Słuchawki z mikrofonem Jabra Engage 50 Mono - 5093-610-189
65126
Sprawdź inne produkty w kategorii Akcesoria
AkcesoriaOmówienie Jabra Engage 50 Mono 5093-610-189
Odkryj Engage 50
Prawdziwie cyfrowy zestaw słuchawkowy
Jabra Engage 50 jest zestawem słuchawkowym, który idealnie sprawdzi się przy korzystaniu z telefonów programowych. Zapewniana przez niego wysoka jakość dźwięku, jak i funkcje ochrony słuch pracownika, zagwarantują bezproblemowe połączenia z klientami.
Ochrona słuchu nowej generacji
Pewność przekazywanej informacji
Komfortowe słuchanie
Zagwarantowane działanie
Ochrona słuchu nowej generacji
Engage 50 zapewnia ochronę słuchu dzięki technologii Jabra SafeTone. Składa się na nią między innymi funkcja PeakStop, która eliminuje nagły wzrost natężenia dźwięku. IntelliTone z kolei zachowuje jego średni poziom poniżej ustalonych wartości. Taka kombinacja jest idealna do komfortowej pracy bez obaw o potencjalne szkody na tle zdrowotnym.
Pewność przekazywanej informacji
Engage 50 dysponuje wyjątkowy systemem 3 mikrofonów z inteligentną redukcją hałasu. Usuwają one szumy tła oraz dźwięk oddechu, co gwarantuje, że klienci słyszeć będą wyłącznie głosy pracowników. Rezultatem jest najwyższej jakości połączenie, niezależnie od tego, z jakiego miejsca się je przeprowadza.
Komfortowe słuchanie
Zastosowanie w Engage 50 głośników o szerokim spektrum przekazywanego dźwięku pozwala na usłyszenie każdego szczegółu podczas rozmowy. Dzięki temu nie umkną pracownikom żadne istotne detale z wypowiedzi klienta. Zestawy ponadto wyposażono w wielokolorowe diody zajętości. Pozwalają one łatwo określić, czy wybrana osoba aktualnie rozmawia, czy też jest w danej chwili wolna.
Zagwarantowane działanie
Engage 50 są kompatybilne z wieloma telefonami programowymi i klientami sieciowymi. Gwarantuje to ich wysoką użyteczność, niezależnie od tego z jakiego oprogramowania postanowi korzystać w danym momencie przedsiębiorstwo.
Jabra Video Expert Club
Specyfikacja techniczna Jabra Engage 50 Mono 5093-610-189
Produkt | |
| Producent | Jabra |
| Rodzina produktu | Engage |
| Seria produktu | Engage 50 |
| Model produktu | Engage 50 Mono |
| Kod producenta (MPN) | 5093-610-189 |
| EAN / GTIN-13 | 5706991021400 |
| Przeznaczenie | Biznes |
Parametry | |
| Typ słuchawek | Mono |
| Rodzaj słuchawek | Nauszne |
| Typ wykorzystywanej łączności | Przewodowa |
| Rodzaj dostępnych złączy | USB-C |
| Regulacja głośności | Tak |
| Zakres częstotliwości | 20 - 20000 Hz |
| Czułość słuchawek | 115 dB |
| Pasmo przenoszenia słuchawek | 20 - 20000 Hz |
| Impedancja słuchawek | 32 Ohm |
| Mikrofon | Tak |
| Rodzaj mikrofonu | 3 cyfrowe MEMS |
| Pasmo przenoszenia mikrofonu | 100 - 14000 Hz |
| Wyłącznik/wyciszenie mikrofonu | Tak |
| Obsługiwane technologie | DSP - Cyfrowe przetwarzanie sygnału, Jabra SafeTone - Ochrona słuchu przed skokami głośności oraz zmęczeniem |
| Funkcje słuchawek | Wskaźnik zajętości |
| Posiadane certyfikaty/spełnione wymogi | Microsoft Teams |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Czas trwania gwarancji | 24 miesiące |
| Kolor produktu | Czarny |
| Waga produktu | 0,06 kg |
| Wysokość (mm) | 62 |
| Szerokość (mm) | 135 |
| Głębokość (mm) | 193 |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | GN Hearing A/S; Lautrupbjerg 7, 2750 Ballerup, Denmark; [email protected] |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | GN Hearing A/S; Lautrupbjerg 7, 2750 Ballerup, Denmark; [email protected] |