Sprawdź inne produkty w kategorii Laptopy
Laptopy
ThinkPad X1 Yoga 6 to urządzenia 2w1, które charakteryzują się jakością wykonania oraz efektywność w realizacji wszelkiego rodzaju zadań. Możliwości transformacji komputera w jeden z kilku trybów pracy pozwala skorzystać z unikatowych cech tego produktu. Jego wydajność także stoi na wysokim poziomie, a wytrzymała bateria umożliwia długą pracę mobilną. Taka kombinacja jest idealna dla każdego pracownika, który często przebywa poza biurem, udając się z spotkania na spotkanie. ThinkPad X1 Yoga 6 gwarantuje mu możliwość przykucia uwagi klientów – najpierw wykorzystywanym sprzętem, a potem interesującą propozycją współpracy.
Produkt | |
| Producent | Lenovo |
| Rodzina produktu | ThinkPad |
| Seria produktu | ThinkPad X1 |
| Model produktu | ThinkPad X1 Yoga Gen 6 |
| Kod producenta (MPN) | 20XY004EPB |
| Klasa produktu | 2w1 Laptop i tablet |
| Przeznaczenie | Biznes |
Procesor | |
| Producent procesora | Intel® |
| Rodzina procesora | Core™ i7 |
| Model procesora | Core™ i7-1165G7 |
| Liczba rdzeni procesora | cztery |
| Taktowanie rdzeni procesora | 2,8 GHz |
| Taktowanie trybu turbo procesora | 4,7 GHz |
| Pamięć cache procesora | 12 MB |
Matryca | |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Technologia dotyku | 10-cio punktowa |
| Przekątna matrycy | 14'' |
| Standard matrycy | WUXGA |
| Rozdzielczość matrycy | 1920 x 1200 |
| Powłoka matrycy | Przeciwodblaskowa |
| Technologia ekranu | IPS |
| Jasność matrycy | 400 nit |
Pamięć RAM | |
| Zainstalowana pojemność pamięci RAM | 32 GB |
| Ilość slotów pamięci RAM | 0 |
| Ilość wolnych slotów pamięci RAM | 0 |
| Możliwość rozbudowy pamięci RAM do | Brak |
| Częstotliwość pamięci RAM | 4266 MHz |
| Technologia wykonania pamięci RAM | LPDDR4X |
Dysk | |
| Ilość zainstalowanych dysków | 1 szt |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność dysku podstawowego | 1000 GB |
| Interfejs dysku | M.2 (PCIe/NVMe Gen 4) |
Karta graficzna | |
| Producent karty zintegrowanej | Intel |
| Model karty zintegrowanej | Iris Xe Graphics |
| Model karty dedykowanej | Brak |
Komunikacja | |
| Typ bezprzewodowej karty sieciowej | WiFi 6 (802.11 ax) |
| Bluetooth | 5.2 |
| Wbudowany modem | 4G/LTE |
| NFC (Near Field Connection) | Tak |
Interfejsy WE/WY | |
| HDMI | 1 szt |
| USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) | 2 szt |
| Thunderbolt | 2 szt - Thunderbolt 4 (z Display Port) |
| Wyjście słuchawkowe | Combo |
| Wejście mikrofonu | Combo |
Multimedia | |
| Karta dźwiękowa | HD Audio |
| Ilość głośników | 2 |
| Moc głośników | 2 W |
| Kamera | 0,9 Mpix + IR |
| Przesłona kamery | Tak |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
Klawiatura / Urządzenia wskazujące | |
| Układ klawiatury | Qwerty (International) |
| Podświetlenie klawiatury | Tak - podświetlenie białe |
| Odporność na zachlapanie klawiatury | Tak |
| Typ urządzenia wskazującego | Touchpad |
| Typ dodatkowego urządzenia wskazującego | Trackpoint |
System operacyjny | |
| Wersja systemu operacyjnego | Windows 10 Pro |
| Architektura systemu | 64 bit |
| Wersja językowa systemu operacyjnego | polska |
Akumulator | |
| Technologia wykonania baterii | Litowo-polimerowa |
| Ilość komór baterii | 4 komorowa |
| Pojemność baterii | 57 Wh |
| Moc zasilacza | 65 W |
Zabezpieczenia | |
| Gniazdo linki zabezpieczającej | Tak |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Czytnik Smart Card | Nie |
| Szyfrowanie TPM | Tak |
Gwarancja | |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Rodzaj gwarancji | Premier Support (Naprawa u klienta ze wsparciem technicznym 24/7) |
| Czas trwania gwarancji | 36 miesięcy |
| Szczegółowe warunki gwarancji | Pobierz |
Właściwości fizyczne | |
| Materiał wykonania obudowy | Aluminium |
| Wzmocniona konstrukcja | Tak |
| Certyfikaty | MIL-STD-810H |
| Kolor obudowy | Szary |
| Kolor pokrywy | Szary |
| Kolor klawiatury | Czarny |
| Kolor ramki matrycy | Czarny |
| Waga produktu | 1,40 kg |
| Wysokość (mm) | 15 |
| Szerokość (mm) | 314 |
| Głębokość (mm) | 223 |
Uwagi | |
| Dodatkowe informacje | Laptop jest wyposażony w przesłonę kamery (Privacy Shutter). Urządzenie spełnia wymogi standardu MIL-STD-810H. |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | Lenovo Group Limited; 23rd Floor, Lincoln House, Taikoo Place, 979 King's Road, Quarry Bay, Hong Kong S.A.R. of China |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | Lenovo (Slovakia), Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovakia, [email protected] |