Stworzone dla Ambitnych Firm - Laptopy HP ProBook oraz EliteBook teraz do 500zł taniej!
Stworzone dla Ambitnych Firm - Laptopy HP ProBook oraz EliteBook teraz do 500zł taniej! Sprawdź
close Kontakt
Kategorie
Filtry

Znaleziono produktów:: 6
Cena
-
Rodzina procesora
Przekątna matrycy
-
[6]
Standard matrycy
[6]
Technologia ekranu
IPS
[6]
Częstotliwość odświeżania matrycy
[6]
Zainstalowana pojemność pamięci RAM
[3]
[3]
Pojemność dysku
[2]
[2]
[2]
Seria karty dedykowanej
Model karty dedykowanej
Podświetlenie klawiatury
Wersja systemu operacyjnego
[6]
Gwarancja
Waga produktu
-
Producent
[6]
Rodzina produktu
[6]
Seria produktu
[6]
Model produktu
Klasa produktu
[6]
Przeznaczenie
[6]
Producent procesora
[6]
Model procesora
Liczba rdzeni procesora
Liczba rdzeni performance
[6]
Liczba rdzeni efficient
[6]
Taktowanie rdzeni procesora
Taktowanie trybu turbo procesora
Pamięć cache procesora
[6]
Rozdzielczość matrycy
Powłoka matrycy
[6]
Ilość slotów pamięci RAM
2
[6]
Ilość wolnych slotów pamięci RAM
0
[6]
Możliwość rozbudowy pamięci RAM do
[6]
Częstotliwość pamięci RAM
[6]
Technologia wykonania pamięci RAM
Ilość zainstalowanych dysków
[6]
Typ dysku
SSD
[6]
Pojemność dysku podstawowego
[2]
[2]
[2]
Interfejs dysku
Producent karty zintegrowanej
[6]
Model karty zintegrowanej
Producent karty dedykowanej
[6]
Pamięć karty dedykowanej
[6]
Technologia pamięci karty dedykowanej
[6]
TGP dedykowanej karty graficznej
Karta sieciowa przewodowa
Typ bezprzewodowej karty sieciowej
Bluetooth
5.0
[6]
HDMI
USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps)
[6]
USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps)
[6]
Thunderbolt
RJ-45 [LAN]
[6]
Wyjście słuchawkowe
[6]
Wejście mikrofonu
[6]
Karta dźwiękowa
[6]
Ilość głośników
2
[6]
Kamera
[6]
Wbudowany mikrofon
Tak
[6]
Układ klawiatury
Panel numeryczny klawiatury
Tak
[6]
Typ urządzenia wskazującego
[6]
Technologia wykonania baterii
Ilość komór baterii
Pojemność baterii
[6]
Gniazdo linki zabezpieczającej
Tak
[6]
Typ gwarancji
Rodzaj gwarancji
Czas trwania gwarancji
Materiał wykonania obudowy
Kolor obudowy
[6]
Kolor pokrywy
[6]
Kolor klawiatury
[6]
Kolor ramki matrycy
[6]
Sortuj
z 1
Omówienie Specyfikacja techniczna
4 799,00 zł
netto: 3 901,63 zł
Omówienie Specyfikacja techniczna
4 949,00 zł
netto: 4 023,58 zł
Omówienie Specyfikacja techniczna
5 249,00 zł
netto: 4 267,48 zł
Omówienie Specyfikacja techniczna
5 099,00 zł
netto: 4 145,53 zł
Omówienie Specyfikacja techniczna
5 549,00 zł
netto: 4 511,38 zł
Omówienie Specyfikacja techniczna
5 249,00 zł
netto: 4 267,48 zł
Pokaż

Acer Nitro 5 – przekracza oczekiwania pod wieloma względami

Seria laptopów Acer Nitro 5 oferuje graczom naprawdę przystępne konfigurację sprzętowe w nie przyprawiających o ból głowy cenach. Nie tylko to, ale potrafią zaskoczyć dodatkowymi rzeczami, których niektórzy się nie spodziewają. Jedną z nich jest wydajny układ chłodzenia, pozwalający grać przez długi czas, bez zauważalnych spowolnień wynikających z przegrzania. Jest to chyba największa zaleta w oczach każdego zapalonego amatora gier. Do kompletu wydajnych CPU i GPU można także otrzymać matrycę o wysokiej częstotliwości odświeżania. Pozwoli to nie tylko poprawić wyniki w tytułach e-sportowych, ale przede wszystkim cieszyć się płynniejszą animacją każdej wykonywanej czynności. 

Wydajność wspierana nowoczesnymi technologiami

Sercem każdego laptopa Acer Nitro 5 są procesory firmy Intel lub AMD. W obu przypadkach oferują one bardzo dobrą wydajność i sprawne przetwarzanie zadań. Dopełnieniem tych CPU jest wydajna pamięć RAM o wysokich częstotliwościach, która pozwala na swobodną pracę z wieloma jednocześnie działającymi programami. Dzięki zastosowanym kartom graficznym, użytkownicy mogą cieszyć się np. bogatymi w detale scenami z gier. Połączenie tego z ekranami o wysokich częstotliwościach odświeżania sprawi, że animacje będą niezwykle przyjemne dla oka. Przechowywanie danych umożliwia dysk twardy charakteryzujący się trwałością i dobrymi parametrami zapisu oraz odczytu. To właśnie dzięki tym cechom, gry uruchamiają się błyskawicznie.

Intrygujący, nowoczesny design

Acer Nitro 5 zaprojektowano tak, aby dawać graczom pełnie możliwości. Oprócz bardzo dobrej specyfikacji, pochylono się również nad wyglądem obudowy i designem urządzenia, który (według nas) zasługuje na docenienie. Design opiewa w ostre kształty, nadające Nitro 5 agresywnego, gamingowego charakteru. Ciemne kolory obudowy i kontrastujące dodatki to bardzo dobre połączenie, które sprawia, że Nitro 5 wygląda również elegancko. Po otwarciu laptopa dostrzec można dużą, ergonomiczną klawiaturę, która wypełnia niemal całą szerokość urządzenia. Podświetlenie klawiatury to ukłon w stronę graczy, którzy siadają do rozgrywki po zmierzchu. Dzięki podświetleniu RGB użytkownik może spersonalizować swoje urządzenie, wybierając ulubiony kolor. Ciekawe akcenty najczęściej używanych przycisków klawiatury również zasługują na docenienie. Niewielkie ramki okalające ekran sprawiają natomiast wrażenie, że wyświetlacz wypełnia całość dostępnej dla niego powierzchni. 

Szybki, nawet przy dużym obciążeniu

W przypadku serii Acer Nitro 5 warto również wspomnieć o chłodzeniu. Zastosowany układ nie pozwoli na przegrzewanie się podzespołów. Dzięki temu nie doświadczysz spadku wydajności spowodowanego przegrzaniem komputera. Wydajne chłodzenie posiada również inne, pozytywne cechy. Odpowiednie odprowadzanie ciepła powoduje, że obudowa komputera nie nagrzewa się, a co za tym idzie, komfort podczas korzystania z laptopa będzie cały czas taki sam. Komputery przenośne Acer Nitro 5 to urządzenia, którymi zdecydowanie warto się zainteresować. Bardzo dobre podzespoły, w połączeniu z wydajnym chłodzeniem i czytelnym ekranem powoduje, że jest to ciekawa propozycja dla użytkowników, którzy oczekują ponadprzeciętnej mocy. Wielkość i zróżnicowanie oferty komputerów tej serii sprawia, że każdy znajdzie sprzęt spełniający jego wymagania i mieszczący się w określonym budżecie. Ze względu na parametry laptopa i dobry stosunek ceny do jakości jest to również bardzo kuszącą ofertą dla osób pracujących kreatywnie. Programy graficzne czy programy do obróbki wideo nie stanowią dla tego urządzenia problemu.

Najlepsze laptopy serii Acer Nitro 5 - kwiecień 2023

1. Acer Nitro 5 NH.QGZEP.009

Laptop Acer Nitro 5 o kodzie producenta NH.QGZEP.009 jest produktem o przeznaczeniu gamignowym. Wyposażono go w procesor AMD® Ryzen™ 5 6600H, pamięć RAM o pojemności 16 GB oraz dysk 512 GB SSD. Matowa, 15,6" matryca Full HD pozwala na wyświetlenie obrazu o maksymalnej rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli. Zastosowane układy graficzne – Zintegrowany: AMD® Radeon™ 680M, Dedykowany: NVIDIA® GeForce RTX 3060. Łączność bezprzewodową zapewnia karta pracująca w standardzie WiFi 6E (802.11 ax). Czarny kolor pokrywy oraz obudowy laptopa to dominujące barwy w jego designie, a waga notebooka to około 2,50 kg. Materiał wykorzystany do konstrukcji jego obudowy to tworzywo sztuczne. Produkt objęty jest gwarancją Carry-In/Door-To-Door (Naprawa w serwisie) producenta, a okres obowiązywania to 24 miesiące. Dodatkowe informacje: Częstotliwość odświeżania ekranu 165 Hz, podświetlenie RBG klawiatury, moduł Bluetooth 5.2.

2. Acer Nitro 5 NH.QFWEP.003

Laptop Acer Nitro 5 o kodzie producenta NH.QFWEP.003 jest produktem o przeznaczeniu gamignowym. Wyposażono go w procesor Intel® Core™ i5-12500H o taktowaniu 3,3 GHz, pamięć RAM o pojemności 8 GB oraz dysk 512 GB SSD. Matowa, 17,3" matryca Full HD pozwala na wyświetlenie obrazu o maksymalnej rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli. Zastosowane układy graficzne – Zintegrowany: Intel® Iris Xe Graphics, Dedykowany: NVIDIA® GeForce RTX 3060. Łączność bezprzewodową zapewnia karta pracująca w standardzie WiFi 6 (802.11 ax). Czarny kolor pokrywy oraz obudowy laptopa to dominujące barwy w jego designie, a waga notebooka to około 3,00 kg. Materiał wykorzystany do konstrukcji jego obudowy to tworzywo sztuczne. Produkt objęty jest gwarancją Carry-In/Door-To-Door (Naprawa w serwisie) producenta, a okres obowiązywania to 24 miesiące. Dodatkowe informacje: Częstotliwość odświeżania ekranu 165 Hz, podświetlenie RBG klawiatury, moduł Bluetooth 5.2.

3. Acer Nitro 5 NH.QGZEP.008

Laptop Acer Nitro 5 o kodzie producenta NH.QGZEP.008 jest produktem o przeznaczeniu gamignowym. Wyposażono go w procesor AMD® Ryzen™ 7 6800H, pamięć RAM o pojemności 16 GB oraz dysk 512 GB SSD. Matowa, 15,6" matryca Full HD pozwala na wyświetlenie obrazu o maksymalnej rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli. Zastosowane układy graficzne – Zintegrowany: AMD® Radeon™ 680M, Dedykowany: NVIDIA® GeForce RTX 3060. Łączność bezprzewodową zapewnia karta pracująca w standardzie WiFi 6E (802.11 ax). Czarny kolor pokrywy oraz obudowy laptopa to dominujące barwy w jego designie, a waga notebooka to około 2,50 kg. Materiał wykorzystany do konstrukcji jego obudowy to tworzywo sztuczne. Produkt objęty jest gwarancją Carry-In/Door-To-Door (Naprawa w serwisie) producenta, a okres obowiązywania to 24 miesiące. Dodatkowe informacje: Częstotliwość odświeżania ekranu 165 Hz, podświetlenie RBG klawiatury, moduł Bluetooth 5.2.

Sortuj