Stworzone dla Ambitnych Firm - Laptopy HP ProBook oraz EliteBook teraz do 500zł taniej!
Stworzone dla Ambitnych Firm - Laptopy HP ProBook oraz EliteBook teraz do 500zł taniej! Sprawdź
close Kontakt
Kod delkom: 19010
Producent: Microsoft
Gwarancja: -
Centrum pomocy Pobierz
PDF
Windows 10 Pro front
Kod delkom:
19010
Ostatnia cena
728,09 zł
netto: 591,94 zł
Produkt niedostępny Dowiedz się więcej

Omówienie

Windows 10 Pro

Odkryj Windows 10 Pro

Stworzony dla nowoczesnych firm

Microsoft Windows 10 Pro to system oferujący przedsiębiorstwom znaczące ulepszenia. Dotyczy to kwestii jego obsługi, ale także bezpieczeństwa i opcji zarządzania. Odświeżony interfejs pozwoli łatwo korzystać z komputera zarówno obeznanym, jak i tym nowym, jeszcze niedoświadczonym pracownikom. Wprowadzone w nim zmiany umożliwią łatwą organizację oraz zachowanie porządku na pulpicie, nawet w wypadku pracy nad wieloma projektami. Wszystkich ucieszy też implementacja wsparcia dla różnych form zabezpieczeń. Dotyczy to zarówno alternatywnych metod logowania oraz ochrony informacji przed wyciekaniem. Rozbudowane funkcje związane z zarządzaniem zagwarantują natomiast łatwą pomoc ze strony działu IT dla każdego podłączonego do sieci firmowej.

Bezpieczeństwo w standardzie

Wygodny interfejs

Usprawnienia organizacyjne

Łatwe zarządzanie zdalne

Bezpieczeństwo w standardzie

Windows 10 Pro posiada wiele wbudowanych zabezpieczeń, które wszystkie firmy będą w stanie docenić. Jednym z nich jest Windows Hello, który umożliwia szybkie i bezpieczne logowanie z wykorzystaniem czytników odcisków palców lub kamer podczerwieni. Gwarantuje to, iż nikt niepowołany nie uzyska dostępu do systemu. Funkcja BitLocker pozwoli natomiast kompletnie zablokować urządzenie w wypadku jego kradzieży, chroniąc między innymi zawarte w nim dane. Windows Information Protection (WIP) jest odpowiedzialne za zapobieganie potencjalnym wyciekom danych, bez zbędnego utrudniania pracownikom wykonywania ich obowiązków.

Bezpieczeństwo w standardzie

Wygodny interfejs

Windows 10 połączył wszystkie zalety dotychczas dostępnych w jego edycjach interfejsów, nie przenosząc żadnych ich wad. W many Start umieszczono pełną listę wszystkich zainstalowanych na komputerze aplikacji, co umożliwia łatwe ich uruchomienie w każdej chwili. Najświeższe z nich są także dodatkowo wyszczególniane na samej jej górze, co oszczędza czas użytkownika. Ci zaś, którzy dysponują urządzeniami mobilnymi z ekranami dotykowymi także mają powody do radości. Nadal są bowiem dostępne kafelki pozwalające na wygodne uruchamianie ulubionych programów z poziomu menu Start. Fakt ten ucieszy np. posiadaczy urządzeń 2w1, którzy często przeglądają dokumenty lub internet pomiędzy kolejnymi spotkaniami w różnych lokacjach.

Wygodny interfejs

Usprawnienia organizacyjne

Windows 10 dysponuje funkcją widoku zadań, która w przejrzysty sposób wyświetla okna wszystkich aktywnych programów. Pozwala to szybko i łatwo przełączyć się między nimi, ale to nie jedyna jej możliwość. Uwzględnia ona także wszystkie wirtualne pulpity, stworzone przez użytkownika np. w celu odseparowania informacji dotyczących różnych kontraktów. Usprawniono również opcje rozmieszczania wielu okien na ekranie. Oprócz ustawiania ich w parach, jest teraz dostępny układ, w którym widoczne może być do 4 okien w tym samym czasie. Połączenie wszystkich tych funkcjonalności jest idealne np. dla pracowników używających laptopa w podróży, ale realizujących wiele projektów jednocześnie.

Usprawnienia organizacyjne

Łatwe zarządzanie zdalne

Zapewniona w Windows 10 Pro obsługa usługi Active Directory, to idealne rozwiązanie dla działów IT w zakresie zarządzania zasobami. Pozwala on bowiem na kontrolowanie wszystkich komputerów podłączonych do sieci przedsiębiorstwa oraz dbanie o ich stan ogólny. Co więcej, korzystanie z chmury Azure firmy Microsoft pozwala na unifikacje całej jej oferty i logowanie do niej pojedynczym hasłem. Dynamiczne inicjowanie obsługi to z kolei możliwość bezproblemowej przemiany nowego urządzenia w jedno z firmowych zasobów. Przypisanie dostępu pozwala określić indywidualne prawa dotyczące uruchamianych przez użytkownika aplikacji.

Łatwe zarządzanie zdalne

Specyfikacja techniczna

Produkt

Typ oprogramowania System operacyjny
Rodzina oprogramowania Windows 10 Pro
Typ licencji Nowa licencja
Rodzaj licencji oprogramowania Brak ograniczeń
Czas trwania licencji Nieograniczony
Liczba użytkowników przewidziana w licencji 1
Liczba urządzeń przewidziana w licencji 1
Wersja produktu OEM
Architektura oprogramowania 64-bit
Typ nośnika oprogramowania Płyta DVD
Wersja językowa polska

Opinie o produkcie

Opinia została dodana

Oceń produkt

Twoja ocena: