, No. 88, Section 1, Xin Tai 5th Road, Xizhi, New Taipei City 221; https://www.acer.com/corporate/en |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | Acer Italy S.r.l., Viale delle Industrie 1/A, 20044 Arese (MI), Italy; https://www.acer.com/it-it e-mail: [email protected] |