Laptop Lenovo ThinkPad T14s Gen 4 21F8002FPB R7 PRO 7840U 14" WUXGA 32GB 1000SSD Int W11Pro
180064
Promocje
Omówienie Lenovo ThinkPad T14s Gen 4 (AMD) 21F8002FPB
Odkryj ThinkPad T14s Gen 4
Efektywna praca w każdym miejscu
Lenovo ThinkPad T14s Gen 4 to biznesowy laptop, który cechuje styl i wydajność. Zaawansowany procesor AMD Ryzen™ serii 7000 pozwala na wykonywanie nawet najbardziej wymagających zadań. Dotyczy to zarówno realizacji jednego, jak i wielu projektów w tym samym czasie. Małe wymiary oraz waga komputera to kluczowe cechy dla użytkowników, którzy często podróżują, bądź wychodzą z biura na spotkania. Zapewniają one również możliwość komfortowej pracy w miejscach takich jak przedziały pociągów lub miejsca w samolocie. Energooszczędność wspomnianych CPU, połączona z pojemną baterią komputera, zagwarantuje długi czas pracy we wspomnianych sytuacjach. Ekran o rozmiarze 14-stu cali, o standardowej rozdzielczości 1920x1200 pikseli, wyświetla obraz w wysokiej jakości. Opcjonalne zabezpieczenia w postaci np. czytnika linii papilarnych staną na straży istotnych danych firmy.
Odkryj AMD Ryzen™ AI
Przyszłość komputerów staje się jeszcze lepsza
Dzięki komputerom napędzanym procesorami z AMD Ryzen™ AI, użytkownicy posiadają klucz do odblokowania wielu magicznych doświadczeń. Ta jednostka NPU odblokowuje zupełnie nowy poziom wydajności pracy, współpracy i innowacji. Wpłynie ona w ten sposób pozytywnie na wiele aspektów codziennego życia. Programiści skorzystają z sztucznej inteligencji dla szybszego tworzenia kodu i rozwiązywania napotkanych problemów. Twórcy dostarczą bardziej pomysłowe i angażujące treści. Właściciele firm będą mogli usprawnić je dzięki narzędziom do optymalizacji przepływu pracy. To jedynie kilka potencjalnych przykładów wykorzystania sztucznej inteligencji.
Codzienne i niecodzienne zastosowania
Funkcje Windows Studio Effects, opierające się na sztucznej inteligencji, pozwolą na cieszenie się ulepszonymi efektami wizualnymi. Podobne rozwiązania mogą również służyć wzmocnieniu stopnia ochrony prywatnych danych użytkowników komputerów. SI pozytywnie wpłynie na takie czynności jak automatyczne obracanie/przybliżanie obrazu w trakcie wideokonferencji lub aplikowanie wysokiej jakości rozmyć tła. AMD Ryzen™ AI oferuje rozwiązanie, dzięki któremu użytkownicy mogą przygotować się na aplikacje i obciążenia związane ze sztuczną inteligencją. Dotyczy to zarówno obecnie dostępnych, jak i potencjalnie nadchodzących zastosowań.
Specyfikacja techniczna Lenovo ThinkPad T14s Gen 4 (AMD) 21F8002FPB
Produkt | |
| Producent | Lenovo |
| Rodzina produktu | ThinkPad |
| Seria produktu | ThinkPad T |
| Model produktu | ThinkPad T14s Gen 4 (AMD) |
| Kod producenta (MPN) | 21F8002FPB |
| EAN / GTIN-13 | 197532572072 |
| Klasa produktu | Laptop |
| Przeznaczenie | Biznes |
Procesor | |
| Producent procesora | AMD |
| Rodzina procesora | Ryzen™ 7 PRO |
| Model procesora | Ryzen™ 7 PRO 7840U |
| Liczba rdzeni procesora | osiem |
| Taktowanie rdzeni procesora | 3,3 GHz |
| Taktowanie trybu turbo procesora | 5,1 GHz |
| Pamięć cache procesora | 16 MB |
| Wbudowane NPU | AMD Ryzen™ AI |
Matryca | |
| Przekątna matrycy | 14'' |
| Standard matrycy | WUXGA |
| Rozdzielczość matrycy | 1920 x 1200 |
| Powłoka matrycy | Matowa |
| Technologia ekranu | IPS |
| Jasność matrycy | 400 nit |
| Kontrast | 800:1 |
| Pokrycie palety barw | 100% sRGB |
| Częstotliwość odświeżania matrycy | 60 Hz |
Pamięć RAM | |
| Zainstalowana pojemność pamięci RAM | 32 GB |
| Ilość slotów pamięci RAM | 0 |
| Możliwość rozbudowy pamięci RAM do | Brak |
| Częstotliwość pamięci RAM | 6400 MHz |
| Technologia wykonania pamięci RAM | LPDDR5X |
Dysk | |
| Ilość zainstalowanych dysków | 1 szt |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność dysku podstawowego | 1000 GB |
| Interfejs dysku | M.2 (PCIe/NVMe Gen 4) |
Karta graficzna | |
| Producent karty zintegrowanej | AMD |
| Model karty zintegrowanej | Radeon™ 780M |
| Model karty dedykowanej | Brak |
Komunikacja | |
| Typ bezprzewodowej karty sieciowej | WiFi 6E (802.11 ax) |
| Bluetooth | 5.3 |
| Wbudowany modem | Możliwość wbudowania |
Interfejsy WE/WY | |
| HDMI | 1 szt - HDMI 2.1 |
| USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) | 2 szt |
| USB 4 typ C | 2 szt (40Gbps, z Display Port) |
| Wyjście słuchawkowe | Combo |
| Wejście mikrofonu | Combo |
Multimedia | |
| Karta dźwiękowa | HD Audio |
| Ilość głośników | 2 |
| Moc głośników | 2 W |
| Producent głośników | Dolby® Audio™ |
| Kamera | 5,0 Mpix + IR przód |
| Przesłona kamery | Tak |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
Klawiatura / Urządzenia wskazujące | |
| Układ klawiatury | Qwerty (International) |
| Podświetlenie klawiatury | Tak - podświetlenie białe |
| Odporność na zachlapanie klawiatury | Tak |
| Typ urządzenia wskazującego | Touchpad |
| Typ dodatkowego urządzenia wskazującego | Trackpoint |
System operacyjny | |
| Wersja systemu operacyjnego | Windows 11 Pro |
| Architektura systemu | 64 bit |
| Wersja językowa systemu operacyjnego | polska |
Akumulator | |
| Technologia wykonania baterii | Litowo-polimerowa |
| Pojemność baterii | 57 Wh |
| Moc zasilacza | 65 W |
Zabezpieczenia | |
| Gniazdo linki zabezpieczającej | Tak |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Czytnik Smart Card | Tak |
| Szyfrowanie TPM | Tak |
Zarządzanie | |
| Możliwość zarządzania | Tak |
| AMD DASH | Tak |
Gwarancja | |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Rodzaj gwarancji | Premier Support (Naprawa u klienta ze wsparciem technicznym 24/7) |
| Czas trwania gwarancji | 36 miesięcy |
| Szczegółowe warunki gwarancji | Pobierz |
Właściwości fizyczne | |
| Materiał wykonania obudowy | Aluminium, Włókno węglowe |
| Wzmocniona konstrukcja | Tak |
| Certyfikaty | ENERGY STAR® 8.0, EPEAT™ Gold, ErP Lot 6/26, Eyesafe® Certified 2.0, MIL-STD-810H, RoHS compliant, TCO Certified 9.0 |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Kolor pokrywy | Czarny |
| Kolor klawiatury | Czarny |
| Kolor ramki matrycy | Czarny |
| Waga produktu | 1,26 kg |
| Wysokość (mm) | 17 |
| Szerokość (mm) | 318 |
| Głębokość (mm) | 227 |
Uwagi | |
| Dodatkowe informacje | Laptop jest wyposażony w matrycę IPS o niskim zużyciu energii. |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | Lenovo Group Limited; 23rd Floor, Lincoln House, Taikoo Place, 979 King's Road, Quarry Bay, Hong Kong S.A.R. of China |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | Lenovo (Slovakia), Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovakia, [email protected] |