Stacja robocza Lenovo ThinkStation P3 Ultra 30HA004RPB i7-14700K 32GB 1000SSD Int W11Pro
108974
Skonfiguruj swoje urządzenie Lenovo ThinkStation P3 Ultra 30HA004RPB
Wybierz oprogramowanie Microsoft Office lub Microsoft 365 dopasowane do Twoich potrzeb. Porównaj produkty >.
Rozbudowana pamięć jest objęta gwarancją jej producenta, realizowaną przez sprzedawcę.
W przypadku wymiany dysku zawierającego system operacyjny, dokonujemy jego przeniesienia na nowy nośnik przed wysłaniem komputera. Wymieniony dysk jest objęty gwarancją jego producenta, realizowaną przez sprzedawcę.
Dodatkowy dysk jest objęty gwarancją jego producenta, realizowaną przez sprzedawcę.
Promocje
Omówienie Lenovo ThinkStation P3 Ultra 30HA004RPB
Odkryj Lenovo ThinkStation P3 Ultra
Dobra wydajność, małe rozmiary
Stacja robocza Lenovo ThinkStation P3 Ultra to stacja robocza o niewielkich wymiarach, która łączy wysokie możliwości obliczeniowe z nowoczesnym designem. Z objętością zaledwie 3,9 litra, ta stacja robocza jest idealna do pracy w ograniczonej przestrzeni. Oferuje jednocześnie wydajność na poziomie profesjonalnym.
Wydajność dostosowana do potrzeb z ThinkStation P3 Ultra
Wyposażona w procesory Intel® Core™ 13 i 14 generacji ,ThinkStation P3 Ultra zapewnia osiągi w wymagających zadaniach. Przy pomocy opcjonalnej grafiki NVIDIA® RTX™, stacja robocza obsługuje nawet bardziej intensywne obciążenia robocze, umożliwiając płynne przetwarzanie grafiki i animacji.
Bezproblemowa łączność
ThinkStation P3 Ultra oferuje szeroki wachlarz portów zależnie od konfiguracji, w tym porty takie jak DisplayPort , Ethernet czy Thunderbolt, co umożliwia podłączenie do wielu monitorów i urządzeń. Obsługuje do ośmiu niezależnych wyświetlaczy, co zwiększa efektywność pracy i umożliwia jednoczesne zarządzanie wieloma aplikacjami.
Wygoda użytkowania z ThinkStation P3 Ultra
Stacja robocza została zaprojektowana z myślą o wygodzie użytkowania. Oferuje różnorodne opcje montażu, co pozwala na umieszczenie jej w dowolnym miejscu, od biurka po półkę. Dzięki solidnej konstrukcji, ThinkStation P3 Ultra jest odporna na wibracje i ekstremalne warunki.
Płynna praca
ThinkStation P3 Ultra spełnia normy MIL-SPEC, co zapewnia jej niezawodność w trudnych warunkach. Dodatkowo, stacja robocza jest certyfikowana przez niezależnych dostawców oprogramowania (ISV), co potwierdza optymalną wydajność aplikacji i minimalizuje problemy z kompatybilnością.
Solidna i niezawodna ochrona z ThinkStation P3 Ultra
Zestaw zabezpieczeń ThinkShield chroni dane dzięki szyfrowaniu i biometrii. Dodatkowo, samonaprawiający BIOS przywraca system do poprzedniego stanu w przypadku ataku lub uszkodzenia, co zapewnia dodatkową warstwę ochrony.
Certyfikat Lenovo Workstation Expert
Specyfikacja techniczna Lenovo ThinkStation P3 Ultra 30HA004RPB
Produkt | |
| Producent | Lenovo |
| Rodzina produktu | ThinkStation |
| Seria produktu | ThinkStation P |
| Model produktu | ThinkStation P3 Ultra |
| Kod producenta (MPN) | 30HA004RPB |
| EAN / GTIN-13 | 197531851956 |
| Klasa produktu | Stacja robocza |
| Przeznaczenie | Biznes |
Procesor | |
| Ilość zainstalowanych procesorów | 1 szt |
| Producent procesora | Intel® |
| Rodzina procesora | Core™ i7 |
| Model procesora | Core™ i7-14700K |
| Liczba rdzeni procesora | dwadzieścia |
| Liczba rdzeni performance | osiem |
| Liczba rdzeni efficient | dwanaście |
| Maksymalne taktowanie rdzeni performance | 5,6 GHz |
| Maksymalne taktowanie rdzeni efficient | 4,3 GHz |
| Pamięć cache procesora | 33 MB |
Pamięć RAM | |
| Zainstalowana pojemność pamięci RAM | 32 GB |
| Ilość slotów pamięci RAM | 4 |
| Ilość wolnych slotów pamięci RAM | 3 |
| Możliwość rozbudowy pamięci RAM do | 128 GB |
| Częstotliwość pamięci RAM | 4800 MHz |
| Technologia wykonania pamięci RAM | SODIMM DDR5 |
Dysk | |
| Ilość zainstalowanych dysków | 1 szt |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność dysku podstawowego | 1000 GB |
| Interfejs dysku | M.2 (PCIe/NVMe Gen 4) |
| Wolne sloty | 1x M.2 (PCIe Gen 4) |
Karta graficzna | |
| Producent karty zintegrowanej | Intel |
| Model karty zintegrowanej | UHD Graphics 770 |
| Model karty dedykowanej | Brak |
Komunikacja | |
| Karta sieciowa przewodowa | 10/100/1000 Mbps, 10/100/1000/2500 Mbps |
Interfejsy WE/WY | |
| USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps) | 1 szt (przedni panel), 4 szt (tylny panel) |
| Thunderbolt | 2 szt - Thunderbolt 4 |
| RJ-45 [LAN] | 1 szt, 1 szt (2,5Gbps) |
| Wyjście słuchawkowe | Combo |
| Wejście mikrofonu | Combo |
Multimedia | |
| Karta dźwiękowa | HD Audio |
Sloty / Złącza | |
| Ilość slotów PCI-E x16 | 1 szt |
| Ilość wolnych slotów PCI-E x16 | 1 szt |
| Ilość slotów PCI-E x8 | 1 szt |
| Ilość wolnych slotów PCI-E x8 | 1 szt |
System operacyjny | |
| Wersja systemu operacyjnego | Windows 11 Pro |
| Architektura systemu | 64 bit |
| Wersja językowa systemu operacyjnego | polska |
Zabezpieczenia | |
| Gniazdo linki zabezpieczającej | Tak |
| Szyfrowanie TPM | Tak |
Zarządzanie | |
| Możliwość zarządzania | Tak |
| Intel® vPro™ | Intel® vPro™ Enterprise |
Zasilanie | |
| Ilość zainstalowanych zasilaczy | 1 szt |
| Moc zasilacza | 300 W |
| Sprawność zasilacza | 90 % |
Gwarancja | |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Rodzaj gwarancji | On-Site (Naprawa u klienta) |
| Czas trwania gwarancji | 36 miesięcy |
| Szczegółowe warunki gwarancji | Pobierz |
Właściwości fizyczne | |
| Typ obudowy | Tower |
| Materiał wykonania obudowy | Metal, Tworzywa sztuczne |
| Certyfikaty | ENERGY STAR® 8.0, EPEAT™ Gold, MIL-STD-810H, RoHS compliant, TCO Certified 9.0 |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Waga produktu | 3,60 kg |
| Wysokość (mm) | 202 |
| Szerokość (mm) | 87 |
| Głębokość (mm) | 223 |
Uwagi | |
| Klawiatura w zestawie | Przewodowa |
| Mysz w zestawie | Przewodowa |
| Dodatkowe informacje | Dostępne gniazdo PCI-e x8 pracuje w trybie x4. |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | Lenovo Group Limited; 23rd Floor, Lincoln House, Taikoo Place, 979 King's Road, Quarry Bay, Hong Kong S.A.R. of China |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | Lenovo (Slovakia), Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovakia, [email protected] |