Wzorowa oferta na laptopy dla Nauczyciela!
Wzorowa oferta na laptopy dla Nauczyciela! sprawdź
close Kontakt
ID Produktu: 76456
Producent: Microsoft
Gwarancja: -
Centrum pomocy Pobierz
PDF
Bestseller
Windows11Pro
ID Produktu:
76456
749,00 zł
netto: 608,94 zł
Produkt dostępny Dowiedz się więcej
Dostawa 9,00 zł Dowiedz się więcej
Raty Santander
Raty w Santander już od 17,73 zł Pierwsza rata za 5 miesięcy - oblicz

Omówienie

Windows 11 Pro

Odkryj Windows 11 Pro

Nowy standard w wielu dziedzinach

W Microsoft Windows 11 Pro wprowadzono wiele usprawnień, które znacząco podniosą np. efektywność pracowników firmy. Osiągnięcie tego jest możliwe między innymi dzięki opcji zastosowania indywidualnych ustawień dla wirtualnych pulpitów. Pozwala to na utrzymanie porządku wśród dokumentów i aplikacji dla odmiennych projektów - wystarczy tylko rzut oka w celu ich odnalezienia. Łatwiejsze stało się również organizowanie programów na ekranie monitora. Ich predefiniowane układy to nie tylko prostota w porządkowaniu, ale też szybkość w przywracaniu ich do pożądanego stanu. Dzieje się tak z powodu automatycznego grupowania takich okien, które można jednocześnie przywołać po ich wcześniejszej minimalizacji. Na liście udoskonaleń Windows 11 Pro znajduje się także wiele innych, równie atrakcyjnych zmian.

Łatwa organizacja pracy

Zwiększony komfort obsługi dotykowej

Informacje w zasięgu ręki

Poprawa bezpieczeństwa i kooperacji

Łatwa organizacja pracy

Windows 11 udostępnia swoim użytkownikom nowe sposoby wyświetlania wielu treści jednocześnie na pojedynczym ekranie. Możliwość zastosowania indywidualnych ustawień dla każdego ze stworzonych pulpitów wirtualnych pozwala łatwiej się odnaleźć. Rozmieszczenie na nich aplikacji zawierających treści dotyczące odmiennych projektów jest jedną z propozycji ich wykorzystania. Dostępne są także predefiniowane ustawienia okien programów na monitorze komputera. Pozwalają one na automatyczne rozmieszczenie ich w kilku dostępnych układach, jak np. dwa lub trzy* obok siebie, czy też cztery w kształcie szachownicy.

* wymaga ekranu z matrycą o szerokości 1920 pikseli

Łatwa organizacja pracy

Zwiększony komfort obsługi dotykowej

Windows 11 wprowadza wiele zmian dotyczących obsługi dotykowej komputerów, które znacząco podniosą wygodę korzystania z tej formy interakcji. Jako przykład posłużyć może tutaj nowa metoda przemieszczania kursora podczas edycji tekstu. Wystarczy bowiem przytrzymać palcem spację, a następnie przesunąć po niej, aby nim poruszyć. Większość aspektów dotyczących klawiatury ekranowej podlega teraz regulacji wedle upodobań i potrzeb użytkownika urządzenia. Mowa tutaj np. o jej rozmiarach jako całości oraz poszczególnych elementów, jakimi są klawisze i czcionki. Wprowadzone zmiany w odstępach między ikonami oraz opcjami w menu mają na celu podniesienie komfortu obsługi. Jest to szczególnie istotne dla ludzi o dużych dłoniach.

Zwiększony komfort obsługi dotykowej

Informacje w zasięgu ręki

Windows 11 może dostarczyć swojemu użytkownikowi informacje, których ten potrzebuje, bez konieczności ich własnoręcznego wyszukiwania. Dzięki nowym widgetom możliwe jest np. śledzenie notowań giełdowych dla wybranych spółek. Podobnie sytuacja ma się odnośnie najświeższych wiadomości na portalach dziennikarskich, harmonogramu zadań na konkretny dzień etc. Zastosowanie mechanizmów sztucznej inteligencji sprawia, że ulegną one także automatycznemu dostosowaniu zależnie od tego, jak zachowuje się sam użytkownik. Podobne zaimplementowano również w pasku wyszukiwania, co znacząco podniosło jego szybkość oraz skuteczność. Oznacza to np. łatwe odnajdywanie potrzebnych w danym momencie dokumentów, nawet tych, które umieszczono w katalogu archiwalnym itd.

Informacje w zasięgu ręki

Poprawa bezpieczeństwa i kooperacji

Windows 11 jeszcze lepiej chroni swoich użytkowników przed zagrożeniami. Odpowiedzialne są za to między innymi: lepsze wykorzystywanie wbudowanych modułów TPM, a także zabezpieczenia oparte na wirtualizacji (VBS). Druga z wskazanych opcji jest szczególnie istotna, ponieważ znacząco wspomaga ochronę komputera przed atakami złośliwego oprogramowania. Ideą jej działania jest odseparowanie mechanizmów ochrony w wyznaczonym sektorze pamięci, dzięki czemu wirusy nie mogą zaburzyć ich pracy. Windows 11 ułatwia również komunikowanie się z współpracownikami, znajomymi i rodzina. Jest to możliwe dzięki domyślnej obecności aplikacji Teams, która pozwala między innymi na przeprowadzenie wideorozmowy, odbycie czatu, wysłanie SMS-a etc.

Poprawa bezpieczeństwa i kooperacji

Specyfikacja techniczna

Produkt

Typ oprogramowania System operacyjny
Rodzina oprogramowania Windows 11 Pro
Typ licencji Nowa licencja
Rodzaj licencji oprogramowania Brak ograniczeń
Czas trwania licencji Nieograniczony
Liczba użytkowników przewidziana w licencji 1
Liczba urządzeń przewidziana w licencji 1
Wersja produktu OEM
Architektura oprogramowania 64-bit
Typ nośnika oprogramowania Płyta DVD
Wersja językowa polska