Sprawdź inne produkty w kategorii Laptopy
Laptopy
Lenovo ThinkPad X1 Nano jest laptopem stworzonym w myśl wymagań postawionych przez platformę Intel® Evo™. Oznacza to obecność szeregu nowoczesnych rozwiązań, ale jego atrakcyjny wygląd oraz małe rozmiary to pierwsze cechy, które najłatwiej dostrzec. Lekkie i wytrzymałe materiały wykonania są przyczyną wspomnianych zalet. Ponoszą one odpowiedzialność także za jego zwiększoną odporność na uszkodzenia. Połączono to z wysoką wydajnością, bardzo pozytywnymi wrażeniami audio i wideo, a także długim czasem pracy na baterii. Kombinacja ta tworzy idealne narzędzie dla każdego, kto często zmienia miejsce pracy i musi dobrze prezentować się np. na spotkaniach z kluczowymi klientami.
Uaktualnienie do systemu Windows 11 będzie udostępniane na kwalifikujących się urządzeniach. Proces ten rozpoczął się pod koniec 2021 r. i będzie kontynuowany w 2022 r. Harmonogram zależy od urządzenia. Niektóre funkcje wymagają określonego sprzętu, zobacz: https://www.microsoft.com/pl-pl/windows/windows-11-specifications.
Uaktualnienie do systemu Windows 11 może wymagać zmiany ustawień systemu BIOS i aktywacji Secure Boot oraz funkcji TPM. Więcej informacji znajdziesz w instrukcji producenta Twojego urządzenia oraz na stronie: https://support.microsoft.com
Produkt | |
| Producent | Lenovo |
| Rodzina produktu | ThinkPad |
| Seria produktu | ThinkPad X |
| Model produktu | ThinkPad X1 Nano Gen 1 |
| Kod producenta (MPN) | 20UN002JPB |
| Klasa produktu | Laptop |
| Przeznaczenie | Biznes |
Procesor | |
| Producent procesora | Intel® |
| Rodzina procesora | Core™ i5 |
| Model procesora | Core™ i5-1130G7 |
| Liczba rdzeni procesora | cztery |
| Taktowanie rdzeni procesora | 1,8 GHz |
| Taktowanie trybu turbo procesora | 4,0 GHz |
| Pamięć cache procesora | 8 MB |
Matryca | |
| Przekątna matrycy | 13'' |
| Standard matrycy | 2K |
| Rozdzielczość matrycy | 2160 x 1350 |
| Powłoka matrycy | Matowa |
| Technologia ekranu | IPS |
| Jasność matrycy | 450 nit |
| Kontrast | 1000:1 |
Pamięć RAM | |
| Zainstalowana pojemność pamięci RAM | 16 GB |
| Ilość slotów pamięci RAM | 0 |
| Ilość wolnych slotów pamięci RAM | 0 |
| Możliwość rozbudowy pamięci RAM do | Brak |
| Częstotliwość pamięci RAM | 4266 MHz |
| Technologia wykonania pamięci RAM | LPDDR4X |
Dysk | |
| Ilość zainstalowanych dysków | 1 szt |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność dysku podstawowego | 512 GB |
| Interfejs dysku | M.2 (PCIe/NVMe 2242) |
Karta graficzna | |
| Producent karty zintegrowanej | Intel |
| Model karty zintegrowanej | Iris Xe Graphics |
| Model karty dedykowanej | Brak |
Komunikacja | |
| Typ bezprzewodowej karty sieciowej | WiFi 6 (802.11 ax) |
| Bluetooth | 5.1 |
| Wbudowany modem | 4G/LTE |
Interfejsy WE/WY | |
| Thunderbolt | 2 szt - Thunderbolt 4 (z Display Port) |
| Wyjście słuchawkowe | Combo |
| Wejście mikrofonu | Combo |
Multimedia | |
| Karta dźwiękowa | HD Audio |
| Ilość głośników | 2 |
| Kamera | 0,9 Mpix + IR |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
Klawiatura / Urządzenia wskazujące | |
| Układ klawiatury | Qwerty (International) |
| Podświetlenie klawiatury | Tak - podświetlenie białe |
| Odporność na zachlapanie klawiatury | Tak |
| Typ urządzenia wskazującego | Touchpad |
| Typ dodatkowego urządzenia wskazującego | Trackpoint |
System operacyjny | |
| Wersja systemu operacyjnego | Windows 10 Pro |
| Architektura systemu | 64 bit |
| Wersja językowa systemu operacyjnego | polska |
Akumulator | |
| Technologia wykonania baterii | Litowo-polimerowa |
| Pojemność baterii | 48 Wh |
| Moc zasilacza | 65 W |
Zabezpieczenia | |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Czytnik Smart Card | Nie |
| Szyfrowanie TPM | Tak |
Gwarancja | |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Rodzaj gwarancji | Premier Support (Naprawa u klienta ze wsparciem technicznym 24/7) |
| Czas trwania gwarancji | 36 miesięcy |
| Szczegółowe warunki gwarancji | Pobierz |
Właściwości fizyczne | |
| Materiał wykonania obudowy | Stop magnezu, Włókno węglowe |
| Wzmocniona konstrukcja | Tak |
| Certyfikaty | MIL-STD-810H |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Kolor pokrywy | Czarny |
| Kolor klawiatury | Czarny |
| Kolor ramki matrycy | Czarny |
| Waga produktu | 0,94 kg |
| Wysokość (mm) | 17 |
| Szerokość (mm) | 293 |
| Głębokość (mm) | 208 |
Uwagi | |
| Dodatkowe informacje | Laptop spełnia wymogi standardu MIL-STD-810H. *Aktualizacja do systemu Windows 11 będzie dostępna na kwalifikujących się urządzeniach na przełomie 2021 i 2022 roku. Termin różni się w zależności od urządzenia. Niektóre funkcje wymagają określonego sprzętu (zobacz aka.ms/windows11-spec). |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | Lenovo Group Limited; 23rd Floor, Lincoln House, Taikoo Place, 979 King's Road, Quarry Bay, Hong Kong S.A.R. of China |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | Lenovo (Slovakia), Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovakia, [email protected] |