Wzorowa oferta na laptopy dla Nauczyciela!
Wzorowa oferta na laptopy dla Nauczyciela! sprawdź
close Kontakt
Sortuj
z 2
Omówienie Specyfikacja techniczna
199,00 zł
netto: 161,79 zł
Omówienie Specyfikacja techniczna
250,62 zł
netto: 203,76 zł
Omówienie Specyfikacja techniczna
165,40 zł
netto: 134,47 zł
Omówienie Specyfikacja techniczna
159,65 zł
netto: 129,80 zł
Omówienie Specyfikacja techniczna
407,56 zł
netto: 331,35 zł
Omówienie Specyfikacja techniczna
165,40 zł
netto: 134,47 zł
Omówienie Specyfikacja techniczna
260,25 zł
netto: 211,59 zł
Omówienie Specyfikacja techniczna
279,11 zł
netto: 226,92 zł
Omówienie Specyfikacja techniczna
133,46 zł
netto: 108,50 zł
Omówienie Specyfikacja techniczna
260,25 zł
netto: 211,59 zł
Omówienie Specyfikacja techniczna
220,14 zł
netto: 178,98 zł
Omówienie Specyfikacja techniczna
260,25 zł
netto: 211,59 zł
Omówienie Specyfikacja techniczna
234,78 zł
netto: 190,88 zł
Pokaż

Poly Blackwire - doskonała jakość dźwięku i komfort w jednym

Słuchawki Poly Blackwire to wyjątkowy przykład połączenia innowacyjnej technologii, doskonałej jakości dźwięku oraz niezrównanego komfortu noszenia. Tą linię słuchawek stworzył renomowany producent sprzętu audio i komunikacyjnego - firma Poly (dawniej znana jako Plantronics). Od lat jest ona liderem w swojej dziedzinie urządzeń. Seria Blackwire to kolejna odsłona ich zaangażowania w dostarczanie produktów spełniających najwyższe standardy. Komfort korzystania ze słuchawek jest priorytetem dla producenta. Dzięki zaawansowanym rozwiązaniom projektowym, lekkiej konstrukcji, miękkim nausznikom i regulowanym pałąkom, użytkownicy mogą cieszyć się niezrównanym komfortem przez cały dzień. 

Zaawansowana Jakość Dźwięku

Seria Blackwire wyróżnia się doskonałą jakością audio. Dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologii, słuchawki oferują czyste, wyraźne i naturalne brzmienie. Bez względu na to, czego aktualnie się podejmujesz, doświadczysz każdego dźwięku w najwyższej jakości. Wpływa to także na szerokie możliwości zastosowania. Słuchawki idealnie nadają się do pracy zdalnej, telekonferencji, rozmów biznesowych, słuchania muzyki czy oglądania filmów. Dzięki zintegrowanym mikrofonom z funkcją redukcji szumów, Twój głos będzie wyraźnie słyszalny, nawet w hałaśliwym otoczeniu. Serię Blackwire wyposażono także w wiele technologii, które wpływają na jakość rozmowy podczas pracy. Mowa między innymi o tłumieniu hałasów otoczenia, eliminacji nagłych skoków głośności rozmów, czy cyfrowym przetwarzaniu sygnałów.

Komfort Przez Cały Dzień

Ważnym aspektem każdych słuchawek jest komfort noszenia, zwłaszcza jeśli są one użytkowane przez dłuższy czas. Słuchawki Blackwire zaprojektowano z myślą o tym, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przez cały dzień. Regulowane pałąki i miękkie nauszniki gwarantują wygodne dopasowanie do każdej głowy. Dodatkowym udogodnieniem jest lekka konstrukcja, która minimalizuje uczucie zmęczenia, nawet podczas długotrwałego użytkowania. Przy jednoczesnej wygodzie użytkowania, słuchawki cechują się także solidną konstrukcją. Wykonane z wysokiej jakości materiałów, odporne na uszkodzenia mechaniczne i codzienne zużycie. Dzięki temu są gotowe sprostać wymaganiom nawet najbardziej intensywnego trybu pracy.

Współpraca z Różnymi Platformami

Seria Blackwire charakteryzuje się kompatyblinością z wieloma platformami komunikacyjnymi, takimi jak Skype, Microsoft Teams, Zoom i wiele innych. Dzięki temu możesz swobodnie korzystać z ulubionych narzędzi do komunikacji online, w pełni wykorzystując potencjał tych słuchawek. Jednocześnie sterowanie nimi jest niezwykle intuicyjne. Zintegrowane przyciski pozwalają na łatwe regulowanie głośności, wyciszanie dźwięku oraz odbieranie/kończenie połączeń bez konieczności sięgania do urządzenia sterującego. Oszczędza to czas i pozwala skupić się na ważnych zadaniach. Wszystkie opisywane cechy serii Blackwire sprawiają, że stanowią one pewny wybór dla wymagających użytkowników. Wcześniej wspomniane technologie zapewnią, aby do rozmówcy docierał czysty i wyraźny głos użytkownika. Opcjonalny dedykowany futerał pozwoli na łatwy transport słuchawek bez obaw o przypadkowe uszkodzenia.

Najlepsze słuchawki do wideokonferencji Poly Blackwire - Maj 2024

1. Słuchawki przewodowe Poly Blackwire C3215 USB-C - 209750-201

Poly Blackwire C3215 to słuchawki Nauszne. Przewodowa łączność jest główną metodą ich komunikacji z źródłem emitowanego dźwięku. Wśród zaimplementowanych w nie technologii i funkcji znaleźć można: DSP - Cyfrowe przetwarzanie sygnału, SoundGuard - Eliminacja nagłych skoków głośności rozmów, . Czarny, Pomarańczowy jest kolorem dominującym tego produktu.

2. Słuchawki przewodowe HP Poly Blackwire 3220 Stereo USB-A - 80S02AA

HP Inc. Blackwire C3220 to słuchawki Nauszne. Przewodowa łączność jest główną metodą ich komunikacji z źródłem emitowanego dźwięku. Wśród zaimplementowanych w nie technologii i funkcji znaleźć można: DSP - Cyfrowe przetwarzanie sygnału, SoundGuard - Eliminacja nagłych skoków głośności rozmów, . Czarny, Pomarańczowy jest kolorem dominującym tego produktu.

3. Słuchawki przewodowe HP Poly Blackwire 3320 Stereo USB-A - 76J16AA

HP Inc. Blackwire 3320 to słuchawki Nauszne. Przewodowa łączność jest główną metodą ich komunikacji z źródłem emitowanego dźwięku. Wśród zaimplementowanych w nie technologii i funkcji znaleźć można: SoundGuard - Eliminacja nagłych skoków głośności rozmów, . Czarny, Pomarańczowy jest kolorem dominującym tego produktu.

Sortuj