Wzorowa oferta na laptopy dla Nauczyciela!
Wzorowa oferta na laptopy dla Nauczyciela! sprawdź
close Kontakt
Sortuj
z 1
Omówienie Specyfikacja techniczna
749,00 zł
netto: 608,94 zł
Omówienie Specyfikacja techniczna
599,00 zł
netto: 486,99 zł
Omówienie Specyfikacja techniczna
937,76 zł
netto: 762,41 zł
Omówienie Specyfikacja techniczna
550,35 zł
netto: 447,44 zł
Omówienie Specyfikacja techniczna
799,00 zł
netto: 649,59 zł
Omówienie Specyfikacja techniczna
546,16 zł
netto: 444,03 zł
Omówienie Specyfikacja techniczna
938,33 zł
netto: 762,87 zł
Omówienie Specyfikacja techniczna
538,72 zł
netto: 437,98 zł
Pokaż

Microsoft Windows - najpopularniejszy system operacyjny dla komputerów i laptopów

Oprogramowanie Microsoft Windows jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych i powszechnie stosowanych systemów operacyjnych na świecie, stanowiąc fundament dla działalności wielu firm i przedsiębiorstw. Jego wszechstronność, łatwość użycia oraz obszerna kompatybilność z różnorodnym oprogramowaniem i sprzętem czynią go kluczowym wyborem dla organizacji dążących do efektywności, bezpieczeństwa i innowacyjności w swoich operacjach informatycznych. Najnowszy dostępny system Windows 11 wprowadza szereg innowacji i usprawnień w stosunku do poprzednich wersji. Dostępny w różnych edycjach, w tym Home i Pro, system ten oferuje różnorodność funkcji dostosowanych do potrzeb zarówno indywidualnych użytkowników, jak i profesjonalistów oraz przedsiębiorstw.

System Windows dla użytkowników domowych

Podstawową, najbardziej popularną wersją systemu Windows jest licencja Home. Windows 11 Home jest podstawową wersją systemu, zaprojektowaną z myślą o indywidualnych użytkownikach domowych. Oferuje pełny zakres nowych funkcji Windows 11, w tym odświeżony interfejs użytkownika, zintegrowane narzędzia do współpracy takie jak Chat z Microsoft Teams oraz ulepszone wirtualne pulpity. Wersja Home zapewnia również dostęp do sklepu Microsoft Store, z którego użytkownicy mogą pobierać aplikacje. Ciekawym dodatkiem dla graczy jest obecność programu Xbox Game Pass, które umożliwia dostęp do tysięcy gier komputerowych różnych gatunków. Niewątpliwymi zaletami systemu są ogromne możliwości personalizacji. Użytkownik komputera może dostosować wygląd systemu do własnych preferencji, korzystając z motywów (predefiniowanych, dostępnych w systemie, jak i możliwych do pobrania ze sklepu Microsoft Store). Tworzenie wielu pulpitów pozwala utrzymać porządek na wyświetlanym ekranie, a dzięki wsparciu AI system uczy się nawyków użytkownika, dostosowując swoje działania do jego potrzeb. Windows Home to idealne rozwiązanie dla użytkowników domowych, którzy potrzebują stabilnego i bezpiecznego systemu do codziennego użytku, pracy i rozrywki.

System Windows dla Biznesu

Odpowiedzią firmy Microsoft na potrzeby biznesowe jest wersja systemu Windows Pro. Zawiera ono wszystkie funkcje dostępne w wersji Home, rozszerzając je o zaawansowane opcje i narzędzia przeznaczone dla profesjonalistów oraz wszelkich użytkowników biznesowych. Mowa tutaj przede wszystkim o dodatkowych, zaawansowanych zabezpieczeniach. System oferuje zaawansowane funkcje, takie jak Windows Defender, BitLocker czy Windows Hello, które chronią przed złośliwym oprogramowaniem, zapewniają szyfrowanie danych i umożliwiają biometryczne metody logowania. Regularne aktualizacje bezpieczeństwa zapewniają ochronę przed najnowszymi zagrożeniami. Windows wspiera nowoczesne środowiska pracy, w tym pracę zdalną i hybrydową, oferując narzędzia do zdalnej komunikacji, współdzielenia plików i bezpiecznego dostępu do zasobów firmowych z dowolnego miejsca. Integrując komputer oparty na systemie Windows Pro z pozostałymi aplikacjami i usługami firmy Microsoft, firma zyskuje nowoczesne, bezpieczne środowisko biurowe, które pozytywnie wpływa na efektywność i wygodę pracy.

Kompatybilność ze środowiskiem Microsoft

Wybierając system operacyjny Microsoft Windows dla użytkowników końcowych, przed Twoją firmą otwierają się ogromne możliwości. Microsoft rozumie potrzeby nowoczesnego biznesu, dlatego oferuje szeroką gamę funkcji, aplikacji i oprogramowania kompatybilnego z systemem operacyjnym użytkownika. Mowa przede wszystkim o oprogramowaniu Office zapewniając efektywną i wydajną pracę biurową. O owocne spotkania biznesowe zadba aplikacja Microsoft Teams, natomiast integracja z platformą Azure, Visual Studio oraz Visio umożliwi szybką implementację usprawnień informatycznych przez zespół programistów. Nie należy zapominać o dedykowanej przeglądarce Edge. Została zaprojektowana z myślą o bezpieczeństwie, szybkości i lepszej kompatybilności z nowoczesnymi standardami webowymi, jest domyślnie zintegrowana z systemem Windows. Oferuje ona bezproblemową synchronizację zakładek, haseł i ustawień między urządzeniami, a także zaawansowane funkcje takie jak Kolekcje, które pomagają organizować i udostępniać treści z sieci.

Sortuj