Laptop Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 13 Aura Edition 21NS004NPB Ultra 7 258V Touch 14" WUXGA 32GB 1000SSD Int 5G W11Pro
177281
Skonfiguruj swoje urządzenie Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 13 Aura Edition 21NS004NPB
W zależności od rodzaju usługi serwisowej czas oczekiwania na dostarczenie wynosi od 1 do 30 dni.
W zależności od rodzaju usługi serwisowej czas oczekiwania na dostarczenie wynosi od 1 do 30 dni.
W zależności od rodzaju usługi serwisowej czas oczekiwania na dostarczenie wynosi od 1 do 30 dni.
W zależności od rodzaju usługi serwisowej czas oczekiwania na dostarczenie wynosi od 1 do 30 dni.
W zależności od rodzaju usługi serwisowej czas oczekiwania na dostarczenie wynosi od 1 do 30 dni.
Wybierz oprogramowanie Microsoft Office lub Microsoft 365 dopasowane do Twoich potrzeb. Porównaj produkty >.
Promocje
Omówienie Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 13 Aura Edition 21NS004NPB
Odkryj ThinkPad X1 Carbon Gen 13 Aura Edition
Inteligentnie przewyższa wymagania
Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 13 Aura Edition powstał w wyniku ścisłej współpracy z firmą Intel. Pozwoliła ona na wprowadzenie w urządzeniu unikatowych funkcji oraz licznych atutów, które zadowolą nawet wymagających użytkowników. Przykładem jednej z nich są tryby Smart, odpowiadające np. za poprawianie jakości wideorozmów lub usuwanie czynników rozpraszających koncentrację. Nowy ThinkPad X1 Carbon wyposażono w procesory Intel Core™ Ultra 2-giej generacji. Przynosi to wymierne korzyści w postaci wysokiej wydajności, wsparcia wielu nowoczesnych technologii, a także wysokiej energooszczędności. Samo urządzenie pozostaje przy tym jednym z najlżejszych na rynku, co znacząco ułatwi jego transportowanie.
Wydajność przez duże W
Mobilność przez duże M
Dane strzeżone niczym w forcie Nox
Wyposażenie godne pozazdroszczenia
ThinkPad X1 Carbon Gen 13 Aura Edition - wydajność przez duże W
Komputer zawiera procesory Intel Core™ Ultra 2-giej generacji o nazwie kodowej Lunar Lake. Wprowadzane wraz z nimi usprawnienia przekładają się nie tylko na większą moc obliczeniową. Zawierają one także jednostkę NPU o mocy 48 TOPS, co jeszcze bardziej przyśpieszy egzekucję zadań związanych z AI. Jednocześnie umożliwi ona użytkownikom korzystanie z funkcji Copilot+, które wbudowano w system Windows. Laptop korzysta również z pamięci RAM LPDDR5x oraz dysków SSD z magistralą PCIe Gen 5. Dzięki nim, dostarczanie potrzebnych informacji do procesora odbędzie się szybciej niż kiedykolwiek.
ThinkPad X1 Carbon Gen 13 Aura Edition - mobilność przez duże M
Laptop nosi wszystkie możliwe znamiona, jakie cechują urządzenia do pracy mobilnej. Niezwykła lekkość i małe wymiary rzucają się w oczy jako pierwsze, ale równie istotna okaże się jego wytrzymałość. Wykorzystanie takich materiałów jak np. tworzywa sztuczne z włókna węglowego i magnez zapewniło komputerowi zwiększoną odporność na uszkodzenia. Potwierdza to uzyskana przez niego certyfikacja MIL-STD-810H. Opcjonalny modem sieci komórkowej zagwarantuje dostęp do internetu podczas przebywania poza biurem. Z kolei bateria o dużej pojemności zapewni w takich przypadkach długi czas pracy urządzenia. Pomocne będzie w tym także profil Smart, dbający o optymalizację zużycia energii.
ThinkPad X1 Carbon Gen 13 Aura Edition przechowa dane niczym fort Knox
Laptop dysponuje szeregiem zabezpieczeń, które wchodzą w skład pakietu ThinkShield. Wbudowany układ TMP wygeneruje i przechowa klucze kryptograficzne, stanowiące podstawę skutecznego szyfrowania zawartości dysku twardego. Opcjonalne czytniki linii papilarnych i kamery na podczerwień jednakowo zadbają o ochronę dostępu do komputera, jak i wygodę użytkownika. Obie metody wymagają jedynie drobnych gestów po to, aby potwierdzić autoryzację do używania komputera. Profil Smart dbający o bezpieczeństwo ostrzeże użytkownika o np. opcji korzystania z VPN, gdy ten łączy się z siecią WiFi.
Bogactwo wyposażenia ThinkPad X1 Carbon Gen 13 Aura Edition
Laptop posiada wiele elementów, które mogą spowodować u innych zazdrość. Obsługa łączności bezprzewodowej WiFi 7 oraz Bluetooth 5.4 zapewni jeszcze lepszą stabilność i szybkość przesyłu danych niż dotychczas. Obecność 2 portów Thunderbolt™ 4 nie tylko pozwoli na podłączenie wielu różnych peryferii, ale również dokowanie oparte o branżowy standard. Ekran OLED o rozdzielczości 2.8K zapewnia nie tylko doskonałe odwzorowanie kolorów (100% pokrycie palety DCI-P3). Certyfikacja DisplayHDR True Black 500 gwarantuje niezwykłą jakość doznań wizualnych, a częstotliwość odświeżania 120Hz - płynność animacji każdej klatki obrazu.
Specyfikacja techniczna Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 13 Aura Edition 21NS004NPB
Produkt | |
| Producent | Lenovo |
| Rodzina produktu | ThinkPad |
| Seria produktu | ThinkPad X1 |
| Model produktu | ThinkPad X1 Carbon Gen 13 Aura Edition |
| Kod producenta (MPN) | 21NS004NPB |
| EAN / GTIN-13 | 198156499073 |
| Klasa produktu | Laptop |
| Przeznaczenie | Biznes |
| Platforma | Intel® Evo™ |
Procesor | |
| Producent procesora | Intel® |
| Rodzina procesora | Core™ Ultra 7 |
| Model procesora | Core™ Ultra 7 258V |
| Liczba rdzeni procesora | osiem |
| Liczba rdzeni performance | cztery |
| Liczba rdzeni efficient | cztery |
| Maksymalne taktowanie rdzeni performance | 4,8 GHz |
| Maksymalne taktowanie rdzeni efficient | 3,7 GHz |
| Pamięć cache procesora | 12 MB |
| Wbudowane NPU | Intel® AI Boost |
Matryca | |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Technologia dotyku | 10-cio punktowa |
| Przekątna matrycy | 14'' |
| Standard matrycy | WUXGA |
| Rozdzielczość matrycy | 1920 x 1200 |
| Powłoka matrycy | Przeciwodblaskowa |
| Technologia ekranu | IPS |
| Jasność matrycy | 500 nit |
| Kontrast | 1000:1 |
| Pokrycie palety barw | 100% sRGB |
| Częstotliwość odświeżania matrycy | 60 Hz |
Pamięć RAM | |
| Zainstalowana pojemność pamięci RAM | 32 GB |
| Możliwość rozbudowy pamięci RAM do | Brak |
| Częstotliwość pamięci RAM | 8533 MHz |
| Technologia wykonania pamięci RAM | LPDDR5X |
Dysk | |
| Ilość zainstalowanych dysków | 1 szt |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność dysku podstawowego | 1000 GB |
| Interfejs dysku | M.2 (PCIe/NVMe Gen 5) |
Karta graficzna | |
| Producent karty zintegrowanej | Intel |
| Model karty zintegrowanej | Arc™ Graphics 140V |
| Model karty dedykowanej | Brak |
Komunikacja | |
| Typ bezprzewodowej karty sieciowej | WiFi 7 (802.11 be) |
| Bluetooth | 5.4 |
| Wbudowany modem | 5G |
Interfejsy WE/WY | |
| HDMI | 1 szt - HDMI 2.1 |
| USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) | 2 szt |
| Thunderbolt | 2 szt - Thunderbolt 4 (z Display Port) |
| Wyjście słuchawkowe | Combo |
| Wejście mikrofonu | Combo |
Multimedia | |
| Karta dźwiękowa | HD Audio |
| Ilość głośników | 2 |
| Moc głośników | 2 W |
| Kamera | 8,0 Mpix + IR |
| Przesłona kamery | Tak |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
Klawiatura / Urządzenia wskazujące | |
| Układ klawiatury | Qwerty (International) |
| Podświetlenie klawiatury | Tak - podświetlenie białe |
| Odporność na zachlapanie klawiatury | Tak |
| Typ urządzenia wskazującego | Touchpad |
| Typ dodatkowego urządzenia wskazującego | Trackpoint |
System operacyjny | |
| Wersja systemu operacyjnego | Windows 11 Pro |
| Architektura systemu | 64 bit |
| Wersja językowa systemu operacyjnego | polska |
Akumulator | |
| Technologia wykonania baterii | Litowo-jonowa |
| Ilość komór baterii | 3 komorowa |
| Pojemność baterii | 57 Wh |
| Moc zasilacza | 65 W |
Zabezpieczenia | |
| Gniazdo linki zabezpieczającej | Tak |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Czytnik Smart Card | Nie |
| Szyfrowanie TPM | Tak |
Gwarancja | |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Rodzaj gwarancji | Premier Support (Naprawa u klienta ze wsparciem technicznym 24/7) |
| Czas trwania gwarancji | 36 miesięcy |
| Szczegółowe warunki gwarancji | Pobierz |
Właściwości fizyczne | |
| Materiał wykonania obudowy | Aluminium, Włókno węglowe |
| Wzmocniona konstrukcja | Tak |
| Certyfikaty | ENERGY STAR® 8.0, EPEAT™ Gold, ErP Lot 6/26, Eyesafe® Certified 2.0, MIL-STD-810H, RoHS compliant, TCO Certified 10.0 |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Kolor pokrywy | Czarny |
| Kolor klawiatury | Czarny |
| Kolor ramki matrycy | Czarny |
| Waga produktu | 0,99 kg |
| Wysokość (mm) | 18 |
| Szerokość (mm) | 313 |
| Głębokość (mm) | 215 |
Uwagi | |
| Dodatkowe informacje | Laptop jest wyposażony w haptyczny touchpad. |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | Lenovo Group Limited; 23rd Floor, Lincoln House, Taikoo Place, 979 King's Road, Quarry Bay, Hong Kong S.A.R. of China |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | Lenovo (Slovakia), Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovakia, [email protected] |