Wzorowa oferta na laptopy dla Nauczyciela!
Wzorowa oferta na laptopy dla Nauczyciela! sprawdź
close Kontakt
ID Produktu: 76453
Producent: Microsoft
Gwarancja: -
Centrum pomocy Pobierz
PDF
Bestseller
Windows 11 Home
ID Produktu:
76453
599,00 zł
netto: 486,99 zł
Produkt dostępny Dowiedz się więcej
Dostawa 9,00 zł Dowiedz się więcej
Raty Santander
Raty w Santander już od 14,18 zł Pierwsza rata za 5 miesięcy - oblicz

Omówienie

Windows 11 Home

Odkryj Windows 11 Home

System dostosowany do użytkownika

System operacyjny Microsoft Windows 11 Home posiada wszelkie udogodnienia i opcje, które umożliwią użytkownikowi rozwój oraz odkrywanie nowych doznań. Świetnym przykładem tego jest funkcja AutoHDR, której efektywnym zadaniem jest nadanie starszym grom komputerowym nowego, lepszego wyglądu. Gwarantuje to zatem uzyskanie odmiennych doznań wizualnych z czegoś, co każdy zapalony gracz powinien znać doskonale - jego biblioteki ulubionych tytułów. Implementacja i wykorzystanie widgetów pozwala natomiast łatwo sprawdzić najnowsze informacje na interesujące tematy. Mowa tutaj zarówno o prognozie pogody na nadchodzący dzień, jak i o najnowszych artykułach na ulubionych portalach. Te dwa przykłady to jednak nie koniec ich możliwości, a jedynie mała próbka nowych funkcji Windows 11 Home.

Udoskonalona organizacja

Nowa jakość rozrywki

Usprawnienia obsługi dotykowej

Łatwe wyszukiwanie informacji

Udoskonalona organizacja

Windows 11 pozwala swoim użytkownikom na precyzyjną organizację otwartych aplikacji na jednym lub wielu ekranach. Ich jednoczesne wyświetlanie obok siebie usprawniono - dostępne są predefiniowane schematy, automatycznie ustawiające okna w odpowiedni sposób. Umożliwi to np. pokazanie trzech w jednym rzędzie* lub też czterech w układzie po dwie pary (tzw. szachownica). Tak ułożone programy można łatwo też przywrócić po minimalizacji, ponieważ Windows 11 zapamiętuje je jako grupy widoczne na pasku zadań. Wirtualne pulpity, z opcją zastosowania indywidualnych ustawień, jeszcze bardziej ułatwiają odnajdywanie się w natłoku otwartych aplikacji.

* wymaga ekranu z matrycą o szerokości 1920 pikseli

Udoskonalona organizacja

Nowa jakość rozrywki

Funkcja AutoHDR, wbudowana w Windows 11, pozwala uzyskać nowe, lepsze doznania z wyświetlanych na ekranie scen z gier komputerowych. Umożliwia ona bowiem nadanie nowej jakości grafiki w tytułach, które nie wspierają natywnie technologii HDR. Oznacza to, że wszyscy mogą dzięki temu cieszyć się ostrzejszym obrazem i żywszymi kolorami*. DirectStorage jest natomiast technologią, której zastosowanie skróci czas ładowania gier, pozwalając zwiększyć ilość szczegółów przedstawianego w nich świata.

* wymaga monitora z certyfikacją HDR

Nowa jakość rozrywki

Usprawnienia obsługi dotykowej

W Windows 11 wprowadzono zmiany, które sprawią, że obsługiwanie go dotykowo stanie się zarówno przyjemniejsze, jak i szybsze. Aby zredukować ilość przypadkowych kliknięć w niewłaściwe ikony, powiększone zostały odstępy między nimi. Podobne rozwiązanie zastosowano także odnośnie opcji i funkcji w oknach systemowych. Zwiększeniu uległ również zakres dostosowania klawiatury ekranowej do własnych upodobań. Możliwe jest np. całościowe jej powiększenie i pomniejszenie, a także zrobienie tego samego dla klawiszy i czcionki widocznej na nich. Ułatwiono też przykładowo poruszanie kursora tekstu poprzez przesuwanie palcem po spacji.

Usprawnienia obsługi dotykowej

Łatwe wyszukiwanie informacji

Windows 11 udostępnia swoim użytkownikom możliwość korzystania z tzw. widgetów, które stanowić mogą istotne udogodnienie dla wielu ludzi. Pozwalają one bowiem na łatwe sprawdzenie informacji takich jak prognoza pogody, najnowsze wydarzenia sportowe itp. Będą one również dostosowywać się do zainteresowań właściciela komputera, dzięki zastosowaniu w nich mechanizmów sztucznej inteligencji. Podobne wykorzystano również w pasku wyszukiwania, który dzięki temu stał się o wiele szybszy oraz skuteczniejszy. Zapobiegnie to sytuacjom, gdzie użytkownik np. zapisał plik w niewłaściwym folderze i nie może go odnaleźć z powodu dużej ilości podobnych dokumentów.

Łatwe wyszukiwanie informacji

Specyfikacja techniczna

Produkt

Typ oprogramowania System operacyjny
Rodzina oprogramowania Windows 11 Home
Typ licencji Nowa licencja
Rodzaj licencji oprogramowania Brak ograniczeń
Czas trwania licencji Nieograniczony
Liczba użytkowników przewidziana w licencji 1
Liczba urządzeń przewidziana w licencji 1
Wersja produktu OEM
Architektura oprogramowania 64-bit
Typ nośnika oprogramowania Płyta DVD
Wersja językowa polska