Wzorowa oferta na laptopy dla Nauczyciela!
Wzorowa oferta na laptopy dla Nauczyciela! sprawdź
close Kontakt
ID Produktu: 87981
Producent: Microsoft
Gwarancja: -
Centrum pomocy Pobierz
PDF
 Microsoft 365 Basic
ID Produktu:
87981
309,00 zł
netto: 251,22 zł
Dostępny w formie elektronicznej Dowiedz się więcej
Darmowa dostawa na Twój e-mail Dowiedz się więcej
Raty Santander
Raty w Santander już od 7,31 zł Pierwsza rata za 5 miesięcy - oblicz

Dedykowane Rozwiązania i Usługi

Wdrożenie i
migracja
do Microsoft 365

kup teraz

LICENCJA | URZĄDZENIA | KONFIGURACJA

kup teraz

Omówienie

Microsoft 365 Business Basic

Odkryj Microsoft 365 Business Basic

Fundament dla nowoczesnego biznesu

Microsoft 365 Business Basic jest zbiorem programów oraz usług, bez których żadne nowoczesne przedsiębiorstwo nie jest w stanie prawidłowo funkcjonować. Aplikacje zawarte w pakiecie umożliwią tworzenie dokumentów, arkuszy i prezentacji w sposób efektywny, a także efektowny. Bogaty zbiór narzędzi sprawia, że wykonywanie ich od podstaw jest wolne od frustracji i straty czasu. Obszerna biblioteka grafik, zdjęć oraz gotowych szablonów to gwarancja uzyskania profesjonalnie wyglądających umów, formularzy zgłoszeń, ankiet itp. Microsot 365 Business Basic pozwoli też całym zespołom na pracę grupową, organizację czasu poszczególnych pracowników oraz udostępnianie plików w sposób bezpieczny.

Czym jest Microsoft 365 Business Basic?

Funkcję warte uwagi

Hosting poczty, plików oraz organizacja czasu

Bezpieczeństwo i pomoc techniczna

Czym jest Microsoft 365 Business Basic?

Microsoft 365 Business Basic jest usługą subskrypcyjną, której jednym z celów jest dostarczenie dostępu do najbardziej znanych aplikacji biurowych. Licencja uwzględniona w pakiecie umożliwia ich wykorzystanie do celów komercyjnych. Ta wersja produktu oferuje programy: Outlook, Word, Excel, PowerPoint i OneNote, które działają wyłącznie online. Wymaganą one zatem stałego połączenia z internetem oraz aktywnego zalogowania na koncie użytkownika w Microsoft. Gwarantują one przy tym pełną funkcjonalność, najnowsze aktualizacje wprowadzane do aplikacji oraz bogatą bibliotekę grafik, szablonów, zdjęć etc.

Czym jest Microsoft 365 Business Basic?

Funkcję warte uwagi

Usługa OneDrive sprawia, że programy pakietu Microsoft 365 Business Basic umożliwiają wielu użytkownikom pracę nad jednym dokumentem w tym samym czasie. W trakcie tego procesu idealnie sprawdzają się funkcję takie jak przypisywanie tagów lub @wzmianki. Łatwo dzięki nim poinformować jednego z pracowników np. o chęci uzyskania od niego dodatkowych informacji w temacie itp. Nadrabianie Zaległości przechowuje natomiast historię zmian poczynionych w pliku. Pozwala to łatwo odnaleźć się użytkownikowi, który przez dłuższy czas nie dokonywał w nim korekt np. z powodu urlopu. W samym procesie twórczym pomogą również Redaktor oraz Projektant, zawarte odpowiednio w programach Word i PowerPoint.

Funkcję warte uwagi

Hosting poczty, plików oraz organizacja czasu

Microsoft 365 Business Basic, oprócz udostępniania wersji online programu Outlook, oferuje też usługę hostingu poczty oraz przechowywania plików. W pierwszym przypadku mowa o skrzynce o rozmiarze 50GB, z możliwością ustawienia dla niej niestandardowej domeny. Daje to też sposobność wykorzystania funkcji kalendarza i organizacji wszystkich nadchodzących spotkań, szkoleń, imprez etc. OneDrive jest natomiast dyskiem umieszczonym w chmurze firmy Microsoft, oferującym 1TB przestrzeni na pliki. Poza przechowywaniem, pozwala on też na łatwe ich udostępnianie innym osobom oraz synchronizację pomiędzy kilkoma urządzeniami pojedynczego użytkownika.

Hosting poczty, plików oraz organizacja czasu

Bezpieczeństwo i pomoc techniczna

Microsoft 365 Business Basic zawiera w sobie usługę ochrony poczty przed spamem, wirusami oraz innymi zagrożeniami. Dysponuje ponad 1000 mechanizmów kontroli zabezpieczeń i prywatności, aby gwarantować zgodność z najważniejszymi normami i przepisami międzynarodowymi, regionalnymi i branżowymi. Daje też sposobność określenia dostępu do informacji biznesowych na podstawie ustalonych grup zabezpieczeń i uprawnień niestandardowych. W zwiększeniu stopnia ochrony pomogą też zasady resetowania haseł użytkowników, które ci muszą zmieniać co pewien okres czasu. Uzyskanie pomocy dotyczącej pakietu Microsoft 365 Business Basic możliwe jest telefonicznie lub za pośrednictwem Internetu w dowolnym momencie dnia.

Bezpieczeństwo i pomoc techniczna

Specyfikacja techniczna

Produkt

Typ oprogramowania Biurowe
Typ licencji Nowa licencja
Rodzaj licencji oprogramowania Do zastosowań komercyjnych
Czas trwania licencji 12 miesięcy
Liczba użytkowników przewidziana w licencji 1
Liczba urządzeń przewidziana w licencji Nie dotyczy
Wersja produktu Subskrypcja / CSP
Obsługiwane platformy systemowe Android, iOS, Mac OS, Windows 10, Windows 8, Windows 11
Rodzina oprogramowania Microsoft 365
Architektura oprogramowania 64-bit
Aplikacje Excel (tylko online), OneNote (tylko online), Outlook (tylko online), PowerPoint (tylko online), Word (tylko online)
Usługi w zestawie z oprogramowaniem Exchange Online - 50 GB przestrzeni na skrzynkę użytkownika, Microsoft Teams, OneDrive for Business - 1000 GB (1 TB) przestrzeni na przechowywanie i udostępnianie, SharePoint, Yammer
Typ nośnika oprogramowania Download
Wersja językowa wielojęzykowa

Dodatkowe informacje

Dodatkowe informacje Licencja w formie elektronicznej - Oprogramowanie do pobrania