Laptop Lenovo ThinkPad T14 G3 21CF004APB R5 PRO 6650U 14,0 WUXGA 16GB 512SSD Int W10Pro
Ostatnia cena
6310.00 zł
Profit + dla Firm Sprawdź wszystkie korzyści
Centrum pomocy Pobierz
PDF
ID Produktu:
88210
88210
Ostatnia cena
6 310,00 zł
netto: 5 130,08 zł
Produkt wycofany ze sprzedaży
Finansowanie dla firm Dowiedz się więcej
Platinum Partner Lenovo Dlaczego warto kupować u Autoryzowanego Partnera
Sprawdź inne produkty w kategorii Laptopy
LaptopyOmówienie Lenovo ThinkPad T14 Gen 3 (AMD) 21CF004APB
Poznaj Synergię laptopów Lenovo ThinkPad z ThinkPhone 25
Lenovo Premier Support
Zawansowane wsparcie techniczne. Sprawniejsze rozwiązanie sprawy przy pierwszym kontakcie.
Lenovo™ Premier Support oferuje:
- Lokalny język, zaawansowane wsparcie techniczne, w dni powszednie 7:00-19:00 (CET)
- Kompleksowa obsługa sprzętu i oprogramowania OEM
- Pojedynczy punkt kontaktu do sprawnego zarządzania sprawami
- Koordynatorzy Techniczni dla utrzymania relacji oraz wypracowania rozwiązań w nietypowych sytuacjach
- Globalny zasięg
- Dostępność techników w następnym dniu roboczym w miejscu użytkowania sprzętu oraz rezerwacja części
- Standardowy zestaw raportów (wysyłanie części, ilości części, poziom usług, powtórne naprawy, typ naprawy: gwarancyjna/pogwarancyjna)
- Lenovo™ Solution Center z automatycznym wykrywaniem błędów systemowych i tworzeniem zgłoszeń do wsparcia technicznego
- Opcje takie jak znakowanie sprzętu komputerowego etykietami Premier, które pomagają w zarządzaniu zasobami i kontaktach zcentrum obsługi telefonicznej
- Opcja oznaczania sprzętu komputerowego etykietami do zarządzania zasobami oraz prezentowania informacji kontaktowych docentrum obsługi telefonicznej Premier
Specyfikacja techniczna Lenovo ThinkPad T14 Gen 3 (AMD) 21CF004APB
Produkt | |
| Producent | Lenovo |
| Rodzina produktu | ThinkPad |
| Seria produktu | ThinkPad T |
| Model produktu | ThinkPad T14 Gen 3 (AMD) |
| Kod producenta (MPN) | 21CF004APB |
| EAN / GTIN-13 | 196802047333 |
| Klasa produktu | Laptop |
| Przeznaczenie | Biznes |
Procesor | |
| Producent procesora | AMD |
| Rodzina procesora | Ryzen™ 5 PRO |
| Model procesora | Ryzen™ 5 PRO 6650U |
| Liczba rdzeni procesora | sześć |
| Taktowanie rdzeni procesora | 2,9 GHz |
| Taktowanie trybu turbo procesora | 4,5 GHz |
| Pamięć cache procesora | 16 MB |
Matryca | |
| Przekątna matrycy | 14'' |
| Standard matrycy | WUXGA |
| Rozdzielczość matrycy | 1920 x 1200 |
| Powłoka matrycy | Matowa |
| Technologia ekranu | IPS |
| Jasność matrycy | 300 nit |
| Kontrast | 700:1 |
Pamięć RAM | |
| Zainstalowana pojemność pamięci RAM | 16 GB |
| Ilość slotów pamięci RAM | 0 |
| Możliwość rozbudowy pamięci RAM do | Brak |
| Częstotliwość pamięci RAM | 6400 MHz |
| Technologia wykonania pamięci RAM | LPDDR5 |
Dysk | |
| Ilość zainstalowanych dysków | 1 szt |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność dysku podstawowego | 512 GB |
| Interfejs dysku | M.2 (PCIe/NVMe Gen 4) |
Karta graficzna | |
| Producent karty zintegrowanej | AMD |
| Model karty zintegrowanej | Radeon™ 660M |
| Model karty dedykowanej | Brak |
Komunikacja | |
| Karta sieciowa przewodowa | 10/100/1000 Mbps |
| Typ bezprzewodowej karty sieciowej | WiFi 6E (802.11 ax) |
| Bluetooth | 5.2 |
| Wbudowany modem | Możliwość wbudowania |
Interfejsy WE/WY | |
| HDMI | 1 szt |
| USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) | 2 szt |
| USB 3.2 Gen 2 typ C (10 Gbps) | 2 szt (z Display Port) |
| RJ-45 [LAN] | 1 szt |
| Wyjście słuchawkowe | Combo |
| Wejście mikrofonu | Combo |
Multimedia | |
| Karta dźwiękowa | HD Audio |
| Ilość głośników | 2 |
| Moc głośników | 2 W |
| Kamera | 2,0 Mpix + IR |
| Przesłona kamery | Tak |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
Klawiatura / Urządzenia wskazujące | |
| Układ klawiatury | Qwerty (International) |
| Podświetlenie klawiatury | Tak - podświetlenie białe |
| Odporność na zachlapanie klawiatury | Tak |
| Typ urządzenia wskazującego | Touchpad |
| Typ dodatkowego urządzenia wskazującego | Trackpoint |
System operacyjny | |
| Wersja systemu operacyjnego | Windows 10 Pro |
| Architektura systemu | 64 bit |
| Wersja językowa systemu operacyjnego | polska |
Akumulator | |
| Technologia wykonania baterii | Litowo-polimerowa |
| Pojemność baterii | 52,5 Wh |
| Moc zasilacza | 65 W |
Zabezpieczenia | |
| Gniazdo linki zabezpieczającej | Tak |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Czytnik Smart Card | Tak |
| Szyfrowanie TPM | Tak |
Zarządzanie | |
| Możliwość zarządzania | Tak |
| AMD DASH | Tak |
Gwarancja | |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Rodzaj gwarancji | Premier Support (Naprawa u klienta ze wsparciem technicznym 24/7) |
| Czas trwania gwarancji | 36 miesięcy |
| Szczegółowe warunki gwarancji | Pobierz |
Właściwości fizyczne | |
| Materiał wykonania obudowy | Tworzywa sztuczne z poliwęglanem |
| Wzmocniona konstrukcja | Tak |
| Certyfikaty | MIL-STD-810H |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Kolor pokrywy | Czarny |
| Kolor klawiatury | Czarny |
| Kolor ramki matrycy | Czarny |
| Waga produktu | 1,32 kg |
| Wysokość (mm) | 18 |
| Szerokość (mm) | 318 |
| Głębokość (mm) | 227 |
Uwagi | |
| Dodatkowe informacje | Downgrade do W10Pro z licencji W11Pro. |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | Lenovo Group Limited; 23rd Floor, Lincoln House, Taikoo Place, 979 King's Road, Quarry Bay, Hong Kong S.A.R. of China |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | Lenovo (Slovakia), Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovakia, [email protected] |