Sprawdź inne produkty w kategorii Laptopy
Laptopy
Seria komputerów Nitro 5 oferuję graczom naprawdę przystępne konfigurację sprzętowe w cenach, które nie przyprawiają o ból głowy. Nie tylko to, ale potrafią zaskoczyć dodatkowymi rzeczami, których niektórzy się nie spodziewają. Jedną z nich jest wydajny układ chłodzenia, pozwalający grać przez długi czas, bez zauważalnych spowolnień wynikających z przegrzania. Jest to chyba największa zaleta w oczach każdego zapalonego amatora gier. Do kompletu wydajnych CPU i GPU można także otrzymać matrycę o wysokiej częstotliwości odświeżania. Pozwoli to nie tylko poprawić wyniki w tytułach e-sportowych, ale przede wszystkim cieszyć się płynniejszą animacją każdej wykonywanej czynności.
Produkt | |
| Producent | Acer |
| Rodzina produktu | Nitro |
| Seria produktu | Nitro 5 |
| Model produktu | Nitro 5 AN515-44 |
| Kod producenta (MPN) | NH.Q9HEP.00A |
| EAN / GTIN-13 | 4710180957785 |
| Klasa produktu | Laptop |
| Przeznaczenie | Gaming |
Procesor | |
| Producent procesora | AMD |
| Rodzina procesora | Ryzen™ 7 |
| Model procesora | Ryzen™ 7 4800H |
| Liczba rdzeni procesora | osiem |
| Taktowanie rdzeni procesora | 2,9 GHz |
| Taktowanie trybu turbo procesora | 4,2 GHz |
| Pamięć cache procesora | 8 MB |
Matryca | |
| Przekątna matrycy | 15,6'' |
| Standard matrycy | Full HD |
| Rozdzielczość matrycy | 1920 x 1080 |
| Powłoka matrycy | Matowa |
| Technologia ekranu | IPS |
| Częstotliwość odświeżania matrycy | 144 Hz |
Pamięć RAM | |
| Zainstalowana pojemność pamięci RAM | 16 GB |
| Ilość slotów pamięci RAM | 2 |
| Ilość wolnych slotów pamięci RAM | 0 |
| Możliwość rozbudowy pamięci RAM do | 32 GB |
| Częstotliwość pamięci RAM | 3200 MHz |
| Technologia wykonania pamięci RAM | SODIMM DDR4 |
Dysk | |
| Ilość zainstalowanych dysków | 1 szt |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność dysku podstawowego | 512 GB |
| Interfejs dysku | M.2 (PCIe/NVMe) |
| Wolne sloty | 1x 2,5", 1x M.2 (PCIe) |
Karta graficzna | |
| Producent karty zintegrowanej | AMD |
| Model karty zintegrowanej | Radeon™ Graphics |
| Producent karty dedykowanej | NVIDIA® |
| Model karty dedykowanej | GeForce GTX 1650Ti |
| Pamięć karty dedykowanej | 4 GB |
Komunikacja | |
| Karta sieciowa przewodowa | 10/100/1000 Mbps |
| Typ bezprzewodowej karty sieciowej | WiFi 6 (802.11 ax) |
| Bluetooth | 5.0 |
Interfejsy WE/WY | |
| HDMI | 1 szt |
| USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) | 2 szt |
| USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps) | 1 szt |
| USB 3.2 Gen 2 typ C (10 Gbps) | 1 szt |
| RJ-45 [LAN] | 1 szt |
| Wyjście słuchawkowe | Combo |
| Wejście mikrofonu | Combo |
Multimedia | |
| Karta dźwiękowa | HD Audio |
| Ilość głośników | 2 |
| Kamera | 1,0 Mpix |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
Klawiatura / Urządzenia wskazujące | |
| Układ klawiatury | Qwerty (International) |
| Podświetlenie klawiatury | Tak |
| Panel numeryczny klawiatury | Tak |
| Typ urządzenia wskazującego | Touchpad |
System operacyjny | |
| Wersja systemu operacyjnego | Brak |
Akumulator | |
| Technologia wykonania baterii | Litowo-jonowa |
| Ilość komór baterii | 4 komorowa |
| Pojemność baterii | 57,5 Wh |
Zabezpieczenia | |
| Gniazdo linki zabezpieczającej | Tak |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Czytnik Smart Card | Nie |
| Szyfrowanie TPM | Tak |
Gwarancja | |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Rodzaj gwarancji | Carry-In/Door-To-Door (Naprawa w serwisie) |
| Czas trwania gwarancji | 24 miesiące |
| Szczegółowe warunki gwarancji | Pobierz |
Właściwości fizyczne | |
| Materiał wykonania obudowy | Tworzywa sztuczne |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Kolor pokrywy | Czarny |
| Kolor klawiatury | Czarny |
| Kolor ramki matrycy | Czarny |
| Waga produktu | 2,20 kg |
| Wysokość (mm) | 24 |
| Szerokość (mm) | 363 |
| Głębokość (mm) | 255 |
Uwagi | |
| Dodatkowe informacje | Częstotliwość odświeżania matrycy urządzenia to 144 Hz. |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | Acer Inc.; 8F, No. 88, Section 1, Xin Tai 5th Road, Xizhi, New Taipei City 221; https://www.acer.com/corporate/en |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | Acer Italy S.r.l., Viale delle Industrie 1/A, 20044 Arese (MI), Italy; https://www.acer.com/it-it e-mail: [email protected] |